1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  پیش بینی بازی فینال جام جهانی ۲۰۱۸
  رد اعلامیه

آموزش بوسه فرانسوی

شروع موضوع توسط hami07 در ‏20 ژوئیه 2016 در انجمن دانستنیهای جالب

 1. hami07

  hami07 عضو تیم مدیریت

  تاریخ عضویت:
  ‏23 ژوئن 2016
  ارسال ها:
  1,246
  تشکر شده:
  778
  جنسیت:
  مرد
  آموزش بوسه فرانسوی


  as2.picofile.com_file_8260465734_86258833851323953006.jpg
  بوسیدن از الزامات یک رابطه عاشقانه داغ و شعله ور است.

  بسیاری از افراد در روابط شان بوسه فرانسوی را مورد توجه قرار نمیدهند چون بلد نیستند که چگونه باید فرد مقابل شان را بوس کنند، و در رابطه هایشان بوسه فرانسوی جایگاهی ندارد.

  دو فرد زمانی بوسه فرانسوی گرم و داغی با همدیگر دارند که به هم دیگر از لحاظ احساسات حسی قوی دارند، بوسه فرانسوی با بوسیدن کودک و رفیقان عادی تفاوت دارد و آنها را نمیتوان بوسه دانست، بلکه آنها برای بیان محبت و ابراز کردن دوستی به همدیگر ورای داشتن رابطه جنسی بیت دو نفر است. بوسه فرانسوی فقط بین دو فرد که به هم احساسات قوی عشقی دارند رخ میدهد.

  as1.picofile.com_file_8260473934_Picture1.png

  شاید یک شخص به دلیل نداشتن ظاهری مناسب احساس خوبی نسبت به اینکه کسی اندام آنها را مشاهده کند نداشته باشند ولی این چنین نیست و نباید از یاد ببریم که بوسه فرانسوی داغ بین دو فرد عاشق در طول رابطه جنسی و عشق ورزی بسیار پر اهمیت است.

  اگر از بوسه فرانسوی و عشق ورزی فرد مقابل در زمان رابطه جنسی جلوگیری شود هم فرد خود و هم فرد مقابل را از لذت بردن از رابطه ای خوب و آتشین منع میکنیم. بوسه فرانسوی در ایجاد رابطه قوی احساسی و تلقین احساسات مثبت تاثیر بسزایی دارد.

  ولی خیلی افراد برای اجتناب از بوسه معشوق شان بهانه می أورند. شاید دلیل شان این باشد فرد مقابل خوب نمی بوسد یا از بوی بد دهان فرد نارضایتی دارند.

  as1.picofile.com_file_8260474334_Picture2.png
  *** بنابراین استحمام و شستن دهان را از یاد نبرید ***


  و اما موضوع بلد نبودن بوسه فرانسوی:

  با مقداری وقت گذاشتن و انجام کارهای ساده میشود آموزش بوسه را دید . براحتی بکار برد.

  در این مساله که در رابطه عاشقانه بوسه فرانسوی و رمانتیک بسیار مهم است هیچ شکی نیست. و بسیار افرادی پیدا میشوند که دوس دارند بیشتر وقت رابطه شان به بوسه فرانسوی و عشق ورزی بگذرد و موضوع همین جا است که بعضی وقت ها یک رابطه جنسی میشود فقط به بوسه فرانسوی آتشین ختم شود.

  as2.picofile.com_file_8260474384_Picture3.png

  آموزش بوسه

  به هر صورت گفته شد که بوسه فرانسوی را میشود آموخت. برای آموختن این موضوع هم حتما نیاز به یک شریک جنسی نیست. با آرامش خیال در تنهایی پشت دستان خود را به لب ها نزدیک کرده، زبان را اندکی جلوتر آورده به شکلی که در قسمت پشتی لب قرار بگیرد و کم کم لب را به پشت دستتان نزدیک کنید، لبهای نرم و خیس خود را با آرامش خاطر به روی پشت دستتان ثابت کنید ، زبان را کمی جلوتر آورده به شکلی که به پشت دست برخورد کند و با آرامش دستتان را لیس بزنید. در زمان انجام این عمل اندکی پوست خود را بمکید، با انجام این عمل یاد میگیرید که در مواجهه با عشق خود به چه شکلی میتوانید با او رابطه جنسی خوبی را داشته باشید.

  as2.picofile.com_file_8260470950_Picture4.png as1.picofile.com_file_8260471000_Picture5.png as1.picofile.com_file_8260471050_Picture_DB_B6.png


  در زمان رابطه جنسی حتما فرد مقابلتان را اول بو کنید.

  as2.picofile.com_file_8260474584_Picture7.png
  بعد سراغ بوسه فرانسوی بروید. در انجام این عمل حتما لب پایین و بالای فرد را به صورت مجزا بوسه زده و بمکید و اصلا فراموش نکنید که نباید این کار را با عجله انجام دهید. بعد آرام آرم زبان خود را داخل دهان فرد مقابل برده که با آرامش کامل تمامی بخش های دهان فرد را با زبان بازی دهید.

  as2.picofile.com_file_8260475542_Picture8.png as2.picofile.com_file_8260475576_Picture9.png

  بوسه فرانسوی حسی آتشین بین دو عاشق برقرار کرده و در ضمن فراموش نکنید که بوسه باید با حسی قوی و زمانی زیاد بین دو فرد رخ دهد و به هیچ وجه به آسانی از آن نگذرید. توجه کنید که بوسه فرانسوی را تنها به لب و زبان ختم نکنید. بوسه فرانسوی ناز کردن و لیس زدن باید شامل همه بخش های بدن فرد شود.

  as2.picofile.com_file_8260472634_Picture10.png
  ماساژ دادن آرام همه بخش های بدن فرد همراه با حس و هوس که فوق العاده است. باید این نکته را در نظر داشته باشیم که بخش های دهن، دست و مو سه بخش کاملا حساس در هر شخص می تواند باشد و باید رو این بخش ها بیشتر وقت گذاشت. باید این اجازه را به فرد مقابل خود هم بدهیم که او هم چنین کارهایی را برای ما بکند تا هم با نقطه های حساس بدن خود آشنا شویم هم با نقطه های حساس فرد مقابل.

  as2.picofile.com_file_8260472826_Picture11.png
  نیاز به بیان این موضوع حس نمیشود که هر شخصی امکان دارد که از همه این نکات ذکر شده و انجام آنها اعم از بوسه فرانسوی ، لیس زدن و ناز شدن خوشش بیاید و شاید هم یکی را بیشتر دوس داشته باشد. اما انجام دادن این عمل نیاز به آموختن دارد و موجب آشنا شدن دو فرد از یکدیگر خواهد شد تا در رابطه های بعد بهتر بر سر نقطه های حساس فرد مقابل خود کار کنید. مساله که باید بیان کنیم میتواند این باشد که برخی افراد ناز شدن های با آرامش را دوس دارند و برخی افراد ناز شدن های کمی خشن تر را دوست دارند.

  as1.picofile.com_file_8260473100_Picture12.png
  بوسه فرانسوی ، ماساژ و ناز کردن و بغل کردن آتشین و فشار دادن هر دو به هم برای نزدیکی هم لذت بخش است هم اضطراب را کاهش میدهد و هم هر دو فرد را مخمور عشقشان میکند.

  اگر یک خمیر دندان با عطری خوب میشناسید آن را همیشه داشته باشید و بعضی مواقع اندکی از آن را در در دهن خودتان بگذارید بعد زبان خود را به داخل دهن فرد مقابل برده و با زبانش بازی کنید، باید حتما تلاش کنید این اعمال را آموزش ببینیم، آموزش بوسه فرانسوی ، لیس زدن و ناز کردن ایجاد حس هوس در دو طرف کمک میکند. دقت کردن به این مساله ها کمک میکند که رابطه ما به یک رابطه با تایم اندک بدون رسیدن به لذت ختم نشود.

  در آخر آموزش بوسه باید ذکر کنم:

  بعد از بوسه فرانسوی ، لیس زدن، ناز کردن و عشق ورزی و در نهایت رابطه جنسی فورا به سمتی از تخت نروید و بی تفاوت نخوابید. ناز کردن و بوسه فرانسوی بعد از اتمام رابطه جنسی هم اهمیت فراوانی دارد، خانم ها به این مساله بسیار حساسیت دارند و بشدت علاقه دارند که به آنها توجه شود.

  as2.picofile.com_file_8260473142_Picture13.png
  آموزش مسائل جنسی به فرزندانمان را از اینجا بخوانید.
   

  موضوعات مشابه

  MAHTAB.M, دل آرا و YOYO از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.