1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

عدم امکان حضور تيم ديگري در ليگ فوتسال

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

رئيس کميته فوتسال گفت: در زمان باقيمانده حضور هيچ تيمي در ليگ برتر امکان‌پذير نيست.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00035145.jpg
    عباس ترابيان در خصوص خريد تيم فوتسال استيل آذين براي حضور در ليگ برتر فوتسال اظهار داشت: به هيچ عنوان چنين موضوعي صحت ندارد. چنين امري امکان‌پذير نيست و نمي‌توان يک تيم ديگر را در اين برهه زماني به ليگ اضافه کرد.

وي ادامه داد: من هم شنيده‌ام که قرار است امتياز استيل آذين را به يکي از شرکت‌هايي که به وزارت نفت وابسته است، واگذار کنند و ملاقاتي هم در اين زمينه داشته‌اند اما حضور آنها در ليگ برتر غيرممکن است. به آنها هم گفته‌ام که مي‌توانند در ليگ يک فعاليت کنند زيرا از همانجا امتياز استيل آذين را خريداري کرده‌اند.

به گزارش فارس ،رئيس کميته فوتسال در خصوص اينکه اعلام مي‌شود کفاشيان با حضور اين تيم در ليگ برتر موافق است، گفت: بعيد مي‌دانم چنين موضوعي صحت داشته باشد اين يک کار غيرقانوني و غيراصولي است که بخواهد تيمي هم اکنون اضافه شود. اين موضوع بي‌ثباتي را دامن خواهد زد و به شدت با آن برخورد مي‌کنيم و اجازه نخواهيم داد چنين مسائلي به ليگ لطمه‌ وارد کند.

ترابيان درباره اينکه نمي‌توان بازي پلي‌آف را براي دو تيم برگزار کرد تا ليگ برتر 14 تيمي شود تصريح کرد: چند سال گذشته نيز تعداد تيم‌ها فرد بود و هر هفته يک تيم‌ استراحت مي‌کرد. در حال حاضر هم مشکلي وجود ندارد. مقررات ما بايد ثابت باشد. تيم‌هايي که نتوانستند همگام با ليگ حرکت کنند بايد بيرون گذاشته شوند و هيچ مشکلي در زمينه برگزاري ليگ با 13 تيم وجود ندارد. نمي‌توان در فاصله يک هفته به ليگ يک تيم را اضافه کنيم.

وي افزود: مسابقات سر موعد يعني 12 مرداد آغاز خواهد شد. همچنين در هفته اول 2 بازي را از شبکه ورزش پخش مستقيم خواهيم داشت. برخي باشگاه‌ها به صورت شفاهي اعلام کردند که ليگ به تعويق بيفتد اما پشت تمام اين مسائل افراد خاصي هستند.

رئيس کميته فوتسال در مورد اينکه سال گذشته ليگ يک ماه به تعويق افتاد يادآور شد: سال گذشته دلايل خاص خود را داشت که هم اکنون نمي‌خواهم در مورد آن صحبت کنم اما امسال شرايطي وجود ندارد که بخواهيم ليگ را به تعويق بيندازيم.

ترابيان در مورد اينکه برخي‌ اعلام مي‌کنند به علت نبود زمان کافي و عدم بدنسازي بازيکنان احتمال مصدوميت آنها وجود دارد عنوان کرد: اينها بهانه‌هايي است که مي‌آورند. بايد ليگ نظم داشته باشد و ثبات خود را حفظ کند. هيچ مشکلي در اين زمينه وجود ندارد و مي‌دانم که بازيکنان تمرينات خود را به خوبي انجام داده‌اند.

ترابيان درباره حضور مربي اسپانيايي در کنار کادر فني تيم ملي فوتسال ايران به فارس گفت: با اين مربي تماس داشتم. او در حال برگزاري چند کلينيک است و به وي اعلام کردم تمام تعهداتي که با ساير کشورها يا تيم‌ها دارد بايد منتفي شود تا پس از حضور در ايران ناگهان قرارداد با کشورهاي عربي و اروپايي مطرح نشود. با حوصله با او صحبت مي‌کنم و عجله‌اي هم در اين زمينه نداريم. قرار است تا دوشنبه تکليف اين موضوع مشخص شود.

وي با اشاره به قرعه‌کشي جام جهاني فوتسال خاطرنشان کرد: دعوتنامه‌اي براي من براي حضور در 14 شهريور در بانکوک ارسال شده که ضمن انجام قرعه‌کشي مسابقات جام جهاني يک کارگاه آموزشي برگزار خواهد شد و در آن شرکت مي‌کنيم. همچنين جلسه‌اي با مسئولان آسيايي و فيفا خواهيم داشت.

رئيس کميته فوتسال درباره پيشنهاد برگزاري جام باشگاه‌هاي جهان عنوان کرد: اين پيشنهاد را به کميته فوتسال آسيايي داده‌ايم. همچنين در مسابقاتي که در آبان ماه برگزار خواهد شد جلسه‌اي با مسئولان فيفا که کفاشيان عضو کميته آن است و هم مسئولان آسيايي، داريم و اين موضوع را مطرح مي‌کنيم.