1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

هواداران ملوان در قم هم ما را تنها نمي‌گذارند

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

مديرعامل باشگاه ملوان انزلي گفت: تيم ما در همه جاي ايران طرفدار دارد و آنها در ديدار با صبا نيز ما را تنها نمي‌گذارند.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00019241.jpg
    صادق درودگر در مورد وضعيت ملوان و کسب 4 امتياز از دو مسابقه، اظهار داشت: تيم روند خوبي را در ليگ برتر شروع کرده و اگر بتوانيم تا پايان ليگ به همين گونه کار کنيم و از هر 2 بازي 4 امتياز بگيريم شرايط مناسبي در جدول خواهيم داشت. تمام تلاش ملوان ارائه بازي‌هاي زيبا و توام با نتيجه است.

به گزارش فارس ،وي ادامه داد: امروز به تهران مي‌آييم و دو روز در تهران خواهيم بود و خود را براي بازي با صبا آماده مي‌کنيم. هواداران ملوان قطعا در قم هم تيم ملوان را تنها نخواهند گذاشت. آنها در همه جاي ايران حضور دارند و ملوان را تشويق و حمايت مي‌کنند.

مديرعامل ملوان در مورد اينکه امکان درگيري دوباره تماشاگران ملوان با تماشاگران قمي مثل ديدار با گهر وجود دارد يا نه، گفت: اين‌گونه نخواهد شد. در ديدار با گهر کنار هم نشستن تماشاگران دو تيم باعث ايجاد حوادثي شد. من از زماني که در فوتسال بودم تا امروز همواره با قم و مردم خونگرمش ارتباط بسيار صميمي و نزديکي دارم. اميدوارم شاهد يک بازي جوانمردانه و تماشاگر پسند از سوي هر دو تيم باشيم.

درودگر با اشاره به تغيير مالکيت باشگاه داماش، گفت: اين اتفاق مبارک را به مردم رشت و مديرعامل باشگاه داماش آقاي عابديني تبريک مي‌گويم. اميدوارم داماش نيز حضوري قدرتمند در ليگ برتر داشته باشد.