1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

مورينيو: شاهين مي تواند برود

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي پرتغالي اعلام کرد کاکا تا هر زماني که بخواهد مي تواند در رئال بماند.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00032871.jpg
    ژوزه مورينيو سرمربي رئال، تاييد کرد که نوري شاهين، ستاره ترک تبار اين باشگاه، مي تواند هر زماني که بخواهد اين باشگاه را ترک کند و اعلام کرد که کاکا در تور پيش فصل رئال در آمريکا حضور خواهد داشت اما در مورد آينده اين بازيکن در سانتياگو برنابئو مطمئن نيست.

مورينيو که در حال حاضر همراه با تيمش براي ديدار دوستانه مقابل بنفيکا در ليسبون به سر مي برد، بعد از دريافت جايزه بهترين مربي پرتغال از سوي فدراسيون فوتبال پرتغال، گفت:" کاکا مقابل بنفيکا 40 تا 60 دقيقه بازي خواهد کرد اما مي دانم شما مي خواهيد بدانيد که او خواهد ماند يا نه. من نمي دانم. او و باشگاه هم نمي دانند. اما مسائل بين ما شفاف است. او مي داند که من چطور فکر مي کنم و من هم مي دانم او چه مي خواهد. بازار نقل و انتقالات تا 31 آگوست (9 شهريور) باز است و اتفاقات زيادي ممکن است رخ دهد.

او تا زمان که بازيکن رئال باشد و فصل آينده نيز در کنار ما باشد، با تيم اول تمرين خواهد کرد و براي ما به ميدان مي رود. او به همراه تيم به آمريکا خواهد آمد. اگر او بماند، خوشحال خواهيم شد زيرا او هنوز مي تواند کارهايي براي ما انجام دهد."

او همچنين در مورد نوري شاهين گفت:" بازار نقل و انتقالات تا پايان اگوست فعال است. دوست دارم ترديدهاي زيادي به وجود بياورم. نه در بين خودمان و نه در بين روزنامه نگاران. من 20 بازيکن آماده مي خواهم و درهاي باشگاه براي خروج "بچه ها" باز است. اگر کسي بخواهد برود، مي تواند. بايد صادق بود. نوري در حال حاضر در شرايط مبهمي قرار دارد؛ در يک شرايط خاکستري. اگر او مي تواند جاي ديگري فرصت بيشتري براي بازي پيدا کند، بهتر است برود. زيرا همان طور سال گذشته ديديد، او فرصت چنداني براي بازي پيدا نکرد."

سرمربي رئال همچنين در مورد خريد لوکا مودريچ گفت:" در مورد بازيکنان باشگاه هاي ديگر صحبت نکنيد."