1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

انگليس با حضور من در يورو بهتر نتيجه مي‌گرفت

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي اسبق سه شيرها معتقد است اگر او در رقابت‌هاي يورو 2012 روي نيمکت اين تيم حضور داشت نتيجه بهتري کسب مي‌کرد.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00034242.jpg
    فابيو کاپلو که با تيم ملي انگليس در دور دوم رقابت‌هاي جام جهاني 2010 حذف شد در ماه فوريه به دليل تصميم اتحاديه فوتبال انگليس مبني بر گرفتن بازوبند کاپيتاني از "جان تري" از ادامه همکاري خود با اين تيم انصراف داد.

انگليس با هدايت "روي هاجسون" تا مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌ها صعود کرد اما کاپلو سرمربي جديد تيم ملي روسيه اکنون مي‌گويد: اگر من در يورو سرمربي انگليس بودم نتيجه بهتري کسب مي‌کردم. من 4 سال در انگليس کار کردم اما بعد از اتفاقاتي که افتاد تصميم گرفتم از سمت خود استعفا دهم.

وي افزود: در قرارداد من با اتحاديه فوتبال انگليس ذکر شده بود که تنها سرمربي تيم کاپيتان را تعيين مي‌کند اما آنها اين بند را زير پا گذاشتند. ما به راحتي به مرحله پاياني رقابت‌هاي يورو صعود کرده بوديم. آرزوي هر مربي است که با تيمش به هدفي که دارد برسد و در يک تورنمنت بزرگ نتيجه بگيرد اما آنها نگذاشتند من با تيمم در يورو حاضر شوم.

کاپلو اخيرا قراردادي دو ساله با فدراسيون فوتبال روسيه امضا کرد و جانشين "ديک ادووکات"، سرمربي اين تيم در رقابت‌هاي يورو شد. کاپلو قصد دارد با روسيه به جام جهاني 2014 برزيل صعود کند.