1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

بالوتلي: اگر فوتباليست نبودم، مبارز مي شدم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

او که در طول دوران حرفه اي جنجالي هاي زيادي ايجاد و در زمين بازي نيز کارت هاي زرد و قرمز زيادي از داوران دريافت کرد، اعتراف کرد که علاقه زيادي به ورزش هاي رزمي دارد .
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00033119.jpg
    ماريو بالوتلي، مهاجم منچسترسيتي، اعلام کرد اگر فوتباليست نمي شد، به عنوان مبارز در رقابت هاي آلتيميت فايتينگ چمپيونشيپ شرکت مي کرد.

اين ملي پوش ايتاليايي که در طول دوران حرفه اي جنجالي هاي زيادي ايجاد و در زمين بازي نيز کارت هاي زرد و قرمز زيادي از داوران دريافت کرد، اعتراف کرد که علاقه زيادي به ورزش هاي رزمي دارد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" اگر فوتباليست نبودم، احتمالا به عنوان مبارز در رقابت هاي آلتيميت فايتينگ چمپيونشيپ شرکت مي کردم. واقعا به اين رقابت ها علاقه دارم."

او همچنين در مورد پوشيدن پيراهن شماره 45 در سيتي گفت:" اولين بازي من در سري آ زير نظر مانچيني بود و من در آن ديدار 45 پوشيدن زيرا بازيکنان جوان تيم بايد شماره هايي بين 35 تا 60 را انتخاب مي کردند. من شماره 45 را انتخاب کردم و دو گل به ثمر رساندم؛ اين ترتيب، اين شماره، به شماره شانس من تبديل شد."

بالوتلي در رقابت هاي يورو 2012 يکي از ستاره هاي ايتاليا بود وبا ثمر رساندن سه گل، نقش مهمي در رسيدن تيمش به ديدار فينال داشت.

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.