1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

گل‌تراکتور جوابي به‌دروغگويي بازيکن‌پيکان بود

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: به بازيکن پيکان گفتم اين گل جواب دروغي بود که گفتي.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00035005.jpg
    احسان حاج صفي درباره تساوي تراکتورسازي و پيکان و شادي پس از گل تساوي اش اظهار داشت: خوشحالي خاصي انجام ندادم. در جريان بازي بازيکنان پيکان خود را مدام روي زمين مي زدند و اعصاب ما و هوادارانمان را به هم ريخته بودند.

به گزارش فارس ، وي افزود: بعد از اينکه گل خورديم به دنبال جبران نتيجه بوديم. در محوطه 18 قدم مي توانستم شوت بزنم اما يکي از بازيکنان پيکان به من گفت توپ را بيرون بزن بازيکن خودتان روي زمين افتاده است. من وقتي برگشتم ديدم بازيکن پيکان روي زمين افتاده با اين حال توپ را بيرون زدم اما به بازيکنان پيکان گفتم اين حرکتشان را جبران مي کنم و نبايد دروغ مي گفتند.

اين بازيکن ادامه داد: در ادامه بازي خدا خواست و موقعيتي پيش آمد و توانستم گل بزنم. پيش از به ثمر رسيدن گل توپ به بيرون رفت و پيکاني ها معتقد بودند بايد بازي جوانمردانه را رعايت مي کرديم اما من بعد از گل تساوي به آنها گفتم اين جواب آن دروغي بود که گفتيد.

حاج صفي در ارتباط با شرايط تراکتورسازي در فصل جاري و اينکه مي تواند از عنوان نايب قهرماني خود دفاع کند يا خير گفت: امسال بازيکنان خوبي جذب کرده ايم و تيم روز به روز بهتر مي شود. اکنون هفته هاي اول است و کمي ناهماهنگ هستيم. در نيمه اول بازي با پيکان هم شرايط خوبي نداشتيم اما اين قول را به هواداران مي دهيم که بهتر شويم. امسال براي قهرماني به ميدان مي رويم و اميدواريم بتوانيم در آسيا هم بازي کنيم و سهميه ايران در ليگ قهرمانان آسيا کم نشده باشد.