1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

کاپلو: ماجراهاي انگليس من را عصباني کرد

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

اين مربي * ساله مي‌گويد انتخاب کاپيتان از مسائلي بود که در قرارداد او ذکر شده بود.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00017557.jpg
    فابيو کاپلو، مربي سابق انگليس اتحاديه فوتبال اين کشور را نکوهش کرده است.

در فوريه گذشته بود که ديويد برنستين، رييس هيئت مديره اتحاديه فوتبال بازوبند کاپيتاني را از جان تري گرفت. او متهم بود که توهين‌هاي نژادپرستانه به آنتون فرديناند، مدافع کويينز پارک رنجرز کرده است.

کاپلو که اخيرا مربي روسيه شده گفته که انتخاب کاپيتان بر عهده او بود و بندي در همين زمينه در قرارداد 6 ميليون پوند در سال او گنجانده شده بود: «در انگليس، با قراردادي که من داشتم بايد کاپيتان را مشخص مي‌کردم. اين تصميم مربي بود. همه اين‌ها روي کاغذ بود.

اگر من تيم را به يورو مي‌بردم که چه بهتر. اما ماجراي جان تري باعث شد من در يورو حضور نداشته باشم.

من هرچه مي‌خواستم با تيم انگليس به دست آوردم. چهار سال در انگليس کار کردم ولي اتفاقاتي که افتاد من را بسيار برآشفت. من مي‌خواستم اين تيم را به برزيل 2014 ببرم.»

به اين ترتيب روي هاجسون تنها يک ماه پيش از آغاز يورو 2012 مربي انگليس شد. کاپلو مي‌گويد: «طبق قراردادي که بسته‌ام حق ندارم درباره تيم ملي انگليس صحبت کنم. دوست دارم حرف بزنم اما نمي‌توانم. به همين دليل نمي‌توانم حرف‌هايي که مي‌خواهم را بگويم.»

کاپلو در يادگيري زبان انگليسي مشکل داشت و اکنون در روسيه با مشکلي مشابه مواجه است: «زبان روسي دشوار است. تلاش مي‌کنم صحبت‌هايم را از طريق دستيار يا مترجم به بازيکنان منتقل کنم.»