1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

لاپورتا: روسل اعتقادي به سبک کرويف ندارد

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

رييس سابق بارسلونا گفته به دليل انتصاب ويلانوا به سمت سرمربي‌گري بارسلونا مشکوک است.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00009162.jpg
    خوان لاپورتا، رييس سابق بارسلونا گفته ساندرو روسل، رييس فعلي باشگاه اعتقادي به سبک ويژه بارسا ندارد.

غول‌هاي کاتالان پس از رفتن پپ گوارديولا در فاز گذار هستند. گوارديولا 14 قهرماني در 4 سال کسب کرد و جايش را به تيتو ويلانوا، دستيارش داد.

لاپورتا مي‌گويد اين اولين تصميم بزرگ رياست جديد باشگاه بوده: «من با شناختي که از افراد مسئول در بارسلونا دارم، به نظرم آنها تيتو را آوردند تا ضربه ناشي از رفتن گوارديولا را جبران کنند. آنها اعتقادي به سبک يوهان کرويف در فوتبال ندارند.

آمدن ويلانوا واکنش به ترس از هواداران بود. آنها نگران بودند که طرفداران تغيير در مدل ورزشي بارسلونا را نپذيرند.

هيئت مديره ساندرو روسل در زمينه ورزشي هيچ سابقه‌اي نداشته.ا ولين تصميم آنها اين بود که ويلانوا را مربي کنند. ببينيم اوضاع چطور مي‌شود.

البته من تيتو را بسيار دوست دارم و اميدوارم اوضاع براي او عالي پيش برود، که در اين حالت اوضاع باشگاه هم عالي مي‌شود.

اما اميدوارم اگر لحظات دشوار فرارسيد، هيئت مديره طرف تيم و مربي را بگيرد.»

بارسلونا در سال مالي اخير به 48.8 ميليون يورو سود رسيد که رکوردي براي اين باشگاه به شمار مي‌رود. لاپورتا گفت: «اين تبعات مديريت خوب دوران ماست. اين نشان مي‌دهد هر چه مي‌گفتيم درست بوده. اما اکنون آنها مي‌گويند که نوابغ مالي هستند. ما باشگاه را در زمينه مالي عالي به پيش برديم و بهترين بارساي تاريخ را به جا گذاشتيم.»