1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

باتجربه‌ها کم کاري کنند جوان‌ها را مي‌آورم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن گفت: اگر بازيکنان با تجربه در حد نام خودشان بازي نکنند مجبورم از جوان‌ها در ترکيب تيم استفاده کنم.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00004093.jpg
    رسول کربکندي ، اظهار کرد: با توجه به اينکه تيم فوتبال صباي قم بازي هفته نخست خود را با برد پشت سر گذاشته بود و تيم ما هم با شکست روبه‌رو شد، دو تيم از نظر روحي شرايط بسيار متفاوتي داشتند و تيم حريف از روحيه بسيار خوبي سود مي‌برد.

وي تاکيد کرد: تا حدود 10 دقيقه نخست بازي خوب نبوديم، اما به مرور توانستيم بهتر شويم و حتي يک توپ هم به تير دروازه زديم و يک موقعيت خوب گل زني نيز توسط پيام صادقيان از دست داديم.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: زماني که به گل رسيديم فکر کرديم بازي با همين نتيجه به پايان مي‌رسد و نتوانستيم بر زمين و حريف کنترل مناسبي داشته باشيم و گل تساوي را دريافت و در نهايت هم بازي را واگذار کرديم.

وي اضافه کرد: تيم ما به تازگي از زير فشار بدنسازي رها شده و در بازي برابر صباي قم نيز به نسبت بازي هفته نخست بازي بهتري از خود ارائه کرديم و به طور حتم در ادامه کار نيز روند بهتري پيدا مي‌کنيم.

کربکندي گفت: در حدود يک ماه بود که به دنبال جذب يک مهاجم بوديم که بنا به دلايلي نشد و نبود يک مهاجم خوب و همچنين نبود قاسم حدادي فر از مشکلات تيم ما است.

وي در ادامه به عملکرد سيد محمد حسيني مدافع تيم فوتبال ذوب‌آهن اشاره کرد و افزود: اين بازيکن نيز يکي از بازيکنان تيم ما بود که به هيچ عنوان حرفه‌اي کار نکرد و در شرايطي که با تيم قرارداد داشت به يکباره اعلام کرد که نمي‌تواند براي ذوب‌آهن بازي کند.

سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: کار سيد محمد حسيني به هيچ عنوان حرفه‌اي نبود و اگر اين بازيکن پيش از آغاز فصل از تيم ما جدا مي‌شد مي‌توانستيم يک بازيکن خوب و جوان را جايگزين وي کنيم.

وي گفت: اگر بازيکنان با تجربه تيم ما قصد نداشته باشند در حد نام خودشان بازي کنند، مجبوريم از بازيکنان جوان در ترکيب تيم خود استفاده کنيم.

کربکندي در ادامه به تعويض پيام صادقيان در بازي برابر صبا اشاره کرد و افزود: تعويض اين بازيکن به دليل خستگي بود و قصد داشتيم بازيکني را به ميدان بياوريم که بتواند حفظ توپ کند، اما ديگر ميانه ميدان را از دست داده بوديم و توپي به هوگو ماچادو نرسيد که بخواهد حفظ توپ کند.

وي در ادامه به اعتراض‌هاي هواداران ذوب‌آهن اشاره و تصريح کرد: من چون تمرکزم را بر روي کارم مي‌گذارم شعارهايي که تماشاگران مي‌دادند را به هيچ عنوان نشنيدم، من مربي فوتبالم و روزي که به تيمي مي‌روم هر لحظه آماده رفتنم و ماندن يا رفتنم به دست مسئولان باشگاه است و هر تصميمي که آنها بگيرند من مطيع هستم.