1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

دقيقي: خودم ديدم تور لرزيد ولي کمک داور نديد

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

متاسفانه در سال‌هاي اخير دو، سه گل من به ا شتباه مردود اعلام شده و چند پنالتي هم روي من رخ داده که داوران اشتباه کردند.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00037307.jpg
    سعيد دقيقي مهاجم نوک سايپا در بازي مقابل استقلال يک شب فوق‌العاده را پشت سر گذاشت و علاوه بر گل برتري سايپا يک گل ديگر هم زد که با اشتباه داوري همراه بود.

دقيقي در گفت‌وگو با خبرنگار سايت گل در مورد بازي با استقلال حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌کند:« ما هم از لحاظ تاکتيکي هم از لحاظ تکنيکي و هم از لحاظ موقعيت گل از استقلال برتر بوديم. آنها با اين همه مهره مقابل ما هيچ حرفي براي گفتن نداشتند و حتي اگر دقت مي‌کرديم مي‌توانستيم با اختلاف گل استقلال را شکست دهيم. متاسفانه گل سالم من هم مردود اعلام شد و همه ديدند که توپ از خط دروازه گذشت. وقتي خودم ضربه را زدم ديدم که توپ پشت تير عمودي به زمين آمد و حتي تور لرزيد اما کمک داور آن را نديد.»

دقيقي در ادامه حرف‌هايش مي‌گويد:«‌متاسفانه در سال‌هاي اخير دو، سه گل من به ا شتباه مردود اعلام شده و چند پنالتي هم روي من رخ داده که داوران اشتباه کردند. البته فغاني از داوران خوب ايران است و آن صحنه را بايد کمک داور مي‌ديد. من هم نمي‌توانستم با کمک داور حرف بزنم چون قبلا سابقه اعتراض و محروميت داشتم. متاسفانه از يک گل زيبا و به يادماندني محروم شدم.»

از دقيقي در مورد دريبل فوق‌العاده‌اي که به حنيف عمران‌زاده زد و مدافع استقلال را محو کرد سوال مي‌کنيم که او اينگونه جواب مي‌دهد:«‌ من هفته گذشته در برنامه نود بازي‌هاي مسعود شجاعي را ديدم و اتفاقا او مرا ياد دريبل کشويي انداخت. همين موضوع باعث شد که در بازي با استقلال اين دريبل را بزنم و فکر مي‌کنم در يک لحظه اين اتفاق افتاد. البته عمران‌زاده هم از مدافعان خوب ايران است ولي فکر مي‌کنم در آن لحظه تمرکز نداشت.»

دقيقي مدتي است که از تيم ملي دور شده،‌او در اين خصوص مي‌گويد:«‌من آخرين باري که دعوت شدم گل زدم و در اردو يکي از بهترين‌ها بودم. هر چند سال گذشته شهرداري تبريز سقوط کرد ولي من 10 گل زدم و 13 پاس گل دادم ولي شايد به خاطر سقوط شهرداري عملکرد من هم ديده نشد. من توقع دارم که اگر حق حضور در تيم ملي را دارم دعوت شوم.»‌