1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

تشويق مجيدي زمان را از ما مي‌گيرد

شروع موضوع توسط alicpu در ‏28 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: پرسپوليس هم فصل گذشته وضعيتي که ما در بازي با سايپا داشتيم را تجربه کرد اما من نمي‌گذارم شرايط ما به آنجا برسد، چون هم تيم خوبي داريم و هم بازيکنان با معرفت.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00938835.gif
    امير قلعه نويي در خصوص شکست تيم استقلال از سايپا و تشويق فرهاد مجيدي در اين مسابقه تصريح کرد:‌ من از بعضي دوستان گله دارم. هرچند همه حق دارند نظرشان را بگويند اما متاسفانه بعضي از تماشاگران زود تصميم گرفتند و معرفت را رعايت نکردند. اين در حالي است که ما تازه هفته دوم ليگ هستيم و اتفاق خاصي رخ نداده است.

وي با اشاره به مشکلات مالي باشگاه استقلال تاکيد کرد: ما دو بازي انجام داده‌ايم اما حتي يک ريال هم نگرفته‌ايم. اين در حالي است که تمام باشگاه‌هاي ايران به نسبت توانايي مالي خود درصدي از قراردادهاي‌شان را پرداخت کرده‌اند. سئوال من اين است که آيا چنين برخوردي با تيم استقلال در هفته دوم که حتي يک ريال هم دريافت نکرده، صحيح است؟

سرمربي تيم استقلال در بخش ديگري از صحبت‌هايش گفت: ما در باشگاه ساختارسازي و چارچوب‌سازي مي‌کنيم تا قداست پيراهن استقلال بالاتر برود و بازيکنان بدانند که اين پيراهن ارزش دارد. حتي خود من به خاطر استقلال از بزرگترين قرارداد تاريخ فوتبال ايران گذشتم و الان هم پشيمان نيستم اما بايد بدانيم که چنين رفتاري با تيم استقلال ما را عقب مي‌اندازد.

قلعه نويي خاطرنشان کرد: براي من جاي تعجب دارد. پرسپوليس هم فصل گذشته چنين شرايطي را تجربه کرد اما من نمي‌گذارم شرايط ما به آنجا برسد، چون هم تيم خوبي داريم و هم بازيکنان با معرفت.

وي يادآور شد: من با استقلال 16 جام آورده‌ام و وقتي تيم نهم يا سيزدهم بود آن را تحويل گرفته‌ام. روي صحبت من به بعضي از طرفداران است که دارند زمان را از ما مي‌گيرند. ما يک تيم آسيايي بسته‌ايم و مطمئنم با همدلي بچه‌ها به اهداف‌مان مي‌رسيم. اين کارها شايد ما را عقب بيندازد اما از هدف‌مان دور نمي‌کند.

سرمربي تيم استقلال که در برنامه ورزش و مردم صحبت مي‌کرد، در پاسخ به اين سئوال که آيا تشويق مجيدي خودجوش بوده است يا خير، گفت:‌ من نمي‌گويم اين تشويق‌ها خودجوش نبوده تا گناه کسي شسته نشود. طرفداران ما بايد صبور باشند تا تيم ما شکل بگيرد. هنوز هم اين اتفاق برايم عجيب است چرا که ما از دقيقه 60 به بعد خوب بازي کرديم و حتي به سايپا گل زديم. ما هنوز تا استقلال مدنظرمان فاصله داريم اما اميدوارم طرفداران واقعي استقلال از تيم حمايت کنند.

وي يادآور شد: در تيمي که همه گذشت کرده‌اند و بازيکنانش کمتر از فصل گذشته قرارداد بسته‌اند چنين حرکت‌هايي جاي تعجب دارد. به نظر مي‌رسد خدايي ناکرده معرفت بعضي از مردم کم شده که اين اتفاقات رخ مي‌دهد.

سرمربي تيم استقلال گفت: ما بايد جوري باشيم که حتي مخالفان را موافق خود کنيم. اين حق تماشاگران است که هم خوب بازي کنيم و هم خوب نتيجه بگيريم.

قلعه نويي در پاسخ به اين سئوال که "اگر استقلال مشکل مالي دارد پس چطور توانسته است جواد نکونام را جذب کند"؟ تصريح کرد: پول نکونام براي رضايتنامه بوده است و خود اين بازيکن هنوز هيچ مبلغي را نگرفته است. ضمن اينکه مبلغ رضايتنامه هم در قالب چک پرداخت شده است. علي فتح الله زاده تمام تلاشش را به کار گرفته و از 24 ساعت، 22 ساعت فعاليت مي‌کند تا براي باشگاه پول بياورد اما هنوز هيچ مبلغي به مجموعه نيامده است.