1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

جووووووووووووووووک

شروع موضوع توسط ღღfatemehღღ در ‏16 فوریه 2014 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. ღღfatemehღღ

ღღfatemehღღ ♥♀ҒдТЄщЭЧ♀♥ برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

الان سوال من اینه حالا که سبد کالا دارن میدن باید سبدش پس بدیم یا نه‏?‏

دختره ب پسره میگه سلام عجقم قلبونت بلم؟پسر:سلام.ممنون تو خوبی؟ دختر:میسی.میخوای باسه تبلدم چیتال تونی؟ پسر:میخوام یه بسته بالا بالا بگیرم با هم فارسی کار کنیم!!!

“داداشی ” چیست ؟
    همون دوست پسره ، فقط رو نیمکت ذخیره نشسته تا نوبتش بشه !

مردی در مصر خواب دید:سبدی پر از گل در دست دارد و هرسان به طرف خانه میرود,تعبیر آن را از یوزارسیف پرسید,اشک در چشمانش یوزارسیف حلقه زد و گفت:وای بر تو....سبد کالا به شما تعلق نمی گیرد

یه نفر میره چین واسه مسافر کشی,هر موقع میخواد کسیرو سوار کنه میگه شوخی نکن !!!همین الان سوارت کردم !!!خخخخ

مورد داشتیم طرف خفاش دیده از خنده غش میکنه,ازش میپرسن چته؟میگه تا حالا موش با چادر عربی ندیده بودم!!!

وقتی کسی اذیتت میکنه 42 تا ماهیچه لازمه تا اخم کنی,اما فقط 4 تا ماهیچه لازمه تا دستت رو دراز کنی و بزنی پس کلش

حسنی نگو بلا بگو تنبل تنبلا بگو *نه فلفلی نه قلقلی نه مرغ زرد کاکلی*هیچ * باهاش رفیق نبود*تنها روی سه پایه نشسته بود تو سایه*بابای حسن اومد و گفت:حسنی میای بریم حموم -نه نمیام نه نمیام -میای بریم سلمانی نه نمیخوام نه نمی خوام.دخر خوشگل و باحال اومد سراغ حسنی میای بریم...ادامه داستان مورد تایید وزارت ارشاد قرار نگرفت و گرنه رو دست همه زده بود

عاغا معلم ورزش ما روز اولی که اومد سرمون می خواست خودشو معرفی کنه گفت : سبزی هستم(فامیلیشه) . منم فک کردم داره شوخی میکنه گفتم:خوشبختم سبزی یونجه هستم . هیچی دیگه قرار بود یه سال ادم باشم که اونم نشد از کلاس انداختتمون بیرون.

لوله آب است دیگر
    .
    .
    .
    .
    .

.
    .گاهی دوست دارد در زمستان یخ بزند تا ما از بی آبی هلاک شویم

خبر فوری:قابل توجه خانمها کلیپس به سبد کالا اضافه شد!

4090چیست؟
    .
    .
    .
    .
    با مسواک و خمیر داندان 4090 ,40سال دندان سالم در 90 سالگی داشته باشید

مورد داشتیم یارو بخاری ماشین رو کم کرده تا گاز به همه ی هم وطنان برسه!!!

Last edited by a moderator: ‏16 فوریه 2014
    sheytoon, baranbahar, .محمدرضا و 5 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.