1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

چرا زندگی بعضی از مؤمنین پردردسر است؟

شروع موضوع توسط ☜ⓐ②ⓗ☞ در ‏24 فوریه 2014 در انجمن اهل بيت و علما

1. ☜ⓐ②ⓗ☞

☜ⓐ②ⓗ☞ ONLY FOR >>> A2H کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

یکی از وزرا در سخنرانی گفته بود که این قرائتی سخنران خوبی است، اما ساده است، می‌گوید زکات نداده‌اید، برای همین باران نمی‌آید. پس کشورهایی مثل کانادا که این همه باران دارند و محصولات کشاورزی دارند، اینها چه کار می‌کنند؟ این حرف را زده بود و همه خندیده بودند. به او گفتم با آخوند جماعت طرف نشو!
    یک بار گفتم فیلم مارمولک اشکالی ندارد، در سمنان یک عده آخوند سرم ریختند و گفتند چرا این را گفتی؟
    جواب دادم: ببنید مارمولک یک حیوان کوچک است و به ما کاری ندارد، نهنگ با آن بزرگیش حضرت یونس را خورد، اما بعدش او را پس داد.
    قرآن سه تا آیه دارد در مورد زکات که یکی در مورد خوبان است، که تا زکات می‌دهند باران می‌بارد. خدا بعضی‌ها را کاری ندارد، در قرآن می‌گوید به بعضی از افراد مهلت داده‌ایم تا زمان هلاکتشانامثال شاه و صدام .
    یک عده را هم خدا تا لحظه آخر کار ندارد، حساب این افراد خیلی سخت‌تر است، گروه اول مثل شیشه عینک‌اند و اگر کثیف شوند با دستمال کاغذی سریع پاک می‌شوند. گروه دوم مثل یک لباس‌اند که اگر کثیف شوند، چند روز بعد می‌شوییم. گروه سوم هم مثل فرش‌اند که اگر کثیف شوند، برای آخر سال می‌گذاریم و با مشت و دین سرکار دارند.، علت اینکه بعضی از مومنین مشکل دارند این است که خداوند آنها را دوست دارد.
    استاد محسن قرائتی