1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 15 اسفند

شروع موضوع توسط همراز در ‏6 مارس 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. همراز

  همراز عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏2 آگوست 2012
  ارسال ها:
  1,286
  تشکر شده:
  1,468
  جنسیت:
  مرد
  فال روزانه متولدین فروردین  ارتباطات ناخواسته از سوی افرادی که در فاصله دوری از شما قرار دارند موجب ایجاد فرصت های شغلی، تحصیلی یا آموزشی خوبی برای شما می شود. به همین واسطه دوستی های جدید را آغاز خواهید کرد و می توانید نظرات و ایده های جدیدی ببینید و بشنوید و از آنها بیاموزید. شاید به این واسطه سفری هم به جایی داشته باشید که تاکنون نداشته اید. امروز احتمالا محبوبیت بسیاری خواهید داشت. البته شریک عاطفیتان امروز زیاد حرف می زند و اجازه نمی دهد کارهای مهم خود را با درستی به انجام برسانید. شاید بهترین واکنش این باشد که به او شان دهید حرف هایش برایتان مهم است و پس از آن به کارهای خود رسیدگی کنید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت


  امروز شغل و تجارت نقش مهمی در زندگی فردی شما ایفا می کنند و می توانید ایده های جدیدی ارایه دهید، با افراد جدید آشنا شوید و اطلاعات و مهارت های خود را آپ‌دیت کنید. درهای جدیدی امروز به روی شما باز خواهند شد. بعلاوه، در زمینه مسایل عاشقانه نیز شاهد پیشرفت های خوبی خواهید بود. اگر در حال حاضر با فردی در ارتباط دایمی هستید، امروز این فرصت را دارید تا بیشتر به او نزدیک شوید و هر دو درک بهتری به هم داشته باشید. اگر هم رابطه ای ندارید، بدانید که احتمال آشنایی با فرد موردعلاقه تان بسیار است. می توانید انتظار ملاقات با فردی را داشته باشید که همیشه به دنبال او بوده اید.

  فال روزانه متولدین خرداد
  امروز در رابطه عاشقانه خود شاهد تغییراتی خواهید بود. اگر در حال حاضر در رابطه با فردی هستید، احتمالا باید منتظر پیشنهادی از طرف او باشید. چیزی همچون پیشنهاد ازدواج یا برنامه ریزی های مهم برای آینده و ارتباطات رسمی تر. اگر هم مجرد هستید باز باید منتظر رویدادهای خوب باشید. احتمالا با فرد جدیدی که بسیار با روحیه شما سازگاری و با تفکرات شما تفاهم بسیار دارد، آشنا خواهید شد. فقط این را در نظر داشته باشید که از نظر ظاهری و باطنی در بهترین و شیک ترین حالت خود باشید. لباس های خوب بپوشید و همچون یک جنتلمن رفتار کنید. روابط شما امروز در مهربانی و زیبایی پیش خواهند رفت.

  فال روزانه متولدین تیر


  اگر از نظر مالی امروز شاهد تغییرات بزرگی بودید به هیچ عنوان تعجب نکنید زیرا فرصت های شغلی و مهارتی بسیاری شما را احاطه کرده است. امروز بیشتر از یک شانس در خانه شما را خواهد زد و همه فرصت هایی هستند که میزان درآمد شما را افزایش می دهد. تنها مشکل شما هم این خواهد بود که نمی دانید میان این همه گزینه موجود کدام یک را انتخاب کنید. بهتر است همه آنها را فهرست ‌وار یادداشت کنید و مزیت ها و معایب هر کدام را بررسی و مناسب ترین گزینه را انتخاب گنید. خوب است امروز فرد موردعلاقه خود را به ناهار یا شام دعوت کنید و در کنار یکدیگر لحظه های خوبی را تجربه کنید. انرژی های مثبت بسیاری در فضا جاری هستند که باید از آنها استفاده کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد  امروز خلاقیت و نوآوری شما زیاد می شود. با شرکت در رویدادهای اجتماعی نیز می توانید دوستان بیشتری پیدا کنید. افرادی که با فازهای فکری متفاوت، دید جدیدی به شما می دهند و می توانید مسایل جدیدی و تازه ای از زندگی و روابط بیاموزید. در میان این افراد جدید شاید با فردی هم آشنا بشوید که به راحتی خودش را در دلتان جا کرده است. فردی با مشخصه های فکری شما همخوانی دارد و می توانید برای آشنایی بیشتر و صمیمی تر روی او حساب کنید. از این اشتیاق و انرژی های خوب امروز استفاده کنید و به سمت تغییرات ارزشمند پیش بروید.

  فال روزانه متولدین شهریور
  امروز به واسطه کارهای گروهی یا شرکت در یک رویداد اجتماعی با افراد جدیدی آشنا می شوید که بسیار برایتان ارزشمند هستند. بسیار دوست دارید ارتباطات خود با این فرد یا افراد را بیشتر کنید. به واسطه این آشنایی ها فرصت های بسیار عالی برای آینده خود پیدا خواهید کرد که باید از هم اکنون استارت آنها رابزنید. از روز پرانرژی و مفید خود نهایت استفاده را ببرید. خوش‌بینی زیادی که همه فضای امروز را برای شما پر کرده است موجب می شود تا به راحتی در مورد علاقه مندی های خود با دیگران حرف بزنید. در این میان می توانید با فردی که از نظرتان جذاب است نیز قرار فردی بگذارید بام به رستوران بروید و بیشتر یکدیگر را بشناسید. هر دو در کنار هم لحظه های پرلبخندی را تجربه خواهید کرد.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز مملو از رویدادهای خوب و عجیب و دوست داشتنی است. می توانید با افراد جدیدی ملاقات کنید که هر کدام حرفی برای گفتن دارند و این ملاقات ها مسایل زیادی از زندگی را به شما خواهند آموخت. باید منتظر یک روز پرمشغله باشید. روزی که تلفن و ایمیل بسیاری خواهید داشت. از نظر عاطفی نیز در کنار معشوق بسیار شاد و آرام خواهید بود. امروز نه تنها هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت که همه لحظه های آن مملو از لبخند و شادی خواهد بود. یک روز عالی و استثنایی در انتظار ما و نامزدتان است.

  فال روزانه متولدین آبان

  فرصت های دورکاری و افزایش درآمد امروز برای شما به وجود خواهند آمد. البته این فرصت ها زیاد هستند و باید بین آنها یکی را انتخاب کنید. شاید تنها مشکل شما این باشد که نمی دانید کدام یک بر دیگری برتری دارد! با انرژی زیادی که امروز دارید می توانید برای آینده خود برنامه ریزی های خوبی داشته باشید که شما را به سمت موفقیت های بیشتر سوق دهند. البته این فراموش نکنید در همه موارد و حتی با خودتان باید همیشه صادق باشید تا بعدها دچار پشیمانی نشوید. بیشتر ساعت های امروز را به خنده و شادی سپری خواهید کرد. رابطه عاشقانه شما زیبا و آرام پیش می رود و این موجب می شود در کنار معشوق شادی های بسیاری را تجربه کنید. از این فرصت می توانید برای برطرف کردن مشکلات و ناراحتی ها نیز استفاده کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  کاغذبازی های مربوط به مسایل مالی امروز بخشی از زمان شما را می گیرند. امروز هیجان بسیاری دارید و می خواهید در زندگی عاطفی خود شادترین و بهترین لحظه ها را تجربه کنید. شاید برای بیرون رفتن و تجربه هیجان با معشوق برای رفتن به اسکی، قایق سواری یا هر نوع تفریح هیجان انگیز دیگر برنامه ریزی کنید. شریکتان نیز امروز کاملا با شما همراهی خواهد کرد و این به شادی بیشتر شما کمک می کند. اگر مجرد و تنها هستید، امروز این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید و برای صرف شام با هم بیرون بروید و بیشتر با یکدیگر آشنا شوید.

  فال روزانه متولدین دی


  امروز در مورد یکی از موضوع های مورد علاقه خود تحقیق بسیاری انجام می دهید تا نقاط تاریک آن را بیابید و در صورت امکان آنها را برطرف کنید. درک و بینش درونی شما نیز به این امر کمک بسیاری می کند. شاید بهتر باشد در حالت های غیرمعمول و جاهایی که تصور نمی کنید دنبال راهکار برای ایجاد فرصت هایی باشید که همیشه به دنبال آنها بوده اید. امروز به طور کلی برای انجام هر نوع فعالیتی بسیار عالی است. فضا مملو از انرژی های خوب است. می توانید حتی فرد مورد علاقه خود را بیابید و با یکدیگر در مورد زیبایی ها حرف بزنید و شاد باشید. به طور کلی، روز پرلبخندی در پیش دارید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز بسیار دوست دارید در مسیر تحقق اهداف و پیشبرد پروژه های کاری خود پیش بروید. البته مسایل عاشقانه و عاطفی نیز بسیار برایتان مهم هستند و جزو اولویت های امروز به شمار می روند. اگر در رابطه عاطفی با کسی قرار دارید امروز بیشتر به هم نزدیک خواهید شد. اگر هم نیستید، امروز با فردی آشنا می شوید که بسیار با روحیه شما سازگاری دارد و می توانید بر دوستی طولانی مدت با او حساب کنید. به طور کلی، انرژی های مثبت امروز بسیار زیاد هستند و لبخند و شادی در همه لحظه های شما جاری خواهد بود.

  فال روزانه متولدین اسفند
  امروز انرژی بسیاری در همه حوزه ها دارید. امروز نباید تعجب کنید از اینکه اطلاعات زیادی در مورد کارها و پروژه های حرفه ای دریافت کنید. به همین واسطه پیشرفت های بسیاری در کار خود شاهد خواهید بود و به واسطه آن یا تبریکات فراوانی دریافت خواهید کرد. با شریک عاطفی خود قرار بگذارید و بیرون بروید. به طور کلی، روابط اجتماعی شما امروز زیاد است و با افراد بسیاری تعامل خواهید داشت و همه این ارتباطات به شما برای رسیدن به اهداف انرژی مضاعفی می دهند.
   

  موضوعات مشابه

  sahar joooon از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.