1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 19 اسفند

شروع موضوع توسط ☜ⓐ②ⓗ☞ در ‏10 مارس 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. ☜ⓐ②ⓗ☞

  ☜ⓐ②ⓗ☞ ONLY FOR >>> A2H کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏4 دسامبر 2013
  ارسال ها:
  606
  تشکر شده:
  798
  فال روزانه متولدین فروردین
  امروز مغزتان خیلی خوب کار نمی کند. همین موجب ایجاد چندین مشکل می شود. امروز بیشتر از همه زمان ها حس عاشقانه دارید و دوست دارید بعدازظهر یک برنامه ریزی درست برای بودن در کنار فرد موردعلاقه تان داشته باشید. بهترین لباس های خود را بپوشید و با انرژی بسیار، لحظه های شادی در کنار هم رقم بزنید. امروز شاید در مسیر عشق و عاشقی خود نیز با کمی مشکل روبه رو شوید. اما باید باز و آرامش می توانید همه آنها را برطرف کنید و نگران چیزی نیز نباشید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت
  امروز از نظر جسمانی بسیار احساس قدرت دارید و می توانید هرکاری دوست دارید انجام دهید. البته همه این انرژی ها فقط جسمانی نیستند و مغز و روحتان نیز در بهترین حالت ممکن قرار دارد. می توانید خوب فکر و تصمیم گیری کنید و احساسات بیسار خوبی هم داشته باشید. روابط عاشقانه بسیار خوبی در انتظار شما است. از روز و شب خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.باید بدانید اگر در زندگی عاطفی خود با مشکل مواجه هستید باید بدانید یکی از دلایل اصلی آن خود شما هستید. باید کمی عقب نشینی کنید و از دور شاهد برخی از رویدادها باشید.

  فال روزانه متولدین خرداد
  امروز در فاز عاشقانه هستید. به قدری احساساتتان زیاد است که حتی وقتی در خیابان راه می روید نیز به همه مردم حس خوب دارید و از نظرتان هرکسی جذابیت خاص خود را دارد. شاید بد نباشد رمان های عاشقانه یا فیلم های احساسی تماشا کنید. یا حتی با فرد موردعلاقه خود پاساژگردی بروید از بودن در میان جماعت لذت ببرید. فقط این را در نظر داشته باشید با این حجم احساساتی که دارید حتما هرکجا می خواهید بروید شریک عاطفیتان را نیز ببرید تا از انرژی های ارزشمند امروز نهایت استفاده را برده باشید. امروز در راه عشق حتی از دیوارهای آجری نیز عبور خواهید کرد. اجازه ندهید هیچ مانع یا حس منفی، این انرژی شما را از بین ببرد.

  فال روزانه متولدین تیر
  امروز را می توانید در خانه بمانید و با شریک زندگیتان یک فیلم زیبا و عاشقانه تماشا کنید. یا با یکدیگر رمان یا نمایشنامه عاشقانه بخوانید. به طور کلی، امروز روز عشق و دوست داشتن زیاد است و بیشتر وقت خود را در کنار معشوق به شادی سپری خواهید کرد. اگر حتی مشکلاتی در رابطه شما وجود دارد آن را بی خیال شوید و خیلی بها ندهید. بگذارید انرژی های خوب همه روز شمارا فرا بگیرد. سعی کنید به ظاهر خود بسیار اهمیت دهید و بهترین لباس ها را بپوشید و عطر خوبی بزنید تا همه چیز کامل و خوب و عالی باشد. اگر در رابطه دچار شک هستید، همین که فقط ریشه این شک و ترس را کشف کنید کافی است. خیلی جلوتر نروید.

  فال روزانه متولدین مرداد
  ارتباط با دیگران امروز همچون یک دیوار سیمانی می ماند که احساس می کنید، نمی توانید از آن عبور کنید. ارتباط برقرار کردن با دیگران سخت ترین کار دنیا است. شاید در طول روز و در محیط کار خیلی شاد و راحت نباشید و مدام با ناامیدی روبه رو شوید اما در انتهای روز بسیار لحظه های عاشقانه و شادی را تجربه خواهید کرد. بهترین زمان برای قرار گذاشتن با عشقتان است. هیچ وقت از تاخیر و انتظار خوشتان نمی آمده است اما امروز به واسطه علاقه ای که با شریکتان دارید، این انتظار را تاب می آورید و می توانید از لحاظ فکری و روحی بیشتر به یکدیگر نزدیک شوید و برای مشکلات کوچک خود، راهکارهای مناسب بیابید.

  فال روزانه متولدین شهریور
  شما به طور ذاتی بسیار احساساتی و پرانرژی هستید و امروز این انرژی از همه زمان ها بیشتر خواهد بود. برای اینکه بتوانید نظر فرد دلخواهتان را به خود جلب کنید، بهتر است به ظاهر و لباس های خود برسید و شیک و خوش بو باشید. به این واسطه اگر متوجه شدید اطرافیان و حتی غریبه ها به شما علاقه مند شدند، به هیچ وجه تعجب نکنید. انرژی های مثبت امروز در درون شما باعث می شود برای دیگران جاذبه خوبی داشته باشید. اگر در رابطه عاطفی خود با مشکل مواجه هستید، امروز می توانید با همفکری و صحبت های صادقانه با یکدیگر آن را برطرف کنید.

  فال روزانه متولدین مهر
  امروز در ارتباط برقرار کردن با دوستان، اعضای خانواده و همکاران بسیار شفاف و رک خواهید بود البته این به این مفهوم نیست که با آنها رفتار ناشایست دارید یا موجب ناراحتی شان می شوید، بلکه برعکس بسیار هم با هم خوب خواهید بود. انرژی های مثبتی که در وجود شما هست باعث می شود تا در رابطه عاشقانه خوش بدرخشید و لحظه های نابی رادر کنار معشوق رقم بزنید. اگر لازم است در مورد مساله خاصی با شریک عاطفیتان صحبت کنید، حتما امروز این کار را انجام دهید. فضای امروز همه مکالمه ها را به یک نتیجه مثبت می رساند.

  فال روزانه متولدین آبان
  یک تماس تلفنی از طرف فردی که دوستش دارید باعث می شود تا انتهای روز شاد و پرانرژی باشید. کارهای بسیاری برای انجام دارید و به همین دلیل تا انتهای روز نمی توانید با یکدیگر ملاقات داشته باشید. اما این انتظار ارزش دارد. شاید در طول روز بسیار تلاش کنید اما در انتهای روز در کنار شریک زندگیتان لحظه های شاد و مکالمه های ارزشمند خواهید داشت. بهترین لباس های خود را بپوشید و کاملا مرتب و خوش‌بو به ملاقات او بروید. اگر در رابطه خود مشکلاتی دارید نیز امروز می توانید با حرف زدن و همفکری با یکدیگر آنها را برطرف کنید.

  فال روزانه متولدین آذر
  فردی که به هوش و ذکاوت شما علاقه دارد، امروز حسی خاص در شما به وجود می آورد. احساس می کنید او را دوست دارید و می خواهید بیشتر با او در ارتباط باشید و بیشتر با یکدیگر حرف بزنید. در صورت نیاز، بعدازظهر با او قراری هماهنگ کنید و با یکدیگر به رستوران یا کافه بروید و در مورد علاقه مندی خود برای هم حرف بزنید. پیش از بیرون رفتن حتما توجه داشته باشید که بهترین لباس های خود را پوشیده باشید و با مهربانی بی دریغ موجب خوشحالی او بشوید. به طور کلی، از اینکه با دیگران و حتی غریبه ها ارتباط برقرار کنید بسیار خوشحال خواهید شد و حس خوبی به شما منتقل می کند.

  فال روزانه متولدین دی
  شما به طور ذاتی بسیار رمانتیک و احساسی هستید. امروز نیز این احساسات زیاد می شوند و دوست دارید بیشتر از همیشه به ظاهر و لباس و چهره خود رسیدگی کنید. شاید حتی خرید بروید و برای اینکه بتوانید نظر دیگران را به خود جلب کنید، لباس ها نو و شیک بخرید. اگر در حال حاضر نامزد دارید با او تماس بگیرید و این همه هیجان خوب و عشق و محبت را نثار او کنید. شاید نامزدتان امروز دوست داشته باشید طور دیگری به نظر برسد و سوپرایزی برای شما داشته باشد. باید صبور و مشتاق باشید تا ببینید چه هدیه ای برای شما دارد.

  فال روزانه متولدین بهمن
  شاید عاشق نباشید و در حال حاضر فرد خاصی در زندگی شما نباشد اما اشتیاق و انرژی احساسی زیادی که دارید موجب می شود بیرون بروید و مردم را با مهربانی نگاه کنید. در میان این جماعت به دنبال فردی هستید که از نظرتان جذاب و جالب باشد تا بتوانید با او آشنا شوید. اگر هم فردی در زندگی شما هست، احتمالا با هم برای یک سفر هیجان انگیز برنامه ریزی خواهید کرد.

  فال روزانه متولدین اسفند
  امروز از نظر جسمی و روحی انرژی زیادی دارید. به واسطه این انرژی می توانید یک قرار عاشقانه با نامزدتان بگذارید و از همه لحظه های با هم بودن نهایت لذت را ببرید. اگر مجرد هستید نیز در میان دوستان و اطرافیان می توانید با فردی آشنا شوید که بسیار با روحیه شما سازگاری دارد. فقط این را بدانید که باید بهترین لباس های خود را بپوشید و زیبا و مرتب در جمع های دوستانه ظاهر شوید. اگر در حال حاضر نامزد دارید می توانید به واسطه های انرژی های خوب امروز، با هم هر نوع مشکلی رابرطرف کنید.

   

  موضوعات مشابه

  Last edited by a moderator: ‏10 مارس 2014
 2. rokpatogh

  rokpatogh مرد روزای سخت کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏19 اکتبر 2013
  ارسال ها:
  19
  تشکر شده:
  5
  جنسیت:
  مرد
  فال روزانه متولدین آبان
  یک تماس تلفنی از طرف فردی که دوستش دارید باعث می شود تا انتهای روز شاد و پرانرژی باشید. کارهای بسیاری برای انجام دارید و به همین دلیل تا انتهای روز نمی توانید با یکدیگر ملاقات داشته باشید. اما این انتظار ارزش دارد. شاید در طول روز بسیار تلاش کنید اما در انتهای روز در کنار شریک زندگیتان لحظه های شاد و مکالمه های ارزشمند خواهید داشت. بهترین لباس های خود را بپوشید و کاملا مرتب و خوش‌بو به ملاقات او بروید. اگر در رابطه خود مشکلاتی دارید نیز امروز می توانید با حرف زدن و همفکری با یکدیگر آنها را برطرف کنید.
  خدا وکیلی کدوم از اینایی که گفته به من میخوره .خخخخخخخخخ
   
 3. ☜ⓐ②ⓗ☞

  ☜ⓐ②ⓗ☞ ONLY FOR >>> A2H کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏4 دسامبر 2013
  ارسال ها:
  606
  تشکر شده:
  798
  من نمیگم حافظ میگه خخخخخخ
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.