1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 21 فروردین 93

شروع موضوع توسط همراز در ‏10 آوریل 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. همراز

  همراز عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏2 آگوست 2012
  ارسال ها:
  1,286
  تشکر شده:
  1,468
  جنسیت:
  مرد
  فال روزانه 21 / 01 / 1393  فال روزانه متولدین فروردین  یکی از اعضای خانواده که حالت های روحی ثابتی ندارد شما را دچار گیجی می کند. شما نیز به دنبال راهی هستید تا به طریقی او را آزار دهید. اما خیلی به این شرایط فکر نکنید. با خودتان حرف بزنید و به خود آرامش دهید و اجازه ندهید کارهای او باعث به هم ریختن اعصاب شما بشود. به این ترتیب متوجه می شوید این فرد هیچ کاری نمی تواند به شما داشته باشد و مشکلی هم برایتان به وجود نخواهد آورد. در روابط خود همه تلاشتان این است که کارهایی که در سر دارید را انجام دهید. اما از یک طرف حوصله یا توان آن را ندارید. اما در رابطه عاشقانه خود می توانید با تعیین یک هدف خوب و ارزشمند، رابطه خود را به جاهای خوبی برسانید. پس برای این که دیر نشود، کاری انجام دهید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت  امروز دوست دارید کلا بیرون باشید. دوست دارید در دل طبیعت قدم بزنید و از این همه زیبایی خدادادی لذت ببرید. این مساله باعث می شود تا با ذهن باز فکر کنید و تصمیم های خوبی نیز بگیرید. البته خیلی به خود سخت نگیرید و این را در نظر داشته باشید مجبور نیستید همه افکار خود را همین امروز عملی کنید. شاید برخی از این تصمیمات هیجانی باشند و سریع هم فراموش شوند. این فرصت را نیز دارید تا با خودتان خلوت کنید و در مورد اینکه آیا با فرد موردنظر خود وارد رابطه و دوستی بشوید یا خیر، فکر کنید. این تفکرات شاید در اعتمادبه نفس شما ریشه داشته باشند. شهامت بیشتری داشته باشید و بیشتر برای خود ارزش قایل شوید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز مسایل و مشکلات مالی همه ذهن شما را درگیر خود خواهد کرد. البته در این امر زیاده روی می کنید و همه چیز بسیار بزرگ تر از آنچه در واقعیت هستند نشان می دهید. سعی کنید به اهداف و برنامه های خود و حتی به فکرهای خود جهت درست بدهید. به این ترتیب می توانید بدون نگرانی برای مشکلات خود راهکار مناسب بیابید. طی این هفته یا هفته آینده دوباره به وضعیت فکری نرمال خود بازخواهید گشت. امروز بسیار دوست دارید وضعیت احساسی خود را نیز سرو سامان بدهید. بهتر است نیازها و علاقه مندی های خود و شریکتان را یادداشت کنید و ببینید برای هم چه کرده اید و مودبانه و با حفظ آرامش با هم حرف بزنید.


  فال روزانه متولدین تیر  امروز وقتی در آینه خود را نگاه می کنید، حس خوبی به ظاهر خود ندارید. خستگی های روحی روی چهره شما نیز تاثیر گذاشته اند و بسیار خموده به نظر می رسید. البته خودتان را بسیار بدتر از آنچه واقعا هستید می بینید و این اصلا خوب نیست. شاید با کمی استراحت جسمی و روحی بتوانید دوباره به حالت نرمال خود بازگردید. امروز به طور ناگهانی در مورد احساسات واقعی خود به شریک عاطفی تان دچار شک می شوید. نمی دانید آیا از این رابطه خوشحال هستید یا خیر. بهتر است اگر مشکلی هست با صحبت با یکدیگر برطرف کنید و اجازه ندهید این حس منفی در دل شما ریشه بدواند.

  فال روزانه متولدین مرداد


  امروز نمی توانید حس هنرمندی و خلاقیت همیشگی خود را داشته باشید. پروژه ای که در دست انجام دارید را نصفه انجام داده اید اما ذهنتان از هر ایده نویی خالی است و توان تکمیل کار خود را ندارید. خیلی نگران نباشید اگر هراس را از دل خود بیرون کنید می توانید چند ایده ساده اما کاربردی داشته باشید. به ضرب الاجل اتمام کار فکر نکنید و همه تمرکز خود را روی کیفیت کار قرار دهید. در رابطه عاشقانه خود نیز با تضاد و عدم تفاهم روبه رو می شوید. در مورد فردی که دوست دارید متوجه مسایلی می شوید که چندان برایتان جالب نیستند. اما به حرف دیگران خیلی بها ندهید و به قلب و احساس درونی خود اکتفا کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور


  امروز بسیار دوست دارید بیرون بروید و در اجتماع و میان آدم ها باشید. شاید هم نیمی از زمان خود را پای تلفن و صحبت با دوستان یا اعضای خانواده سپری کنید. هر چه هست نمی خواهید تنها باشید و خودتان را با انواع کارهای اجتماعی مشغول خواهید کرد. در مورد کارهای خود نگران نباشید. با کمی برنامه ریزی می توانید همه آنها را به موقع و درست به انجام برسانید. اگر قرار است برای نخستین بار به ملاقات فردی بروید شاید دچار ترس و نگرانی باشید. اگر هم در حال حاضر در رابطه ای قرار دارید، بهتر است از هر نوع بحث و تنش دوری کنید و در مورد احساسات خود با یکدیگر صادق باشید.

  فال روزانه متولدین مهر
  امروز دعوت نامه ای برای شرکت در یک جلسه گروهی دریافت می کنید که مدت ها منتظر آن بوده اید. در این جلسه با افراد مهمی آشنا می شوید و به مسوولیت های کاری شما نیز افزوده می شود. اگر انسان خلاق و ایده پردازی هستید، شاید امروز کمی از خودتان ناامید شویدو ذهنتان با شما همکاری نمی کند و نمی توانید از همه مهارت های درونی خود استفاده کنید. اما نگران نباشید و سعی کنید بدون استرس فقط برای تولید یک اثر ارزشمند تمرکز کنید. شریک عاطفی شما نیز امروز مجبورتان می کند تا کاری انجام دهید. البته نه برای اینکه او می خواهد، برای اینکه در کار و زندگی خودتان تغییر مهمی ایجاد شود. اما اگر شما حس خاصی ندارید یا خلاف نظر او فکر می کنید، درست این است که در مورد احساسات واقعی خود با او حرف بزنید.


  فال روزانه متولدین آبان


  امروز فرصتی برای یک سفر کاری برای شما پیش خواهد آمد. از این مساله بسیار هیجان زده و خوشحال خواهید شد اما نمی توانید هماهنگی ها لازم را در این راستا انجام دهید. به طور مثال، ممکن است هتل یا پرواز موردنظر را پیدا نکنید یا اینکه هزینه آنها بیشتر از توان شما باشد. اما این را بدانید با کمی فکر درست و برنامه ریزی دقیق می توانید از پس این کار بربیایید و آن را به انجام برسانید. فقط باید نگرانی را از خود دور کنید. برای حضور در قرار دونفره خود با فرد دلخواهتان نیز ممکن است با مشکل مواجه شوید. شاید بهتر باشد در مورد حس های واقعی خود برای فرد دلخواهتان حرف بزنید تا با مشکلات کمتری روبه رو شوید.

  فال روزانه متولدین آذر


  امروز همه وقت خود به رویاپردازی در مورد سفر و تجربه هیجان های مختلف سپری خواهید کرد. از اینکه دایم کارهای تکراری را انجام می دهید خسته شده اید و می خواهید شرایط زندگی قدری تغییر کند. البته هیچ ایده ای هم برای این امر ندارید و دقیقا نمی دانید چطور می شود از این وضعیت خلاصی پیدا کرد. برای تجربه مسایل جدید خیلی به خودتان فشار نیاورید. اگر نظر خاصی ندارید، با همین وضعیت حاکم خوشحال باشید. این شرایط کاملا موقتی است. در مورد مسایل احساسی شاید نتوانید به راحتی در مورد احساست واقعی خود با فرد مورد علاقه تان صحبت کنید. واقعیت این است که شما به حس های خود ایمان ندارید و نمی دانید آیا واقعا این رابطه را می خواهید یا خیر.

  فال روزانه متولدین دی


  امروز تمایل شدیدی برای ملاقات با فرد مورد علاقه خود را دارید. اما یک حس نگرانی شدید نیز دارید و تصور می کنید او میلی به دیدار شما ندارد. اگر این طور است، شاید بهتر باشد برای روز دیگری برنامه ریزی کنید تا با او قرار بگذارید. این کار شاید نتیجه بهتری داشته باشد و از چیزی هم ناامید نخواهید شد. البته شاید بد نباشد در مورد احساسات و هراس خود برای شریک عاطفیتان حرف بزنید شاید در واقعیت مشکلی وجود نداشته باشد.

  فال روزانه متولدین بهمن


  زیاده روی در خوردن و آشامیدن در روزهای گذشته باعث شده است تا امروز خیلی حس خوبی به خود نداشته باشید. مدام عذاب وجدان دارید که چرا تا این اندازه به خودتان خوش گذرانده اید که حالا بخواهید برای آن این همه ناراحتی بکشید؟ اما با غصه خوردن چیزی درست نمی شود. باید از این پس حواس خود را جمع کنید تا دچار اضافه وزن نشوید. امروز به واسطه شایعاتی که در مورد فرد موردعلاقه خود می شنوید، احساسات شما دستخوش تغییرات منفی می شود. اما بهتر است اول از صحت آنها مطمئن شوید و خیلی هم به حرف های مردم و اطرافیان اهمیت ندهید. شاید آنها بر اساس حسادت چیزی گفته باشند.

  فال روزانه متولدین اسفند
  امروز میل شدیدی برای ملاقات با فردی که دوستش دارید را دارید. البته نمی توانید این کار را انجام دهید. فرد موردنظر شما سرش حسابی شلوغ است و حتی جواب تلفن یا ایمیل های شما را نخواهد داد. اما ناامید نشوید. اگر پافشاری کنید می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید. شاید بتوانید برای روزی دیگر برنامه ملاقات را برقرار کنید. دیرتر انجام شدن بهتر از هرگز نشدن است. اگر مشکلی هم میان شما وجود دارد می توانید با حرف و مهربانی آن را برطرف کنید.
   

  موضوعات مشابه

  kla و sahar joooon از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.