1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 26 فروردین 93

شروع موضوع توسط همراز در ‏15 آوریل 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. همراز

  همراز عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏2 آگوست 2012
  ارسال ها:
  1,286
  تشکر شده:
  1,468
  جنسیت:
  مرد
  فال روزانه متولدین فروردین


  امروز بهترین زمان برای تقاضای ارتقا شغلی در محل کار است. می توانید از انرژی های امروز برای یافتن فرصت های عالی برای پیشرفت استفاده کنید. بعدازظهر نیز با دوستان خود بیرون می روید و در این میان ممکن است با فردی آشنا شوید که موقعیت رمانتیکی برای شما به وجود بیاورد. این فرد گزینه مناسبی برای ادامه دوستی است و سعی کنید او را برای خود نگه دارید. البته قرار نیست خیلی احساسی برخورد کنید. خوب است لباس های شیک بپوشید و حسابی تمیز و خوش بو بیرون بروید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت  امروز بیش از هر زمان دیگری حس عاشقانه دارید. مهربانی و صمیمت شما به حد اعلا می رسد. این حس در ارتباط برقرار کردن با دیگران بسیار به کمک شما می آید زیرا می توانید با گرما و اخلاق خوبی با آنها رو به رو شوید. اگر مجرد و به دنبال یافتن فردی مناسب برای آشنایی هستید، احتمال اینکه امروز او را ملاقات کنید، زیاد است. بهتر است لباس های خوب خود را بپوشید و موهایتان را با زیباترین مدل حالت دهید و سپس بیرون بروید. مطمئن باشید می توانید امروز با فرد رویاهای خود آشنا شوید. خیلی هیجان زده نباشید و با تکیه بر عقل خود رابطه جدید را آغاز کنید.

  فال روزانه متولدین خرداد  امروز یکی از دوستان یا اعضای خانواده شما بسیار ساکت و کم حرف است و نمی توانید با او سر صحبت را باز کنید. البته ناراحتی او از شما است زیرا تصور می کند کاری را اشتباه انجام داده اید و از این موضوع شاکی شده است. اگر با صبر و مهربانی به سراغ او بروید شاید بتوانید منشا این ناراحتی و مشکلات را پیدا کنید. زندگی عاطفی و اجتماعی شما امروز بسیار عالی خواهد بود. می توانید با روحیه بسیار خوب و اشتیاق و هیجان زیاد در کنار فرد موردعلاقه خود لحظه های بسیار خوبی را تجربه کنید. اگر قرار است برای نخستین بار فردی را ملاقات کنید، تا حد امکان او را از دست ندهید.


  فال روزانه متولدین تیر
  امروز یک تماس تلفنی یا خبر بسیار عاشقانه و رمانتیک از فرد مورد علاقه خود دریافت می کنید که بسیار موجب خوشحالی شما می شود. جملات این خبر روحیه شما را بهتر می کند و باعث می شود با خوشحالی و مهربانی بیشتری با اطرافیان رفتار کنید. البته این فرد اکنون در کنار شما نیست و به واسطه کار، در بیرون شهر اقامت دارد. برای اینکه خیلی دلتنگ او نباشید، خود را با کار مشغول کنید. هرگز از بیان احساسات واقعی خود به معشوق پرهیز نکنید.

  فال روزانه متولدین مرداد  امروز فرصت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در ملک یا خرید برای شما پیش خواهند آمد. این فرصت ها بسیار نادر هستند، بنابراین به بهترین شکل از آنها استقبال کنید و اجازه ندهید از بین بروند. برای خرید و فروش امروز زمان مناسبی است و نتیجه خوبی در پی خواهد داشت. البته باید در مورد روش های درست سرمایه گذاری نیز مطالعه کنید که مبادا دچار اشتباه شوید. اروز در ملاقات های کاری احتمالابا فردی آشنا خواهید شد که اخلاق و رفتار او برایتان بسیار جذاب است. اگر دوست دارید با او بیشتر آشنا شوید، همین امروز این مساله را با او مطرح کنید زیرا ممکن است به این زودی ها نتوانید او را پیدا کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور  امروز شاید خیلی سرحال از خواب بیدار نشوید. این حالت تا ظهر ادامه دارد اما پس از تماس تلفنی فرد موردعلاقه تان همه حالت های منفی روحی کنار می روند و اشتیاق و خوشحالی بسیاری به قلب شما جاری می شود. جملات او جان دوباره ای به شما می دهد. به طوری که عصرهنگام بیرون می روید و وقت خود را در میان مردم سپری می کنید. اگر مجرد هستید و به یک فرد خاص فکر می کنید، شاید خوب باشد امروز احساسات خود را به او نشان دهید. او نیز شاید حس مشابه شما را داشته باشد و این آشنایی به دوستی صمیمانه تبدیل شود.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز فرصت های کاری خوبی پیش روی شما قرار خواهند گرفت. می توانید از مهارت های خود به خوبی استفاده و به سمت موفقیت بیشتر حرکت کنید. امروز بیشتر زمان خود رابه برنامه ریزی اختصاص دهید و تصمیم نهایی را در روزهای آینده اتخاذ کنید. امروز باید سعی کنید در ارتباطات خود با دیگران گرما و صمیمت بیشتری داشته باشید. اگر فرد خاصی در ذهن شما است، باید سعی کنید احساسات خود را به او نشان دهید تا شاید یک دوستی خوب میان شما شکل بگیرد. امروز به ظاهر خود بیشتر بها دهید و بهترین لباس های خود را بپوشید.


  فال روزانه متولدین آبان  امروز از نظر دیگران بسیار خوب به نظر می رسید و توانایی ها و مهارت های شما به حد اعلای خود می رسند. حضور در یک رویداد اجتماعی یا گردهمایی مربوط به کار، فرصت های شغلی بسیار خوبی برای شما ایجاد می کند. حتی در این میان می توانید با فردی از جنس مخالف آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد. فردی که احساس خاصی به او پیدا می کنید. برای شکل گیری این آشنایی شما باید احساسات خود را نشان دهید و نگذارید این فرصت طلایی از دست برود.

  فال روزانه متولدین آذر  امروز می توانید با ذهن باز و برنامه ریزی درست و دقیق، سرمایه گذاری کنید. تصمیماتی که امروز در این رابطه اتخاذ می کنید، نتایج خوبی برای شما دارد. می تواند موجب افزایش حقوق و درآمد شما یا ارتقا شغلی بشوند. اگر در حوزه کارهای هنری مشغول به کار هستید، امروز ایده های ناب و خاصی در سر دارید که جایگاه ویژه ای برای شما می سازند. از این همه فرصت خوب استفاده کنید و لذت ببرید. در مورد مسایل احساسی نیز این فرصت و شهامت را پیدا می کنید تا در مورد احساسات خود با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید. در خلال صحبت هایتان متوجه می شوید تا چه اندازه شبیه یکدیگر فکر می کنید و علاقه مندی های مشترک زیادی دارید.

  فال روزانه متولدین دی  امروز خودتان را مجبور کرده اید که در حوزه مذهب، فلسفه یا ... مطالعه داشته باشید. همین مساله شما را به جمعی از آدم های غریبه ای می کشاند که همچون شما به این موضوع علاقه ویژه ای دارند. ارتباط با این انسان ها بسیار برای شما مفید است. علاوه بر یافتن دوستان جدید، دید تازه ای هم به دنیا و اطرافیان پیدا خواهید کرد. حتی در میان آنها می توانید با فردی آشنا شوید که از نظر شما بسیار جذاب است و می توانید به عنوان شریک عاطفی به او اعتماد کنید. امروز پیش از بیرون رفتن از خانه، حسابی به سر و ظاهر خود برسید و با بهترین لباس ها از خانه خارج شوید.

  فال روزانه متولدین بهمن  امروز مسایل عاشقانه در صدر کارهای امروز شما قرار دارند. اشتیاق و هیجانات عاطفی شما امروز زیاد است و این در ارتباط برقرار کردن با دیگران نیز تاثیر مستقیم دارد. برای ارضای این حس می توانید فیلم عاشقانه ببینید یا رمان عاشقانه مطالعه کنید. در مورد مسایل کاری اما چندان قاطع نیستید و نمی توانید تصمیمات درست و عاقلانه اتخاذ کنید، بنابراین درست این است که امروز تصمیم درستی نگیرید. اما در زندگی عاشقانه خود به قدری پرهیجان هستید که حتی می توانید فردی که از قبل هیچ آشنایی با او ندارید را نیز بسیار دوست داشته باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند
  عدم همکاری شریک کاری یا همکار شما باعث می شود تا در شغل خود و پروژه ای که در دست اجرا دارید، کمی دچار هراس و شک شوید. اما ترجیحا در این دام گرفتار نشوید. شما باید در مسیری که به آن اعتقاد دارید حرکت کنید. امروز این شانس را دارید که با مهربانی و صبر زیاد با اطرافیان رفتار کنید. همین موجب می شود تا مشکلات کاری شما هم برطرف شود. اگر نشد هم به این فکر کنید که شاید شریک شما به زمان برای فکر کردن و گرفتن تصمیم قطعی نیاز دارد. در روزهای اخیر با فردی آشنا شده اید که از نظرتان بسیار جذاب است. امروز این فرصت را دارید تا این مساله را به او بگویید تا بداند تا چه اندازه احساسات شما نسبت به او قوی است.
   

  موضوعات مشابه

  baranbahar از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.