1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

فال روزانه / 28 فروردین

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏17 آوریل 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز شاید ایده های دست دوم شما به حقیقت بپیوندند و در این مسیر نیز لازم باشد تابه یک سفر هوایی بروید. خوب است که به برنامه ریزی های خود اهمیت دهید، اما اگر مشکل مالی دارید، لازم نیست همه آنها را یک جا به انجام برسانید. در ضمن، برای پیشبرد بهتر اهداف خود باید به کلاس های آموزشی در حوزه تکنولوژی بروید و با علم روز آشنا شوید. ارتباطات شما با دیگران امروز جدی تر از همیشه است. لازم نیست خیلی هم خشک و خشن باشید. شما و شریک عاطفیتان هر دو از این که همدیگر را دارید، خوشحال هستید. برای اینکه لحظه های شادی را هم در کنار هم تجربه کنید، بهتر است در مورد علاقه مندی های خود با هم حرف بزنید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز شاید با برخی مشکلات یا موانع در مسیر رسیدن به اهداف خود مواجه شوید. استرس نگیرید و سعی کنید با فکر باز برای برطرف کردن آنها راهکار عقلانی پیدا کنید. البته این را هم در نظر داشته باشد که از نظر مالی و کاری امروز خیلی وضعیت خوبی را شاهد نخواهید بود. تا جای ممکن خونسردی خود را حفظ کنید تا بدون روی دادن اتفاق بدی، امروز تمام شود. در رابطه عاطفی خود اما این فرصت و شهامت را دارید تا در مورد علاقه مندی ها و اهداف خود با شریکتان حرف بزنید و با هم به نتیجه های خوبی برسید. می توانید برای آینده و شادی بخشیدن بیشتر به رابطه خود برنامه ها جالبی طرح ریزی کنید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز متاسفانه کمی اعتماد به نفس خود را از دست می دهید. احتمال دارد ترس ها و نگرانی هایی که ریشه در کودکی شما دارند، امروز رو بیایند و همه توان شما برای انجام صحیح کارها را بگیرند. این استرس ها ممکن است موجب شود تا در برابر همکاران و دوستان خود واکنش های بدی نشان دهید و توصیه می کنیم بسیار محتاط باشید و سعی کنید خونسردی خود را حفظ کنید. امروز با شریک عاطفی خود در مورد علاقه مندی های خود حرف خواهید زد. این فرصتی است تا بیشتر یکدیگر را درک کنید و بیشتر به هم نزدیک شوید.

  فال روزانه متولدین تیر

  امروز احساس می کنید دارید روی شن راه می روید و باید پس از رسیدن به مقصد، حسابی کفش هایتان را بتکانید و آنها را بشویید. شاید روز خسته کننده ای در پیش داشته باشید اما اگر بی حرکت در یک گوشه بنشینید و کار مهمی انجام ندهید، این حس بیشتر تشدید می شود و روز ناراحت کننده ای در انتظار شما خواهد بود. باید سعی کنید از همان ابتدای صبح، بسیار فعال و پرانرژی باشید تا انتهای روز همین طور بمانید. در مورد رابطه عاشقانه نیز این شهامت را دارید تا واضح و صادقانه در مورد احساسات خود حرف بزنید. البته این را نیز بدانید که شریکتان بسیار روی حرف های شما زوم می کند و حرف زدن برایتان بسیار دشوار خواهد شد.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز احساس می کنید دارید روی شن راه می روید و باید پس از رسیدن به مقصد، حسابی کفش هایتان را بتکانید و آنها را بشویید. شاید روز خسته کننده ای در پیش داشته باشید اما اگر بی حرکت در یک گوشه بنشینید و کار مهمی انجام ندهید، این حس بیشتر تشدید می شود و روز ناراحت کننده ای در انتظار شما خواهد بود. باید سعی کنید از همان ابتدای صبح، بسیار فعال و پرانرژی باشید تا انتهای روز همین طور بمانید. در مورد رابطه عاشقانه نیز این شهامت را دارید تا واضح و صادقانه در مورد احساسات خود حرف بزنید. البته این را نیز بدانید که شریکتان بسیار روی حرف های شما زوم می کند و حرف زدن برایتان بسیار دشوار خواهد شد.

  فال روزانه متولدین شهریور

  از نظر احساسی روز سختی در پیش دارید. احساسات قدیمی و کهنه امروز دوباره رو می آیند و همه ذهن شما را درگیر خود می کنند. این تفکرات قدرت کار کردن را از شما خواهند گرفت اما سعی کنید تا حد امکان از آنها دوری کنید و در دام آنها گرفتار نشوید. این تفکرات حتی می توانند شما را بسیار عصبی و تندخو کنند و شاید با دیگران بدرفتاری داشته باشید. بر رفتارهای خود مسلط باشید. با خواندن کتابی عاشقانه شاید حس های عاطفی پیدا کنید که هیچ اشکالی هم ندارد. در این مسیر می توانید ریشه مشکلات خود و عشقتان را پیدا کنید.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز همه مسایل بسیار بالا و پایین دارند. در ارتباطات خود نیز ممکن است با سردرگمی های زیادی مواجه شوید. در ضمن، احتمال اینکه مشکلات مالی بیشتر از هر وقت دیگری خود را نشان دهند نیز زیاد است. اما این را بدانید با یادگیری تکنولوژی های روز می توانید برای زندگی و مسایل مالی خود اولویت بندی های درست داشته باشید و بتوانید اوضاع را به بهترین شکل، سروسامان بدهید. استرس را از خود دور کنید تا بتوانید کارها را درست انجام دهید. در رابطه احساسی خود اگر خیلی جدی بودید، تعجب نکنید. انرژی های امروز این فرصت را به شما می دهند در مورد علاقه مندی ها و خواسته های خود به طور صادقانه با فرد موردعلاقه تان صحبت کنید.

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز شاید دچار تنش های احساسی بشوید و این روی رابطه عاطفی شما نیز تاثیر منفی می گذارد. دلیل آن نیز مشکلات مالی است که امروز بیش از هر زمان دیگری خودنمایی می کنند. مشکلات مالی باعث می شوند تا برخی خریدهای خود را به تعویق بیندازید و این مساله شما را بسیار عصبی می کند. اما آرامش خود را حفظ کنید. با یادگیری برخی تکنولوژی های روز شاید بتوانید از این مشکل رهایی بیابید. در رابطه عاشقانه خود این شهامت و فرصت را خواهید داشت تا در مورد مسایل خود صادقانه حرف بزنید و نتایج ارزشمندی از این گفت‌وگو حاصل کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز برای شما بسیار هیجان انگیز است. ایده های بسیار جالبی به ذهنتان خطور می کنند و این باعث می شود تشنه یادگیری مسایل جدید بشوید. در مورد موضوع مورد علاقه خود تحقیق کنید و در صورت امکان، در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید. این باعث می شود در زندگی و کار خود نیز پیشرفت کنید. برای اینکه ایده هایتان را فراموش نکنید، آنها را در جایی یادداشت کنید. در رابطه عاشقانه تان بهترین کار این است که در فرصتی مناسب، دوتایی بنشینید و در مورد مشکلات خود با هم حرف بزنید. این کار باعث می شود بیشتر همدیگر را بشناسید و بیشتر به هم نزدیک شوید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز به طور کامل احساس رهایی دارید و می خواهید خلاقیت و ابتکارات خود را اجرایی کنید و شکل واقعی به آنها ببخشید. اگر در زمینه هنر همچون موسیقی، نویسندگی، شعر یا نقاشی استعداد دارید، حتما برای خلق یک اثر ماندگار تلاش کنید. فکرتان امروز باز است و می توانید آثاری خلق کنید که ارزش بسیاری دارند. در مورد مسایل عاطفی نیز انرژی های فضا همه به نفع شما هستند و لحظه های بسیار خوبی را پشت سر خواهید گذاشت. شما می توانید با حرف زدن با شریک خود، مشکلات موجود را حل کنید و به سمت بهبود اوضاع پیش بروید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  مسایلی که در خانه پیش می آیند شما را از رفتن به یک جمع دوستانه یا گردهمایی کاری باز می دارد. می توانید با حفظ آرامش خود برای انجام کارهای خانه برنامه ریزی کنید و با کمی مهربانی با اعضای خانه، آنها را زودتر از موعد انجام دهید و خود را با دوستان برسانید. اگر دچار استرس شوید همه روز خود را از دست خواهید داد. پس آرام باشید. امروز با آرامش و مهربانی می توانید در مورد احساسات واقعی خود به فرد موردعلاقه تان توضیح دهید. اگر در رابطه ای هستید که با مشکل مواجه شده است نیز، می توانید با حرف زدن امروز همه آنها را برطرف یا کمرنگ کنید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز باید سرخوش و بی خیال باشید. باید سعی کنید هر اتفاقی برایتان می افتد خیلی به آن فکر نکنید و عصبی یا ناامید نشوید. احتمال بروز مشکلات در این روز زیاد است اما شما با عصبی شدن اوضاع را بدتر خواهید کرد. آرام باشید تا رفتار شمابا دیگران بد نباشد. این موقعیت کاملا موقتی است و به زودی برطرف می شود، پس سعی کنید در دام آن گرفتار نشوید. امرو زدر قرار عاشقانه ای که با فرد موردعلاقه خود دارید، می توانید دید بهتری به هم پیدا کنید و بیش از پیش به هم علاقه مند شوید.
   

  موضوعات مشابه

  jigili از این پست تشکر کرده است.
 2. jigili

  jigili jigili کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏7 فوریه 2013
  ارسال ها:
  323
  تشکر شده:
  823
  جنسیت:
  زن
  مرسی باران
  -62-
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.