1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  نوحه عمه بابایم کجاست کویتی پور
  رد اعلامیه

فال روزانه / 1 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏21 آوریل 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز دوشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  در این مدت هر چیزی که رویش کاری می کنید به اندازه زیادی گسترش می یابد و البته با کمک همسر یا شریک تان این اتفاق می افتد، به خصوص اگر پروژه ای که رویش کار می کنید پروژه ای خلاقانه یا کار کتبی باشد. نگاه کنید که چگونه دانه یه ایده جوانه می زند و شکوفا می شود و تبدیل به مزرعه ای کامل از خلاقیت می شود. شما بیشتر و بیشتر پیشرفت می کنید و بالاتر و بالاتر می روید. یادتان باشد که شما فقط در بند تخیل خود هستید، پس باید بزرگ فکر کنید و رویاهایتان را بالاتر بگیرید. انرژی امروز کائنات برای شما نوعی هیجان به همراه دارد که خستگی و کسالت روتین روزانه شما را از بین می برد. شما حس می کنید که می خواهید کاری کاملاً متفاوت با همیشه انجام دهید تا بدین ترتیب حس آزادی به شما دست دهد. اگر ازدواج نکرده اید باید بگوئیم که این مسئله برای شما جالب تر می شود. اگر متأهل هستید حواستان باشد که ممکن است وسوسه شوید و این کار را بکنید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  از انرژی امروز بهره ببرید و حس سبکی و نشاط را در بر بگیرید و خودتان را خسته نکنید. نمی توانید تا ابد در اتاق خوابتان پنهان شوید. البته که می توانید، ولی در نهایت خودتان را حرام می کنید و هیچ * متوجه شما نمی شود. امروز روز خوبی برای بیرون رفتن و خوش گذراندن با دوستان تان است. بجای دشنام دادن به مردم برای آنها آرزوهای خوب داشته باشید. دوست پیدا کنید و یادتان باشد که تا می توانید بخندید. شاید امروز برای شما انگیزه ای که می خواهید پیدا شود و شما را وارد عمل کند. انرژی امروز کائنات بدان معناست که رویدادی در مورد فردی که می شناسید باعث می شود که بفهمید که شما می توانید رابطه ای صمیمی تر با او داشته باشید. دوست دارید با او تماس بگیرید و شانه ای برای گریه کردن برایش باشید. در نهایت متوجه می شوید که ماجرا از چه قرار است.

  فال روزانه متولدین خرداد

  هرچه بیشتر با مردم حرف می زنید، بیشتر موفق می شوید. هر فردی یک منبع با ارزش است، پس در این چاه بی انتها شیرجه بزنید. توانایی شما با کلمات و واقعیت ها تأثیرگذار است، پس از آن به نفع خود استفاده کنید. دوستان منبعی از شادی فراوان هستند و حالا زمان بسیار خوبی برای بودن در کنار آنهاست. مهم نیست که شما چکار می کنید. فردی که در کنارش هستید از اهمیت زیادی برخوردار است. انرژی امروز کهکشان ها باعث می شود که ارتباط شما با عشقتان ارتباطی بسیار جالب و شگفت انگیز شود. حس می کنید که احساسات شما بسیار متغیر شده اند و یک لحظه فکر می کنید به خوبی اختیار آنها را دارید، و لحظه دیگری می خواهید به سمت مخالف فرار کنید. این آب و هوای عاطفی امروز است. کار خودتان را بکنید و بدانید که خیلی زود به حالت نرمال خود برمی گردید.

  فال روزانه متولدین تیر

  مراقب افرادی که زیاد حرف می زنند و خیلی راحت به همه وعده و وعید می دهند ولی به سختی به وعده خود وفا می کنند باشید. اگر روی افرادی اتکا کنید که به آنچه می گویند عمل نمی کنند، ممکن است امروز دچار دردسر شوید. راحت باشید و خودتان را درگیر فعالیت های اجتماعی با شرکا و دوستان خود کنید، ولی هیچ قرارداد کاری مهمی را امضا نکنید. شما تنها در صورتی موفق می شوید که امروز عشقتان را که ناراحت است خوشحال کنید و کاملاً بر پایبندی بر اصول خاصی پافشاری کنید. انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند تا لیبرال تر باشید و توصیه ها و راهنمایی های عشقتان را گوش کنید زیرا در این لحظه حق با اوست. اگر این کار را نکنید، متوجه می شوید که بعضی رویدادها شما را مجبور می کنند که بهر حال تغییر کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  انرژی و نیروی مثبت شما امروز به خصوص مورد توجه قرار می گیرد. شما متوجه می شوید که شما در میان اطرافیان خود با شکوه فراوانی می درخشید. این بخاطر ذات مؤدب، مهربان و آرام شماست. شما جواهری هستید که همیشه مورد توجه قرار نمی گیرد و از شما آن قدر که باید قدردانی نمی شود. به احتمال زیاد، شما این را به عهده دیگران می گذارید که قدم اول را بردارند. امروز شما باید مشوق دیگران باشید. دنیا در دستان شماست. انرژی امروز کائنات باعث می شود که قرار بی دردسر و خوبی با عشقتان نداشته باشید، ولی شما مسلماً قرار بسیار جالبی با او خواهید داشت. اگر اولین بار است که با کسی بیرون می روید، پس انتظار داشته باشید که انسان کاملاً متفاوتی را ملاقات کنید. ایده ها و ایده آل های او دقیقاً نقطه مقابل ایده آل های شماست، ولی با این حال شما او را فوق العاده جذاب و گیرا می یابید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز بجای در سبد دنبال سیب های لک دار، بی شکل و گندیده بگردید، دقت کنید و سیب های قرمز براق و خوشرنگ را بیابید. بدین ترتیب شما خنده و لبخند را برای همکاران و اطرافیان خود به همراه می آورید. آنچه شما با خود می آورید، تا دورتر ها پخش می شود. پس سعی کنید که برای دیگران روزهای شاد و پرنشاطی فراهم کنید بجای اینکه اوقات دیگران را نیز تیره و تار کنید. تعارض ها گاهی می توانند بسیار خلاقیت زا باشند، حتی اگر تا حدودی شما را ناراحت کنند. انرژی امروز کائنات بدان معناست که شما و عشقتان ممکن است امروز چشم در چشم هم نشوید، و حتی در بعضی موارد با هم اختلاف نظر داشته باشید، و لازم باشد که بنشینید و مشکلاتتان را با هم حل کنید. ولی با تلاش کردن است که شما یک چشم انداز و دیدگاه مشترک می یابید و با راه حلی مؤثر و جدید می توانید اوضاع را بهتر کنید.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز شما می توانید در حوزه های بسیار خوش بدرخشید. فقط باید خودتان باشید تا دل دیگران را بدست آورید. در رفتار شما مهربانی و جذابیتی هست که دیگران را به سمت شما جذب می کند، چه شما متوجه آن شده باشید چه نشده باشید. یادتان باشد و بدانید که این خوش شانسی و حسن اتفاق نیست، زیرا حس هارمونی شما را از بین می برد. ترازوهای شما بطور موقت نوسانات شدید می گیرند و به نظر می رسد که مشکلی در رابطه فعلی شما باعث شده که کمی اوضاع از کنترل شما خارج شود. اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید و به مسئله رسیدگی کنید، چیزهایی می یابید که با تغییر دادن آن می توانید اوضاع را بهتر از آن چیزی که فکر می کردید کنید.

  فال روزانه متولدین آبان

  اگر امروز حس نیاز به شما دست داده شاید بهتر باشید از دیگران مشاوره بگیرید. شرکای نزدیک می توانند این شرایط را برای شما واضح تر و روشن تر نمایند، بنابراین اگر دنبال توصیه متافیزیکی می گردید، باید جای دیگری آن را جستجو کنید. مهمتر از همه باید در خانه استراحت نمایید و خودتان را لوس کنید. امروز روز مناسبی برای بازی های تخته، تماشای فیلم سینمایی یا خواندن آخرین شماره از مجله محبوب تان است. اگر به نظر می رسد که امروز عنصری از اصطکاک یا تنش بین شما و عشقتان وجود دارد، نگران نشوید. انرژی امروز کهکشان ها ارتباط با دیگران و احساسات را برای شما دشوار می کند. شما وسوسه می شوید که تا انتهای هر چیزی بروید و این بهترین واکنش نیست. روش حل این مشکل این است که چشم اندازهای مختلفی را امتحان کنید و راه حلی پیدا کنید که برای هر دوی شما مناسب باشد.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز بیرون بروید و از هوای تازه بهره ببرید و هر کاری که دلتان می خواهد و برایتان خوشایند است انجام دهید. مهم است که به بدن خود نیز ورزش بدهید و فعالیت فیزیکی را در برنامه خود قرار دهید یا حداقل روحیه خود را با دوچرخه سواری بهتر کنید. حالا زمان بسیار خوبی برای این کار است. شما احساس سرزندگی و خوشحالی در زندگی می کنید. به دیگران بپیوندید و قدر همه چیزهایی که دارید را بدانید و بخاطر چیزهایی که خداوند به شما داده سپاسگزار باشید. انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند که وقتی برای اولین بار با کسی سر قرار می روید، فوراً از حرف های طرف مقابل ناراحت شوید. این رفتار و نگرش متفاوت او نسبت به زندگی و روابط است که باعث می شود شما در ابتدا کاملاً متحیر شوید. با این حال اگر پشتکار داشته باشید، متوجه می شوید که او در اصل خصوصیاتی دارد که شما به دنبالش هستید، حتی اگر کارها و رفتار او کاملاً متفاوت باشد.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز تصمیم گرفتن برای شما تقریباً غیرممکن می شود. به همین دلیل است که شما تصمیم گیری را به عهده فرد دیگری می گذارید. با همسرتان یا نامزدتان پیاده روی کنید و سعی کنید مقصدی تعیین نکنید. کار شما این است که روی جنبه عاطفی مسائل و چیزها تمرکز کنید و باعث شوید که رویاپردازی تبدیل به چیزی عادی شود. ذات مهربان شما چیزی است که این روزها به سختی گیر می آید. از این استعداد محافظت کنید و آن را پرورش دهید. امروز شما به سورپرایزی که به سمت تان می آید گویی نیاز فراوانی داشته اید، حتی اگر فکرش را نمی کردید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شریک زندگی شما یا نامزدتان خبرهایی برای شما دارد که در ابتدا شما را شوکه می کند، ولی سپس وقتی خوب در مورد آن فکر کردید و جزئیات را هضم نمودید، ناگهان شبیه به فرصتی طلایی می نماید. شما بی نهایت از این خبر خوشحال و خشنود می شوید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز یکی از آن روزهایی است که وقتی شما ناراحت می شوید که فردی تصمیم گیری در مورد یک مسئله را خیلی طول می دهد. شما صبر و شکیبایی کنار آمدن با فردی که می خواهد به تک تک جزئیات بپردازد را ندارید. شما بیشتر می خواهید تصمیم ساده ای گرفته شود و این تصمیم خوب باشد یا بد برای شما مهم نیست. با انرژی امروز کائنات است که فردی که با او هستید فکر می کند که شما موجودی جنجالی هستید، نه از لحاظ نحوه لباس پوشیدن، بلکه از لحاظ ایده ها و افکار و فعالیت هایی که به آنها علاقه دارید و دیدگاه تان نسبت به زندگی. شما شاید همان نفس تازه ای باشید که او نیاز دارد تا از روتین خسته کننده زندگی خلاص شود.

  فال روزانه متولدین اسفند

  از قدرت کلمات به عنوان وسیله ای هنری برای بیان خودتان استفاده کنید. شما روشی جادویی برای بهره بردن از کلمات دارید که اغلب مورد توجه کسی قرار نمی گیرد. ذات حساس شما ذاتی شاعرانه است. شما نباید دیگران را از این استعدادتان محروم کنید، پس با آن به کل دنیا بنازید. شاید تشویق شده اید که شعری عاشقانه برای همسرتان بنویسید و این برای شما بسیار مهم است. نگران نباشید اتفاقاً این کار یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید و بسیار هم رمانتیک است. امروز چیزها برایتان کمی سخت شده است و بین شما و عشقتان کمی تنش وجود دارد و دلیل آن هم مسلماً انرژی امروز کائنات است. هر آنچه که سعی می کنید به یکدیگر بگوئید به نظر می رسد که اشتباه فهمیده می شود. این تأثیر گذرا است و موضعی موقتی است. ولی شما باید ظرف مدت کوتاهی به خودتان برسید و استراحت بدهید تا بتوانید دوباره همان حس تازگی و عاشقانه را دوباره به رابطه خود برگردانید.

  امروز یکم اردیبهشت 93 فال فال 1 اردیبهشت 1393 فال امروز فال امروز 1 اردیبهشت 93 فال دوشنبه 1 اردیبهشت 93 فال روزانه فال روزانه 1 اردیبهشت 93 فال روزانه امروز فال روزانه یکم اردیبهشت 1393 فال یکم اردیبهشت 93 ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

  ali
  [​IMG]
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.