1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  نوحه عمه بابایم کجاست کویتی پور
  رد اعلامیه

فال روزانه / 3 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏23 آوریل 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  آیا به سفر می روید یا نقل مکان می کنید؟ آیا ادامه تحصیلات در چشم انداز شما برای آینده دیده می شود؟ دلایل شما برای رفتن هر چه باشند شما آنچه آرزویش را دارید به دست می آوردید و شاید بیش از آن را بدست آوردید. نویسندگی، تدریس و هر کاری که شامل برقراری ارتباط بشود خیلی خوب برایتان پیش می رود و نتیجه بخش است که این شامل صحبت با عشقتان یا همسرتان هم می شود. ذهنتان خیلی سریع کار می کند و فکرتان درست است. سعی کنید از آن حداکثر استفاده را ببرید. امروز در محل کار شرایط برای کار کردن شما مناسب نیست و نمی توانید وظایفتان را انجام دهید. بپرسید که آیا می توانید این کارها را در خارج از آنجا انجام دهید. یک چاره دیگر بیابید. اگر امروز با عشقتان مشکل دارید، شاید زیاد متوجه نبوده اید که برای او واقعاً چه اتفاقی افتاده است. امروز باید سعی کنید که نیازهای او را شناسایی کنید. کورکورانه جلو رفتن نتیجه بخش نیست.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  شما ذاتاً درک خوبی دارید، ولی امروز تحت تأثیر روانی بعضی ها قرار می گیرید. حتی شاید خیالاتی شوید و صداهایی بشنوید. نگران نباشید، دیوانه نشده اید. ولی به این نیاز دارید که به این پیام ها توجه کنید. زیرا این پیام ها از اهمیت شخصی و حتی کائناتی زیادی برخوردارند. اگر معنای آنها را متوجه نمی شوید، آنها را یادداشت کنید. بعداً همه چیز برایتان روشن می شود. در محل کار با کسی برخورد مستقیم دارید و راهی برای اجتناب از آن نیست. این فرد با شما طوری صحبت می کند که به نحوی شما را گیج کند. گول او را نخورید و از مسیر اصلی خارج نشوید. به موضوع جاری بپردازید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  صحبت و برقراری ارتباط با دوستان و شرکا امروز بسیار واضح و روشن، باز و آزاد، صادقانه و روراست و با اطمینان می شود. دوستی و همکاری آزادانه در جریان است و مهر و محبت بدون هیچ قید و بندی نشان داده می شود. اگر در حال حاضر مشغول هستید ولی تعهدی ندارید، ابراز علاقه و بیان احساسات به فرد مقابل رابطه شما را به مرحله بعدی می برد. حداقلش این است که عشق شما از شما تعریف و تمجید می کند. در محل کار حس می کنید بین شما و دیگران اصطکاک وجود دارد. این اجتناب ناپذیر است. خبر خوب این است که این اصطکاک باعث می شود که در کارتان پیشرفت کنید. زیرا باعث می شود که بیش از آنچه فکر می کردید به انجام برسانید.

  فال روزانه متولدین تیر

  آیا تابحال درباره چشم انداز ذهنی مثبت و مثبت اندیشی چیزی خوانده اید و آیا می دانید که این نوع تفکر زندگی بهتر و شادتری برایتان دارد؟ اگر اینطور است، شاید متوجه شوید که این نگرش عواقبی دارد. شما احساس قدرت و نیرومندی می کنید و حس می کنید تناسب بدنی و ذهنی خوبی دارید. علایق شما نیز قوه ادراک تان را قوی کرده اند و شما هوشیاری بالایی دارید. کاری که مشغولش بودید را ادامه دهید، زیرا این کار نتیجه خوبی دارد. امروز شاید همون روزی باشد که شما کمک لازم برای گسترش گزینه های خود را دریافت می کنید. اگر اخیراً پژمرده و ناراحت بودید، و فکر می کردید نمی توانید شریک زندگی تان را پیدا کنید، امروز روز شماست. بالاخره رویداد یا مناسبتی پیش می آید که خوشحالتان می کند. وقتی در میان دوستان هستید، به شما خوش می گذرد.

  فال روزانه متولدین مرداد

  تحقیقاتی که برای یک پروژه خاص انجام می دادید بالاخره تکمیل می شود. حالا شما آماده اید تا کار خود را تمام کنید. ذهن شما در حال حاضر بسیار آماده و تیز است، بنابراین زمان خوبی برای کار کردن روی هر نوع پروژه ای که مستلزم برقراری ارتباط باشد است. اگر نویسنده هستید، امیدها و شانش شما برای انتشار مطلب تان خوب به نظر می رسد. رمانس نیز در زندگی شما خوب پیش می رود. شاید تازه از پیوند روانی مستحکمی که بین شما و عشقتان وجود دارد مطلع شده اید. از آن حداکثر بهره را ببرید. قبل از هر اقدام بزرگی خوب فکر کنید و مشورت بگیرید. امروز رابطه شما وارد فاز دراماتیکی می شود. با آنکه هدف هر دوی شما یکی است، ولی ایده ها و نظرات متفاوتی درباره نحوه رسیدن به آن دارید و مشکل تان همینجاست. باید با منطق در مورد آن حرف بزنید

  فال روزانه متولدین شهریور

  رویاها و آرزوهای شما در مورد خانواده تان تصویری درخشان برای آینده می سازند. شاید این رویاها آینده نگرانه باشند، ولی نباید به این نتیجه برسید که بدون تجزیه و تحلیل نمادها و نشانه ها می توانید بفهمید که این رویاها به شما چه پیامی می دهند. شاید چیزی وجود داشته باشد که باید قبل از هر اقدامی برای آینده به آن رسیدگی کنید. ولی یادتان باشد که گاهی رویاها تعبیرهای متفاوتی دارند! گفتگویی که بعد از مشاجره ای صورت می گیرد ممکن است تبدیل به رابطه ای عمیق شود. فردی که امروز ملاقات می کنید شاید کمی آزارتان دهد، ولی وقتی با او صحبت عمیقی می کنید، متوجه می شوید که این خصلت او سطحی است. بر خلاف ظاهرش، او کسی است که شما منتظرش بودید.

  فال روزانه متولدین مهر

  امشب شاید تصمیم بگیرید که در یک رویداد اجتماعی که در محل شما برگزار می شود شرکت کنید و در این رویداد افراد زیادی شرکت می کنند که به مسائل معنوی و روانی اهمیت زیادی می دهند. این تجربه خوبی برای شماست، زیرا نه تنها از اطلاعات جالبی آگاه می شوید، بلکه دوستان جدیدی هم پیدا می کنید. شاید کسی به شما کتاب های جالبی معرفی کند. چشم ها و گوش هایتان را باز نگه دارید و دفتر یادداشت تان کنارتان باشد. در محل کار مشخص است که کسی سعی می کند شما را از مسیرتان خارج کند. شاید او از شما بخواهد بیشتر از معمول کار کنید. گول او را نخورید.

  فال روزانه متولدین آبان

  اگر در مورد احتمال افزایش حقوق نامطمئن بودید، امروز بالاخره مطمئن می شوید که قضیه از چه قرار است. این می تواند دلیلی برای جشن گرفتن باشد. شاید بخواهید به دوستی زنگ بزنید و او را به شام بیرون دعوت کنید. خوش شانسی شما ادامه دارد، و اگر سخت تلاش کنید آنچه می خواهید بدست می آورید. حالا زمان لذت بردن از این موفقیت است. در محل کار یکی از مافوق های شما احتمالاً شما را در جمع خجالت زده می کند. بعداً این فرد را کنار بکشید و برایش توضیح دهید که این نمایش او اصلاً درست نبود.

  فال روزانه متولدین آذر

  عشق و رمانس امروز برای شما اولویت اصلی می شوند. شما کمی درباره پایداری و دوام رابطه فعلی خود نگران هستید، ولی شما با این کار انرژی خود را هدر می دهید. در حال حاضر حداقل همه چیز برای شما و عشقتان نویدبخش به نظر می رسد. شما باید ارتباطات خود را قویتر کنید و با هم خود تا کنید و رفتار خوبی داشته باشید. از قوه شهود و ادراک درونی خود کمک بگیرید تا با ذهن او هماهنگ شوید و بدین ترتیب شک و تردیدهای شما به تدریج از بین می رود. از روزتان لذت ببرید. در محل کار بیقراری وجود دارد و نمی توانید کارتان را انجام دهید و پیش ببرید. بجای تمرکز کردن، شما از این شاخه به آن شاخه می پرید و هیچ کاری را تمام نمی کنید. سعی کنید دائماً نفس عمیق بکشید.

  فال روزانه متولدین دی

  اگر خوب از امکاناتی که دارید استفاده کنید، می توانید تلاش خود را به نتیجه برسانید. عواطف و احساسات و تصاویری که در ذهن شما در جریان هستند ممکن است مبهم باشند، ولی به طریقی اهمیت دارند. چه در حال نوشتن باشید، چه در حال نوازندگی، رقص یا نقاشی، غرق در کاری که انجام می دهید می شوید. وسایل موردنیاز شما هرچه باشند، باید آنها را دور بیندازید و از الهام خود کمک بگیرید. فردا از این کار خوشحال خواهید بود. در محل کار شما قدرت و اراده انجام کاری با ایمان کامل را دارید و مهارت های ارتباطی و فصاحت کلام شما برای رساندن منظورتان قوی است. این ترکیب حتماً به دردتان می خورد.

  فال روزانه متولدین بهمن

  انتظار داشته باشید که امروز تماس های تلفنی و ایمیل های زیادی با دوستان خود رد و بدل کنید. ارتباط شما با دیگران امروز اولویت اصلی شما می شود. شما خبرهای زیادی دارید که باید انتقال دهید و در عوض خبرهای زیادی نیز به دستتان می رسد. بیشتر آنچه می شنوید برای کاری که در حال حاضر انجام می دهید مفید است. تنها مشکل این است که بار ذهنی سنگینی دارید. شاید حس کنید که انگار ذهن شما امروز را مانند مارتن گذرانده است، نگران نباشید این گذراست. امروز باید قبل از هر حرفی دوبار فکر کنید. نیروهای تشخیصی شما امروز به دردتان می خورند. کنترل موقعیت ها را بدست بگیرید. شما انرژی آن را دارید فقط باید تمرکز داشته باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز خوش شانسی مالی و اقتصادی با شماست. فراموش کردن عادات قدیمی مشکل است، و شما در تطبیق دادن خودتان با آن مشکل دارید. اشکالی ندارد. هر کسی در زندگی به راحتی نمی تواند با تغییرها خودش را سازگار کند. بعد از عاشق شدن این دومین سازگاری شیرینی است که تابحال مجبور شده اید انجامش دهید! امروز آنهایی که سعی می کنند شما را کنترل کنند متوجه اشتباهشان می شوند. اعتماد به نفس داشته باشید و نگذارید دیگران دست بالا بگیرند. زیرا می دانید که حق با شماست. عقب نشینی نکنید، حتی اگر فشار روی شما زیاد بود.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.