1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  جملات زیبای روز
  رد اعلامیه

فال روزانه / 10 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏30 آوریل 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز نمی توانید خیلی دقیق برای کارهای خود برنامه ریزی کنید و آنها را به انجام برسانید. حواستان کمی پرت است و تمرکز لازم را ندارید. این مساله روی کار شما هم تاثیر می گذارد. اما خیلی نگران نباشید این شرایط موقتی است و خیلی سریع برطرف می شود. برای اینکه کمی هوشیارتر باشید برای خود قهوه درست کنید و اگر فرصت دارید، کمی ورزش کنید. شریک عاطفی شما امروز بیش از هر زمان دیگر منطقی شده است . روحیات خوب و قدیمی او رو آمده است و این برای هر دو شما خوب است. از این تغییر استقبال خواهید کرد و تغییرات مثبتی در نحوه رابطه شما ایجاد می شود.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز در مورد مسایل عاطفی و کاری دچار شک های بسیاری هستید. در انجام هرکاری دایم تردید دارید. با خود فکر می کنید آیا رابطه ای که اکنون در جریان آن هستید، نتیجه خوبی دارد؟ آیا این فرد همان کسی است که شما با همه وجود دوستش دارید؟ این تفکرات موقتی هستند و اگر خودتان را با مسایل دیگر مشغول کنید بسیار برایتان بهتر خواهد بود. البته برخی از تردیدها نیز می توانند شما را به مسیر بهتری سوق دهند. اگر کاری را دوست ندارید انجام دهید، انجام ندهید و آن را به روز دیگری موکول کنید که حس خوبی به آن داشته باشید. به این ترتیب نتیجه بهتری نیز حاصل خواهد شد.

  فال روزانه متولدین خرداد

  یکی از اعضای خانواده شما دچار بحران روحی شده و نمی تواند درست تصمیم گیری کند. همه شرایط او به حمایت و خرف های سازنده شما بستگی دارد. برای خوشحالی او هر کاری از دستتان بر می آید انجام دهید. البته شاید انرژی خودتان کاهش پیدا کند اما ارزشش را دارد. این را بدانید که همیشه حقیقت و بیان واقعیت ها بسیار موثرتر از چاپلوسی یا هر نوع دروغ مصلحت آمیز است. شاید امروز به فردی که بزرگ تر از شما است علاقه مند شوید و با او رابطه احساسی برقرار کنید.

  فال روزانه متولدین تیر

  امروز اخبار دروغین و شایعاتی به گوش شما می رسند که چندان خوشایند نیست. خود را برای شنیدن این گونه حرف ها آزار ندهید و لحظه های ناب زندگی را بیهوده هدر ندهید. فردی که این شایعه را پراکنده است شاید منفعتی از آن ببرد. اگر برایتان خیلی مهم است، سعی کنید ابتدا حقیقت را جست‌وجو کنید و سپس به دنبال راهکاری برای آن باشید. از خیال پردازی های بیهوده دست بردارید. در مورد زندگی عاطفی خود نیز شهامت این را داشته باشید تا صادق و روراست باشید. اگر موضوعی موجب ناراحتی شما شده است، آن را مطرح و با همفکری یکدیگر برطرف کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز باید بیشتر تمرکز خود را روی مسایل مالی بگذارید. برای هزینه ها و درآمدها برنامه ریزی و آنها را مدیریت کنید. این کار باعث می شود تا با خیال آسوده روزهای این ماه را سپری کنید. از بیهوده تلفن کردن زمان خود بپرهیزید و سعی کنید از انرژی های محیط به نفع خود بهره بگیرید. امروز در مورد مسایل عاطفی بسیار جدی هستید. به قدری که شاید حتی به سختی لبخند بزنید. باید از این حالت بیرون بیایید تا در رابطه خود دچار مشکل نشوید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز انرژی و قدرت تمرکز بسیار بالایی دارید. می توانید برای ایده های خود راهکارهای مناسب بیابید و برای تحقق آنها برنامه ریزی های دقیق و درست داشته باشید. اجازه ندهید هرگز ناامیدی در شما اثر بگذارد. خاطره های بد را دور بریزید و با تمرکز بر آینده به سمت جلو حرکت کنید. در مورد مسایل عاشقانه نیز ممکن است امروز با فردی آشنا شوید. اما اگر به جدی و خشک بودن رفتار خود ادامه دهید، نمی توانید رابطه جالبی را آغاز کنید. همیشه لبخند بزنید تا حس خوبی نیز به طرف مقابل بدهید.

  فال روزانه متولدین مهر

  فردی غریبه به خود اجازه می دهد در مورد رفتار و احساسات شما نظر دهد. این مساله ذهن شما را مشغول خود می کند . البته خیلی خود را درگیر حرف های او نکنید. خوشبختانه نیمی از صحبت هایش حقیقت ندارند. شما باید به خود و احساسات خود ایمان داشته باشید تا بتوانید همیشه اعتمادبه نفس خود را حفظ کنید. به راه خود بروید و او را فراموش کنید. اگر تنها و مجرد هستید، امکان اینکه با فرد جدیدی آشنا شوید بسیار است. می توانید با هم رستوران بروید یا در طول قدم زدن در هوای خوب بهاری در مورد علاقه مندی های خود با هم حرف بزنید.

  فال روزانه متولدین آبان

  مسایل مالی شما در وضعیت نامعلومی قرار دارند. ممکن است با کمبود بودجه مواجه شده باشید و نمی توانید درست تصمیم گیری کنید که چه راهکاری برای حل این مساله مناسب است. سعی کنید از خریدهای غیرضروری اجتناب کنید و فقط سراغ مواردی که واقعا لازم هستند، بروید. شاید این کار کمک کند تا اندازه ای از اضطراب مالی خارج شوید. در مورد مسایل احساسی نیز سوپرایز خواهید شد. در جمع دوستان با فردی ملاقات می کنید که حس خوبی به شما می دهد و می توانید یک آشنایی زیبا را با او آغاز کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  همکاران یا دوستان امروز کمی با شما رفتار نامهربانی دارند. البته در میان آنها یک نفر هست که بیشتر موجب ناراحتی شما می شود. اما بدانید این فرد قابل اعتماد نیست و حرف های او هم ارزشی ندارند. وقت و احساسات خود را برای چنین فردی بیهوده هدر ندهید. بهتر است برای آینده برنامه ریزی کنید و بدون توجه به دیگران در مسیر تحقق آرزوهای خود باشید. در مورد مسایل احساسی نیز متاسفانه چندان حس خوب و راحتی ندارید. اما فرد موردعلاقه تان را برای این امر مواخذه نکنید. همه چیز به شما بستگی دارد و باید بتوانید با لبخند و مهربانی مشکلات را پست سر بگذارید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز همه شک و تردیدها در مورد مساله ای که مدت ها ذهن شما را درگیر خود کرده بود را کنار خواهید گذاشت. اجازه دهید این تغییر درونی در شما روی دهد تا همه مسایل آن طوری که می خواهید پیش برود و شما را در مسیر خواسته هایتان قرار دهد. برای موفقیت بیشتر می توانید کتاب و مقاله های مرتبط مطالعه کنید تا شک ها به طور کامل برطرف شوند. در مورد مسایل احساسی دید خوبی دارید و می دانید کجا باید چه واکنشی نشان دهید تا به آنچه می خواهید برسید. لبخند را فراموش نکنید و با یاد داشته باشید، رابطه عاشقانه کاملا دوطرفه است.

  فال روزانه متولدین بهمن

  برخی عقاید و تفکرات ناخواسته به ذهن شما هجوم می آورند و قدرت تمرکز را از شما می گیرند. شاید در مورد دوستان یا اطرافیان خود کمی دچار تردید بشوید. بهتر است در مورد نشانه ها و نمادهای این رویاها کمی بیشتر تحقیق کنید شاید شما را در مسیر جالبی در زندگی قرار دهند. شاید خیلی روحیه شادابی نداشته باشید، اما به این معنا نیست که نمی توانید در کنار فرد موردعلاقه تان لحظه های خوبی را تجربه کنید. لبخند بزنید و از آرامش رابطه خود لذت ببرید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز در محل کار درگیر مسایل حاشیه ای می شوید. سعی کنید خیلی در این جریانات دخیل نباشید و تا حد امکان از این مسایل دوری کنید. اگر حرف و شایعه ای هست که برایتان اهمیت دارد، در مورد آن تحقیق کنید. اگر صحت داشته باشد سپس به دنبال راهکار برای حل یا برطرف کردن آن باشید. امروز شاید با فردی آشنا شوید که از شما خیلی بزرگ تر است. اما این رابطه نتایج خوبی دارد و زندگی شما را در مسیر خوبی قرار می دهد.
   

  موضوعات مشابه

  Pari94 و •¤ ölö§ ¤• از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.