1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

فال روزانه / 14 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏4 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  انرژی امروز کائنات بیان دقیق آنچه می خواهید بگویید یا پیشنهادی که می خواهید بدهید را برایتان دشوار می کند. این مشکل بیشتر از ترس یا تصورات بیش فعالانه ریشه می گیرد. به دلیلی شما درباره جوابی که برای درخواست تان می گیرید نگران هستید. در واقع شما خودتان را عقب کشیده و پنهان شده اید. باید قدم اول را شما بردارید و این کار را خودتان انجام دهید. در محل کار شما از زوایای مختلف حمایت های مختلفی دریافت می کنید و بدین طریق تشویق می شوید که قدم بزرگ بعدی را در مسیر کاری خود بردارید. شما در این مارپیچ رو به بالا حرکت می کنید و نباید چشم از هدف خود بردارید. در این مسیر شما همچنان در حال دریافت کمک و حمایت از جهات مختلف هستید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  اگر در مورد رابطه فعلی خود در تنگنا و مخصمه قرار گرفته اید و نمی دانید چطور از این تنگنا خارج شوید، باید از انرژی امروز تمام استفاده و بهره را ببرید. نباید بگذارید که بی تصمیمی و تردید و تصورات واهی و مبهم شما را فلج کنند. بهتر است که با حقیقت روبرو شوید و آنچه باید انجام شود را انجام دهید، هر چه زودتر بهتر. در محل کار حس می کنید که نوعی اصطکاک به صورت زیرپوستی در جریان است. این مسئله اجتناب ناپذیری است و شما کاری نمی توانید در مورد آن صورت دهید. خبر خوب برای شما این است که این اصطکاک به شما نیروی رانش کافی برای رسیدن به هدفی بزرگ را می دهد و به شما الهام می بخشد تا کارهایی را انجام دهید که اصلاً فکر نمی کردید شدنی باشند.

  فال روزانه متولدین خرداد

  انرژی امروز باعث می شود که شما زبانتان بند بیاید. اگر می خواهید برای اولین بار با کسی ملاقات کنید، شاید برای طرف مقابل هم سخت باشد که بداند باید در مورد چه چیزهایی با شما حرف بزند و این در مورد شما مسئله ای عجیب و غیرعادی است. شما بهترین راه حل و جواب را می دانید. باید هر دوی شما خودتان را فراموش کنید و روی دیگری تمرکز کنید و به خواسته ها و نیازهای طرف مقابل توجه کنید. اگر اول وقت امروز از امکانات و داشته های خود درست استفاده کنید، می توانید به فرد دیگری هم کمک شایانی بنمایید. هوشیار باشید و حواستان به روابط و تعامل هایتان با دیگران باشد. بدین ترتیب شما یک قدم از همکاران تنبل یا بی انرژی خود جلوتر خواهید بود.

  فال روزانه متولدین تیر

  با انرژی امروز کائنات، شما وسوسه می شوید که در خانه و در رختخواب خود بمانید و پتوی خود را روی سرتان بکشید. اگر یکی از عزیزانتان شما را نادیده می گیرد و شما دلیلش را نمی دانید، واکنشی طبیعی شما این است که سکوتی از روی رنجش و دلخوری اختیار می کنید. لازم نیست که اینطور رفتار کنید، بلکه بهتر و مفیدتر است که سر صحبت را با او باز کنید، حتی اگر برایتان بسیار مشکل باشد. بدین ترتیب می توانید با صداقت و روراستی حرفتان را بهم بزنید. اگر در محل کار سست هستید و این پا و آن پا می کنید، قطعاً بطور اتوماتیک درگیر دعواهای دیگران می شوید. دیگران از شما می خواهند که طرفداری کنید و شما تردید دارید و نمی دانید که باید چکار کنید. قبل از آنکه حرکت بزرگی انجام دهید از واقعیت ها مطلع شوید. هیچ عجله و شتابی نیست.

  فال روزانه متولدین مرداد

  انرژی امروز کائنات شما را تشویق می کند تا امروز از کاه کوه بسازید. یک مشکل کوچک که بین شما و عشقتان بوجود آمده ناگهان برطرف نشدنی به نظر می رسد. ولی خبر خوب ما برای شما این است که همه این چیزها در ذهن شما می گذرند. اگر بتوانید این چیزها را از ذهنتان دور کنید، دیگر هیچ مشکل و مسئله بزرگی بین شما باقی نمی ماند. در واقع شاید از خودتان بپرسید که این همه جنجال و هیاهو برای چه بوده است. در محل کار امروز فردی که در رأس قدرت قرار دارد برای شما رسته و درجه می گذارد (یعنی شما را پائین تر از خودش قرار می دهد) و شاید شما را در جمع خجالت زده کند. نترسید و این فرد را به کناری بکشید و صحبتی خصوصی با او داشته باشید. برایش توضیح دهید که این نوع نمایش ها اصلاً درست نیستند.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز شما وسوسه می شوید که ذهنتان را به روی یک فکر یا نقشه ای که عشقتان می خواهد دنبال کند ببندید. انرژی امروز کائنات بر سر راه شما مانعی از این دست می گذارد که رد شدن از آن برایتان مشکل است. بجای آنکه با او مخالفت کنید، بهتر است که رک و راست با او در این مورد حرف بزنید. این بهترین راه حل در حال حاضر است. امروز در محل کار سعی کنید درگیر بازی های دیگران نشوید. کاملاً مشخص است که کسی در محل کار هست که در تلاش است تا شما را به نحوی به دردسر بیندازد. شاید این فرد می کوشد تا بیش از حد از شما کار بکشد. فریب او را نخورید و کار خودتان را انجام دهید.

  فال روزانه متولدین مهر

  انرژی امروز کائنات شاید تأثیری ایده آل برای ملاقات و آشنایی اول نداشته باشد، ولی دنیا هم به آخر نرسیده است. درست است که شاید امروز شما حس کنید زبانتان بند آمده باشد و از خودتان مطمئن نباشید، ولی باید حواستان به طرف مقابل باشد. اگر بتوانید با نشان دادن علاقه خود به او و شرح زندگی اش او را بیرون ببرید، بقیه کارها بسیار آسان می شود. خیلی زود گفتگوی شما به راحتی جریان می یابد و بحث آغاز می شود. شما قدرت و اراده کافی برای جلو رفتن در محل کار با ایمان کامل را دارید و مهارت های ارتباطی شما بسیار قوی است و نحوه حرف زدن تان نیز کامل فصیح و شیواست که به شما کمک می کند منظورتان را به راحتی انتقال دهید. این ترکیب کامل و نیرومندی در محل کار محسوب می شود.

  فال روزانه متولدین آبان

  اگر امروز عشقتان خیلی ساکت به نظر می رسد و زیاد حال و هوای حرف زدن و اجتماعی شدن را ندارد، شاید دلیلش انرژی امروز باشد که او را گوشه گیر کرده است. اگر پافشاری کنید و به او فشار بیاورید که از او یک جوابی بگیرید، مطمئن باشید که وضعیت را بدتر می کنید. بهترین کاری که می توانید بکنید این است که او را تنها بگذارید تا او آمادگی حرف زدن در مورد مشکلش را پیدا کند. پس باید صبور باشید و بدانید که بالاخره همه چیز درست می شود. بیقراری شدیدی در فضای محل کار شما وجود دارد که باعث می شود دنبال کردن و پیگیری هر چیزی در محل کار برایتان دشوار شود. بجای آنکه تمرکز و دقت کنید، دائماً به کارهای مختلف می پردازید و به خودتان شک دارید. سعی کنید دائم نفس های عمیق بکشید.

  فال روزانه متولدین آذر

  انرژی امروز کهکشان ها به شما شانس داشتن صحبتی جدی با عشقتان را می دهد. این فرصت بسیار خوبی برای رو راست بودن با همدیگر و صحبت کردن درباره آینده رابطه شماست. تنها مشکل اینجاست که شما درباره همه چیز دیدگاه بسیار خوش بینانه ای دارید. اگر بجای این کار سعی کنید کمی واقع گرا باشید، می توانید پیشرفت زیادی نمایید و حس بهتری درباره همه چیز خواهید داشت. امروز به لطف کسانی که سعی می کنید از قدرت خود برای کنترل کردن شما استفاده کنند، حس شما درباره خودتان متزلزل می شود. اعتماد به نفس داشته باشید و نگذارید دیگران نسبت به شما دست بالا بگیرند، به خصوص اینکه شما می دانید که حق با شماست. فشاری که روی شماست بسیار بالاست، ولی سعی کنید عقب نشینی نکنید.

  فال روزانه متولدین دی

  شما امروز می توانید به یکی دو روش با رویدادهای امروز سر و کله بزنید. انرژی امروز کائنات نشان می دهد که شما وسوسه می شوید که اصلاً حرف نزنید و کاملاً از عشقتان دور می شوید و کناره گیری می کنید. بهترین گزینه آن است که با ترس های خود در مورد چیزی که مطمئن هستید اتفاق می افتد روبرو شوید و سپس در مورد این ترس ها صحبت کنید و ببینید که آیا این ترس ها واقعی هستند یا خیر و بدین ترتیب بهترین راه حل را برای این مشکل بیابید. امروز در محل کار نیروهای تجسسی شما به کمک تان می آیند، زیرا فردا مشکلات از همه طرف به سمت شما می آیند. کنترل اوضاع را بدست بگیرید، زیرا ممکن است مسیر خود را گم کنید. شما انرژی لازم را دارید، فقط باید آن را به مسیر درستی متمرکز کنید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  انرژی های امروز شما را تشویق می کنند تا واقعیت های مربوط به وضعیت بین خودتان و عشقتان را کشف کنید. اگر بتوانید از دیدگاه متفاوت و بی طرفانه ای به معما و مشکل موجود بنگرید، می توانید منبع و ریشه این مشکل را پیدا کنید. اگر هر دوی شما درگیر احساسات و عواطف خود شده اید، شاید نتوانید بخاطر وجود درختان جنگل را تشخیص دهید! در محل کار شما در تضاد مستقیم با یک فرد قرار دارید و هیچ راه ساده ای برای اجتناب و دوری از او ندارید. این فرد مدام با شما حرف می زند و می خواهد به نحوی شما را گیج و آشفته کند. فریب او را نخورید و از مسیر خود گمراه نشوید. سعی کنید به کاری که در دست اقدام دارید، چنگ بیندازید و روی آن تمرکز کنید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  اگر امروز عشق شما حال و حوصله ندارد و ترشرو و عصبانی به نظر می رسد، شاید دلیلش انرژی امروز کائنات باشد. او بیشتر از قبل به سکوت فرو رفته و دائماً در فکر است، بنابراین حس می کند که دلش می خواهد با افکارش تنها باشد. بهتر است که به او فضا و زمان بدهید تا مدتی با خودش تنها باشد و به هر نتیجه ای که می خواهد برسد. بالاخره او برمی گردد و نیازی به نگرانی در این مورد نیست. محل کار شما امروز به شما کمک می کند تا کارتان را انجام دهید. حتی ممکن است کارهای خودتان را تمام کنید و از دیگران بپرسید که آیا کاری هست که بتوانید برایشان انجام دهید یا خیر و حتی شاید کاری در بیرون از محل کار باشد که بتوانید انجام دهید. البته شما می توانید امروز از منزل کارهایتان را انجام دهید یا به کارهای شخصی برسید. یک راه دیگر برای این کار پیدا کنید.
   

  موضوعات مشابه

  Pari94, kla, *مهسا* و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
 2. *مهسا*

  *مهسا* دنیا میچرخه دور سرم ... فارس پاتوقی طلایی

  تاریخ عضویت:
  ‏5 نوامبر 2013
  ارسال ها:
  3,172
  تشکر شده:
  2,672
  جنسیت:
  زن
  مرسی جالب بود -27-
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.