1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

جزئیات کامل تجاوز جنسی به زن جوان ورامینی

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏4 مه 2014 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. baranbahar

baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

جزئیات کامل تجاوز جنسی به زن جوان ورامینی

چند روز پیش زوج جوانی وحشتزده نزد پلیس شهر پیشوا رفتند و پرده از حادثه‌ای که برایشان رخ داده بود برداشتند.در این میان زن جوان به مأموران گفت: مدتی قبل من و همسرم با پول‌هایی که پس انداز کرده بودیم تصمیم گرفتیم در پیشوا آپارتمانی بخریم. اما پولمان آنقدری نبود که بتوانیم به‌صورت نقد خانه‌ای خریداری کنیم.

awww.mihanfal.com_wp_content_uploads_2014_05_19.jpg

برای همین وقتی تبلیغات پیش فروش آپارتمانی را دیدیم به فکر پیش خرید افتادیم.

وی ادامه داد: با شماره تلفن آگهی تبلیغاتی تماس گرفتیم. مرد فروشنده آدرس مجتمع را در اختیار ما قرار داد و خواست به آنجا برویم و ملک را بازدید کنیم. وی مدعی شد که در آنجا نگهبان‌های ساختمان نیز هستند و برای دیدن آپارتمان‌های در حال ساخت ما را راهنمایی می‌کنند. پس از این تماس من و همسرم عصرجمعه راهی مجتمع مسکونی شدیم که این اتفاق افتاد.زن جوان افزود: وقتی به مجتمع در حال ساخت رسیدیم، ۴پسر جوان در آنجا بودند که می‌گفتند نگهبان ساختمان هستند.

با راهنمایی آنها وارد ساختمان شدیم. درحالی‌که مشغول بازدید مجتمع نیمه ساخت بودیم، ناگهان ۲نفر از نگهبانان با چاقو به سمت ما حمله ور شدند. من و همسرم به‌شدت وحشت کردیم. همسرم به آنها التماس کرد که کاری با ما نداشته باشند. پول زیادی همراهش نبود اما همه آن را در اختیار ۴پسرجوان قرار داد تا دست از سر ما بردارند. اما آنها سارق نبودند و نیت دیگری در سر داشتند.

وی افزود: یکی از نگهبان‌ها با تهدید و ضرب و شتم، شوهرم را با خود برد. سپس آنها مرا مورد آزار و اذیت قرار دادند و پس از آن مرا از ساختمان به بیرون پرت کردند. آنها تهدیدم کردند درصورتی که شکایت کنم قطعا مرا می‌کشند. چند دقیقه وحشت زده آنجا نشسته بودم و نمی‌دانستم چه بلایی سر شوهرم آمده است.

فکر می‌کردم او را کشته‌اند اما بالاخره وی را هم رها کردند و بعد از آن هردو تصمیم به شکایت گرفتیم. پس از اظهارات زن جوان، شوهرش نیز به مأموران گفت: نگهبان‌های ساختمان مرا ۳ساعت دست و پا بسته در اتاقی زندانی کرده بودند و پس از رها کردنم گفتند که اگر پای پلیس را به این ماجرا باز کنم هم من و هم همسرم را می‌کشند.

با این شکایت و با توجه به حساسیت موضوع، ‌تیمی از مأموران پلیس امنیت و عمومی پیشوا با دستور سرهنگ سلمان آدینه وند، فرمانده انتظامی پیشوا، تجسس‌های خود را در این پرونده آغاز کردند. کارآگاهان در نخستین قدم هویت ۴نگهبان ساختمان را شناسایی کردند و با دستگیری یکی از آنها موفق به دستگیری ۳متهم دیگر پرونده شدند.بررسی‌ها حکایت از این داشت که هر ۴متهم، سابقه دارهستند و پیش از این بارها به اتهام سرقت، شرارت و تهدید شهروندان دستگیر شده و به زندان افتاده‌اند. به گزارش همشهری، پرونده این ۴نگهبان شیطان صفت برای رسیدگی بیشتر و صدور حکم به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شده است.

منبع: همشهری