1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 15 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏5 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  فقط برای امروز عادت همیشگی توجیه کردن هر چیزی را کنار بگذارید. چیزی درون شما در حال تغییر است به نحوی که باعث می شود شما به موقعیت های مختلف واکنش نشان دهید. تمایل به ادغام جنبه های پیش بینی ناپذیر تر زندگی در شخصیت خود مبنای این تغییرات است. بسیاری از نظریه های شما فقط برای دلگرم کردن خودتان هستند، ولی شما احتمالاً این موضوع را می دانید. چرا سعی نمی کنید با خودتان روراست باشید؟ انرژی امروز باعث می شود که احساسات قدیمی شما دوباره رو بیایند و خودشان را نشان دهند. اگر حس می کنید این احساسات به شما فشار می آورند و ماهیت آنها مثبت نیست، شاید دلیلش رابطه فعلی شما نباشد. از عواطف خود فاصله بگیرید و بگذارید پراکنده شوند. اگر هر وقت این احساسات شما را تهدید می کنند، همین کار را بکنید، دیگر شما را اذیت نخواهند کرد.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز گویی ستاره ها می خواهند با شما معامله کنند. یا شما در رختخواب می مانید و درباره زندگی تان فانتزی سازی می کنید یا بلند می شوید و لباس هایتان را می پوشید و هر کاری که برای تحقق یافتن رویایتان لازم باشد انجام می دهید. سعی کنید یک بار برای همیشه خودتان را متقاعد کنید که لازم نیست کودکی تان را فراموش کنید تا بتوانید وارد دنیای واقعی شوید. این هرگز قابل فراموش کردن نیست، حالا سن شما هر چقدر که می خواهد باشد! اگر رابطه فعلی شما امروز به مانع برخورد کرد، مسئله را شخصی نکنید، شاید علتش تأثیر انرژی امروز باشد. شما نسبت به طرف مقابل خود احساس دوری و سردی می کنید و دیگر آن گرمی و صمیمیت گذشته میان شما وجود ندارد. بهتر است زمانی را به تنهایی سپری کنید و در سکوت و آرامش خوب فکر کنید و کاری را انجام دهید که شادی و خوشبختی را برایتان به ارمغان بیاورد.

  فال روزانه متولدین خرداد

  انرژی امروز باعث می شود که شما زبانتان بند بیاید. اگر می خواهید برای اولین بار با کسی ملاقات کنید، شاید برای طرف مقابل هم سخت باشد که بداند باید در مورد چه چیزهایی با شما حرف بزند و این در مورد شما مسئله ای عجیب و غیرعادی است. شما بهترین راه حل و جواب را می دانید. باید هر دوی شما خودتان را فراموش کنید و روی دیگری تمرکز کنید و به خواسته ها و نیازهای طرف مقابل توجه کنید. اگر اول وقت امروز از امکانات و داشته های خود درست استفاده کنید، می توانید به فرد دیگری هم کمک شایانی بنمایید. هوشیار باشید و حواستان به روابط و تعامل هایتان با دیگران باشد. بدین ترتیب شما یک قدم از همکاران تنبل یا بی انرژی خود جلوتر خواهید بود.

  فال روزانه متولدین تیر

  شما به موقعیت های بحرانی حساس هستید و در عین حال از آنها الهام می گیرید. این یعنی شما تحمل دیدن رنج یکدیگر را ندارید. گاهی حتی شما هم رنج می کشید زیرا به خودتان اجازه انجام کارهایی که دوست دارید را نمی دهید. چرا به این فکر نمی کنید که کمی به خودتان آسان بگیرید؟ یک روز هم که شده آن را امتحان کنید، شاید از آن خوشتان بیاید. شما نیاز مبرمی به تحت کنترل گرفتن عواطف و احساسات خود حس می کنید. اگر فکر می کنید که به عشقتان رازهای زیادی را گفته اید که نباید می گفتید شاید بهتر باشد امروز کمی از دسترس او دور شوید. زیرا معتقدید که زیادی با هم بوده اید و حالا غصه می خورید که چرا مرتکب این اشتباه شده اید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  روزهایی مثل امروز شما را وادار می کنند که در حوزه هایی فعالیت کنید که قبلاً در مورد آنها شک و تردید داشتید. آیا حس می کنید که حیات عشقی شما به هوای تازه ای نیاز دارد؟ آیا در رویای داشتن روزهایی رمانتیک با عشقتان هستید؟ به تعطیلات آخر هفته در حومه شهر یا خریدن خانه ای جدید فکر می کنید؟ زمان آن رسیده که رویاپردازی درباره خوشبختی را کنار بگذارید و کاری که برای رسیدن به آن لازم است را انجام دهید. زیرا قطعاً در دسترس شما قرار دارد. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا مدتی فاصله خود را از عشقتان حفظ کنید. نه اینکه به او اعتماد نداشته باشید، یا او را دوست نداشته باشید، بلکه شما اخیراً خودتان را به او باخته بودید و این باعث شده بود که روتین روزانه شما از کنترل خارج شود و نیازهایتان را فراموش کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  شاید سوالاتی داشته باشید در مورد احساس رضایتی که در مورد زندگی شخصی خود دارید. احتمالش هست که شما تقاضاهایی بیشتر از قبل داشته باشید. بعضی چیزها حالا برای شما ضروری تر شده اند. چرا از ته دل با عشقتان حرف نمی زنید و نیازهای خود را بیان نمی کنید؟ زیرا بدین ترتیب همه چیز برای شما روشن تر می شود. فقط باید بعضی از احساسات منفی خود را بگوئید. مهم است که این کار را قبل از بیزار شدن از طرف مقابل انجام دهید. گاهی خوب است که مرزهای بین خودمان و عزیزانمان را مشخص کنیم، زیرا اگر این کار را نکنیم، رابطه ما ضعیف می شود. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا منظور خود را بگویید و بطور اتوماتیک با هر چیزی که طرفتان می گوید یا هر کاری که می کند موافق نباشید. با خودتان روراست باشید و همه چیزهایی که شما را منحصر بفرد می کند را بپذیرید.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز روزی عالی برای آن است که بگذارید حس ششم تان شما را راهنمایی کند. اگر زمان داشته باشید، می توانید بگذارید ذهنتان آزاد باشد و هرجا که افکارتان شما را می برند بروید. شاید هم چیزی در مورد خودتان پیدا کنید که قبلاً از آن آگاه نبودید، چیزی که تابحال مورد توجه کسی قرار نگرفته بود. یادتان باشد که تمایلات و آرزوهای شما فانتزی هایی هستند که تبدیل به واقعیت می شوند. پس کمی رویاسازی هم بد نیست. انرژی امروز بدان معناست که شما حس می کنید در مورد رابطه فعلی خود کمی خنثی شده اید، ولی نگذارید این مسئله شما را زیاد نگران کند. بعد از مدتی که شما دائماً با هم بوده اید و همه چیز را با هم در میان گذاشته اید، بهتر است که گاهی انسان با خودش تنها باشد. شما از عشق دور نیفتاده اید، فقط هر دوی شما به زمان و فضای بیشتری دور از هم نیاز دارید. این باعث می شود که بعدها به هم نزدیک تر شوید.

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز از آن روزهایی است که تنها کاری که دوست دارید انجام دهید این است که به تعطیلات فکر کنید. شما معمولاً فرد مسئولیت پذیری هستید و پشتکار زیادی دارید. ولی امروز می خواهید دنیای درون تان را سیاحت کنید. حتی ممکن است چیزی که مدتی است در ذهن دارید و به عملی شدن نیاز داشته را پیدا کنید. امروز می توانید از بی اعتنایی و عقب نشینی به عنوان دو سلاح قدرتمند در بازی رابطه خود استفاده کنید. انرژی امروز بدان معناست که شما امروز وسوسه می شوید این کار را بکنید، زیرا حال و هوای انتقامجویی دارید. نیازی به گفتن نیست که این بهترین راه برای انجام کارها نیست و بهتر است که شما آشکارا اعتراف کنید که ناراحت شده اید و نه اینکه با کسی ارتباط برقرار نکنید و همه درهای ارتباطی را به روی خود ببندید.

  فال روزانه متولدین آذر

  شما دوستی عالی هستید، و از کمک کردن به اطرافیان خود افتخار می کنید. آیا تابحال درباره پیوستن به یک هدف بشردوستانه یا اختصاص دادن چند ساعت در هفته به مرکز فرهنگی محله خود فکر کرده اید؟ امروز این نوع ایده ها تبدیل به بخشی از زندگی شما می شوند. زمان آن رسیده که ایده های بزرگ خود را برای کمک به دیگران بکار بگیرید. با انرژی امروز شما حس می کنید که از همیشه سختگیر تر شده اید و زیاد نشاط ندارید. ولی در مورد رابطه فعلی شما این چیز بدی هم محسوب نمی شود. گاهی نزدیک ترین افراد به شما هم از مرز خود عبور می کنند زیرا فکر می کنند که شما چشم تان را به روی همه چیز می بندید. ولی بهتر است که روراست باشید و حرفتان را بزنید، حتی اگر کسی از حرف شما خوشش نیاید.

  فال روزانه متولدین دی

  دلسوزی و شفقت طبیعی و ذاتی شما باعث شده که شغلی را انتخاب کنید که در آن درمان و کمک به دیگران وظیفه اصلی شما می شود. حتی اگر مسئله این نباشد، اطرافیان شما امروز از شما چیزهای زیادی می خواهند. ولی مواظب باشید که فراتر از مرزهای شخصی نروید وگرنه ممکن است این شما باشید که به کمک دیگران نیاز دارید! موانع و مرزهایی وجود دارد که همه چیز را سر جای خود نگه می دارد و نمی گذارد کسی پا را از گلیم خود درازتر کند. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا احساسات خود را سرکوب کنید از ترس اینکه کسی که او را تحسین می کنید ببیند که چقدر به او اهمیت می دهید و برایش ارزش قائلید. تحت شرایط نرمال این برای شما مهم نیست، ولی در این لحظه خیلی از این مسئله خجالت زده می شوید. آن کاری که حس می کنید درست است انجام دهید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز روز عجیبی برای شماست و انرژی امروز برایتان حقه های زیادی دارد. شاید امروز به هیچ دلیلی ناراحت و عصبانی شوید. زیرا ممکن است با افراد زیادی ملاقات کنید که روش شما را برای انجام کارها تأیید نکنند. شاید حس کنید که انگار در دنیایی پر از دایناسور زندگی می کنید. نباید به این زود تسلیم شوید! انرژی امروز کائنات باعث می شود که امروز سردتر و دورتر از آنچه هستید به نظر برسید. انرژی خاصی در فضا وجود دارد که شما را تشویق می کند تا حس شوخ طبعی خشکی همراه با دیدگاهی بی اعتنا داشته باشید. اگر امروز برای آشنایی با یک فرد بیرون می روید و با هم قرار دارید، ممکن است او شما را درک نکند، پس تلاشتان را بکنید تا گرمی و صمیمیت بیشتری همراه با لبخندهای واقعی داشته باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز بر سر مسائل مالی ناراحت می شوید. شاید متوجه شده باشید که چقدر اخیراً ولخرجی کرده اید و می بینید که در ماه های آینده در وضعیت بد مالی قرار خواهید گرفت. همچنین امکان دارد که شما پول زیادی روی چیزی سرمایه گذاری کرده باشید که می توانستید آن را به تعویق بیندازید و حالا نمی توانید روی چیزهای مهمتر سرمایه گذاری کنید. همه این درس های مهم و سختی هستند که باید یاد بگیرید. اگر امروز نسبت به ملاقات و قراری که امشب دارید حس اشتیاق زیادی ندارید نگران نشوید. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا حالتی متفکرانه داشته باشید و در نتیجه ترجیح می دهید تنها باشید. بهتر است که توضیح دهید دقیقاً چه احساسی دارید و قرارتان را برای تاریخ دیگری بگذارید که درخشش و خوش خلقی و عشق شما به زندگی برگشته باشد.
   

  موضوعات مشابه

  Pari94 از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.