1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 23 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏13 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن

  فال روزانه 23 / 02 / 1393


  فال روزانه متولدین فروردین

  اگر احساس عصبانیت عمیقی دارید، امروز روز آزاد کردن این عصبانیت و راحت کردن خودتان است. از دورهمی های بزرگ و جمع شدن با اعضای خانواده و دوستان به هر قیمتی که شده خودداری کنید. این بدان معنا است که باید امروز مرخصی بگیرید. فقط بیشتر مواظب باشید تا دوباره اعصابتان را خرد نکنند و کنترل خود را از دست ندهید. کمی تنها ماند باعث می شود که تنش درونی خود را تخفیف دهید و دیدگاه های بهتری و مهمتری بدست آورید. انرژی امروز نشان می دهد که شاید شما انتخاب سختی پیش رو داشته باشید یا مجبور شوید به نحوی سازش کنید. اگر بتوانید عقب نشینی کنید یا باور خاصی را بی خیال شوید، بعضی چیزها این قدر پیچیده نمی شوند و برایتان دردسر درست نمی کنند. اگر می خواهید رابطه شما پیشرفت کند، باید رویکردی مثبت داشته باشید و رفتارتان نیز در راستای آن مثبت باشد.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  اگر بطور اتفاقی هنوز هم احساس بیزاری نسبت به فردی در درون شما وجود دارد، امروز این احساس خودش را نشان می دهد. شاید سازش ناپذیر و حتی انتقامجو شوید. اینکه به آن فرد بگویید چه حسی دارید امروز هیچ چیزی برایتان نخواهد داشت جز اینکه برای هر دویتان درد و افسوس بیشتری خواهد داشت. عصبانیت را به روشی سالم از خودتان دور کنید مثلاً ورزش سنگین انجام دهید. به علاوه طرف مقابل شما حرفش را رک و راست به شما می زند و منظورش را می رساند. زیرا او واقعاً برای شما ارزش قائل است. شما برای کسی که اخیراً با او رابطه نزدیکی داشته اید، شدیداً متأسف هستید و انرژی امروز نشان می دهد که شاید زمان آن رسیده که با او خداحافظی کنید. شما متوجه هستید که محبت عمیقی بین شما دو نفر وجود دارد، ولی به نحوی شما دو نفر جفت ایده آلی نیستید. بجای آنکه هر دو برای چیزی که از دست داده اید افسوس بخورید، چرا آزادی نویافته خود را جشن نمی گیرید؟

  فال روزانه متولدین خرداد

  شما انسانی نیستید که دیگران را آزار بدهید و همیشه به این فکر می کنید که به اطرافیان خود کمک کنید. ولی امروز شما سازش ناپذیر می شوید و درک نمی کنید که چرا دیگران استانداردهای بالای شما را ندارند. ولی آیا واقعاً به همان اندازه که از دیگران انتظار دارید خودتان صادق هستید؟ یادتان باشد که کیفیت تلاش هنری نزد هر کسی که آن را تجربه کرده باشد بطور متفاوتی مورد قضاوت قرار می گیرد. انرژی امروز شاید بدان معنا باشد که نقشه ای که کشیده بودید ممکن است نقش بر آب شود و نقشه دیگری که به نظرتان خوب نمی آمد حالا بهترین راه حل به نظر برسد. با آنکه در رابطه فعلی خود مشکلاتی را تجربه کرده اید ولی امیدوارید که راه حلی پیدا شود، ولی به شرطی که در مورد احساسات خود با هم صحبت کنید و در مورد زندگی مشترک بیشتر از آنکه ایده آلیست باشید، واقع گرا باشید.

  فال روزانه متولدین تیر

  امروز روز چالش ها است. شما در زیر سوال بردن خودتان استادید و امروز ثابت می کنید که می توانید دستاوردهای خود را موردانتقاد قرار دهید. به راستی شما در ده سال گذشته چه چیزی ساخته اید؟ آیا به دنبال اهداف دیگران رفته اید زیرا به خودتان شک داشتید؟ آیا تقریباً همیشه آماده بوده اید؟ آیا جرأت داشته اید پروژه هایی آغاز کنید که بی نقص نبودند؟ اینها سوالاتی هستند که باید به آنها پاسخ دهید. انرژی امروز نشان می دهد که از طرفی شما حس خاص و ویژه ای نسبت به رابطه فعلی خود دارید و از طرف دیگر احساس می کنید سنگدل بوده اید. می دانید که چیزهایی هستند که باید آنها را درست کنید و با این وجود نمی توانید فقط با حرف هایتان از پس حل مشکل بربیایید. بالاخره باید اقدامی صورت دهید، اقدامی که نشان دهد منظورتان دقیقاً از حرف هایی که زده اید چیست.

  فال روزانه متولدین مرداد

  اگر شما این شبهه را ایجاد کنید که فردی کمرو و درونگرا هستید (حتی اگر نباشید)، می توانید در اجتناب از تعارض و برخورد موفق باشید. امروز چیزی به نام تبادل محض با یک فرد وجود ندارد. ولی حتی در این فضا، روزی عالی برای ارزیابی اهداف بنیادی از دیدگاهی دقیق تر است. انرژی امروز به رابطه فعلی شما روح و زندگی می بخشد، ولی به شرطی که آماده باشید تا با هم تلاش کنید این اتفاق بیفتد. در حال حاضر احساسات شما بسیار شدید هستند و اگر کلمات خود را با دقت انتخاب نکنید، ممکن است بجای بهتر کردن اوضاع، همه چیز را بدتر از آنچه هست نمایید. اگر واقعاً می خواهید رابطه شما درمان شود، باید این موضوع را به یاد داشته باشید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز روزی چالش برانگیز در انتظار شماست. اگر عضوی از یک گروه یا تیم هستید یا در میان دوستان خود هستید، حس می کنید که بسیار راحت هستید. شاید شما باعث حسودی دیگران می شوید. فقط یک راه برای فهمیدن این موضوع وجود دارد. آنچه لازم است بگویید را بطور واضح بیان کنید. منظورتان را واضح و شفاف بگوئید و احساسات بد و منفی را در گروه حذف نمائید. اگر حس می کنید که حتماً باید چیزهایی به عشقتان بگوئید نگران نباشید، زیرا نمی دانید که آیا باید این کار را بکنید یا نکنید. انرژی امروز بدان معناست که احساسات شما در حال حاضر شدت و حدت بالایی دارند و بعضی مسائل خود به خود حل شده اند. اگر بتوانید بدون آنکه کنترل خود را از دست بدهید، با هم حرف بزنید، آنگاه می توانید به این رابطه کمک کنید. در غیر این صورت بهتر است مدتی صبر کنید.

  فال روزانه متولدین مهر

  گاهی اوقات رویاها فقط در همان حد هستند، یعنی فقط رویا هستند. سفر، پروژه یا خانه ای جدید شاید فقط چند مورد از چیزهایی باشند که مدتی است می خواهید به آنها دست یابید. تحقق بخشیدن به هر یک از این رویاها بدان معناست که رابطه خود را به خطر بیندازید. رویاهای شما شاید امروز دست نیافتنی به نظر برسند. شاید بهتر باشد اول کارهایی برای رابطه خود انجام دهید و سپس رویاهای خود را تحقق ببخشید. انرژی امروز برایتان شانس درک این موضوع را می آورد که چرا بطور ناخودآگاه موجب ایجاد مشکلاتی در یک رابطه صمیمی و خاص شده اید. شاید دلیلش این باشد که شما از ابتدا انتظارات خاصی داشته اید و فرض کرده بودید که این انتظارات باید برآورده شوند. اگر بخاطر این مسئله که او انتظارات شما را برآورده نکرده از او بیزارید شاید بهتر باشد که با هم حرف بزنید و یکدیگر را از دیدگاه هم درک کنید.

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز شما دو راه در پیش رو دارید. یاد درونگرا می شوید و گوشه عزلت برمی گزینید و مدیتیشن انجام می دهید یا دوست خوبی پیدا می کنید که بتوانید رازهای خود را با او در میان بگذارید. تردید نکنید و گارد خود را پائین بیاورید و بیش از هر وقت دیگری روراست باشید و نظرتان را بیان کنید. نگران نباشید که مشکلات شما حوصله دوستتان را سر ببرد. دوستان واقعی برای همین روزها هستند. شما هم بودید همین کار را برای او می کردید. احتمالاً امروز استرس دارید و مضطرب هستید، بنابراین اگر برای ملاقات با کسی بیرون می روید، به خصوص اگر اولین آشنایی باشد، عاقلانه تر است که مواظب باشید زیادی خودتان را گم نکنید. انرژی امروز نشان می دهد که شما دو نفر یا بهتر همدیگر را می شناسید یا متوجه می شوید که علیرغم جذابیت و کشش اولیه، تفاوت های آشتی ناپذیری بین شما دو نفر وجود دارد. حواستان را جمع کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز روزی عالی برای آشنا شدن دو انسان خوب و جالب است. هیچ چیز سطحی و غیرواقعی در این ملاقات ها وجود ندارد. برعکس افرادی که با آنها آشنا می شوید به میزان عمیقی روی شما تأثیر می گذارند و شما را تا سطح عاطفی عمیقی می برند. ولی نباید بگذارید که فقط همین ایده ها شما را مسحور و فریفته کنند. مسائل کاربردی هم وجود دارد که باید به آنها دقت کنید. با انرژی امروز شما چیزی به عشقتان می گویید که شاید موجب ناراحتی او شود. این حرف عمدی باشد یا غیرعمدی، شاید بهتر باشد که دلیل اصلی ناراحتی او را پیدا کنید. هر آنچه که شما گفته اید و باعث شده که او ناراحت شود، با صداقت و راستگویی شما حل می شود. فقط باید با چشم انداز و دیدگاه درستی به کل این قضیه نگاه کنید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز باید انتظار روزی سخت را داشته باشید. حتی اگر تصمیم آگاهانه ای گرفته باشید مبنی بر اینکه نگذارید هیچ چیزی جلوی شما را بگیرد، باز هم ممکن است احساسات منفی از چند روز گذشته در دل شما باقی مانده باشند. از این فرصت بهره ببرید و استرس خود را کاهش دهید. با یکی از نزدیکان خود صحبت کنید یا بیرون بروید و ورزش کنید. کارهای هنری مانند طراحی یا عکاسی هم به از بین بردن انرژی های منفی کمک می کنند. یا شما امروز دور خودتان دیوارهای بلندتری می سازید یا کم کم تلاش می کنید تا درک کنید که این کار هیچ کمکی به ایجاد ارتباط قوی و خوب در رابطه فعلی شما نمی کند. انرژی های امروز به شما انتخاب می دهند تا کینه و بغض تان را نگه دارید یا عشق را انتخاب کنید و بدی ها را فراموش کنید. بهتر است عشق را برگزینید و بدین ترتیب پلی محکم بین خودتان و عشقتان بسازید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  شما انسان جنگنده ای هستید و بنابراین امروز برایتان سخت می شود که به سرنشینان قایقی بپیوندید که در مسیر ناشناخته اید حرکت می کنند. شما ترجیح می دهید تنها سفر کنید و قایق شخصی خودتان را برانید. با این وجود امروز روزهای خوش شانسی شما هستند و می توانید با دیگران همکاری کنید و به آنها بپیوندید. بعضی رویدادها شما را به یاد مزایا و فواید کار تیمی و گروهی می اندازند. انرژی امروز نشان می دهد که شما نمی توانید به راحتی با عشقتان در مورد مسئله ای به توافق برسید. هر دوی شما ایده ها و افکار متفاوتی در مورد آنچه برای شما خوب است دارید و نمی توانید در حال حاضر در چشم هم نگاه کنید. اگر سعی نکنید خودتان را محق جلوه دهید و واقعاً تصمیم به پیشرفت و ترقی داشته باشید، می توانید گفتگویی از ته دل با هم داشته باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  شما باید در تمام زمینه ها نظم داشته باشید و بطور منظم ورزش کنید. بیشتر مواظب سلامتی و تغذیه خود باشید و غذاهای سالم بخورید. حتماً به اندازه کافی بخوابید. حتی اگر همیشه از اینکه وقت کافی ندارید شکایت می کنید، بیرون بروید و ورزش کنید. نباید آنقدر صبر کنید که وقت اضافه برای ورزش کردن پیدا کنید. فقط خود شما هستید که می توانید احساس خود را کنترل کنید. سلامتی شما برای رفاه عمومی شما حیاتی است. اگر امروز برای اولین بار با کسی آشنا می شوید، انرژی امروز برای هر دوی شما شور و اشتیاق فراوانی به همراه دارد. شاید این شور و شوق در معنای رمانتیک نباشد، بلکه بیشتر شور و شوق هر دوی شما نسبت به موضوعات گفتگو باشد. نگذارید نظرات شخصی شما گفتگوهایتان را منحرف کنند. بلکه باید با این حرف ها و صحبت ها فضای این رابطه را گرم کنید و مبنای عاشقانه ای برای خودتان بسازید.
   

  موضوعات مشابه

  aramoon از این پست تشکر کرده است.
 2. aramoon

  aramoon تنهاترین برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏10 مه 2013
  ارسال ها:
  7,834
  تشکر شده:
  5,142
  جنسیت:
  مرد
  متولدین فروردین-80-
   
 3. hamidtnt

  hamidtnt کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏13 آوریل 2014
  ارسال ها:
  230
  تشکر شده:
  58
  جنسیت:
  مرد
  ممنون
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.