1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 24 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏14 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز فرصت هایی برای سرمایه گذاری برایتان فراهم می شود. این شامل سرمایه گذاری روی زمان، پول و منابع دیگر می شود. همچنین ممکن است بخواهید یک شروع تازه و هیجان انگیز داشته باشید. البته نباید قبل از ملاحظه همه نقاط قوت و ضعف قضیه در مورد چیزی هیجانزده شوید. شاید بهتر باشد با دوست یا شریکی مشورت کنید. این بهانه خوبی برای برنامه ریزی یک شام رمانتیک است! امروز چیزی به شما بهانه می دهد تا شوخ طبعی خود را بازیابید ولی البته طرف مقابل شما را بانمک نمی یابد. انرژی امروز برای شما موقعیتی را فراهم می کند که شما هر کاری می کنید نمی توانید جلوی خنده خود را بگیرید. اگر این قضیه برای عشقتان پیش آمده مجبور می شوید که برایش توضیح دهید دلیل خنده شما چیست و چرا چنین واکنشی نشان دادید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  فرصتی برای سفر با یک شریک یا همکار برایتان پیش می آید. هر برنامه ریزی سفری که امروز برایتان پیش بیاید یا شروع شود خوب پیش می رود و برایتان نتایجی که امیدش را داشتید می آورد. شما روی هر چیزی که برنامه ریزی می کنید باعث اشتیاق و خوش بینی شما برای موفقیت در آینده می شود. روابط کاری و شخصی با دیگران گرم و صمیمی و دوستانه است. از آن حداکثر بهره را ببرید. انرژی امروز به شما کمک می کند تا موقعیت دشوار رابطه خود را از دیدگاه جدیدی نگاه کنید. اگر اخیراً احساس ناراحتی و بیزاری نسبت به رویدادهایی که پیش آمده می کردید، باید از این فرصت استفاده کنید و قدمی به عقب بردارید و همه چیز را از دیدگاهی متفاوت و جدید بنگرید. شاید شوخ طبعی درمانگر این مشکل باشد، به خصوص اگر این مشکل به مسائل احساسی مربوط می شود.

  فال روزانه متولدین خرداد

  خبر افزایش حقوق ممکن است امروز به گوشتان برسد. امروز احساس می کنید پرانرژی هستید و بنابراین وسوسه می شوید که بیش از پیش تلاش کنید. این خیلی خوب است ولی یادتان باشد که شتاب خود را حفظ کنید و تندروی نکنید. اگر می خواهید مسیر فعلی خود را ادامه دهید، باید کمی از انرژی تان را برای فردا و روزهای بعدی حفظ کنید. لازم نیست بخاطر اینکه عشقتان چیزی را اشتباه متوجه شده و سوءتفاهم برایش ایجاد شده ناراحت باشید. امروز با حرف ها و صحبت هایتان می توانید مشکلات و ضربه ای که فکر می کنید به رابطه شما وارد شده جبران کنید. تنها کاری که باید بکنید این است که سعی کنید در صحبت هایتان شفاف تر عمل کنید و بگذارید نیروی واقعیت و حقیقت لبخند را به لب های عشقتان بیاورد.

  فال روزانه متولدین تیر

  یک گروه ممکن است شما را به شرکت در یک پروژه خلاقانه دعوت کند. هر آنچه که شما انجام می دهید به احتمال زیاد هیجان انگیز است. شما می خواهید مقدار زیادی از انرژی و شور و شوق را به سمت آن هدایت کنید. ممکن است شما خودتان را در شرایط مشارکت، برنامه ریزی برای کشف احتمالات بیشتر بیابید. این روز روز بزرگی برای اجتماعی شدن است. اگر شما به بیرون رفتن دعوت شدید، حتماً بروید! انرژی امروز باعث می شود که قرار امشب کاملاً یک مناسبت برای شما باشد. شما در یکی از حالات اجتماعی و واقعا لذتبخش خود می باشید. در این چارچوب ذهنی شما می توانید از هر چیزی جوک و شوخی بسازید و هر نوع بلایای ظاهری را به پیروزی های پرنشاط تبدیل کنید. تنها علت برای نگرانی این است که ممکن است زمان زیادی صرف خنده و شوخی کنید و گفتگوی شما به نتیجه ای واقعی نرسد.

  فال روزانه متولدین مرداد

  شما ممکن است امشب یا شاید در چند روز آینده برنامه ریزی برای میزبانی یک رویداد اجتماعی در منزل تان انجام دهید. این می تواند شامل انجام بسیاری کارها از جمله تمیز کردن، مرتب سازی و زیباسازی در اطراف خانه داشته باشد .دوستی ممکن است سرزده نزدتان بیاید و به شما در این کارها کمک کند. شما همچنین ممکن است خودتان را برای درست کردن منو غذایی باور نکردنی خسته کنید. زیاد به خودتان سخت نگیرید، در غیر این صورت ممکن است هیچ انرژی ای برای خانواده و یا مهمانان خود را نداشته باشید! شما نمی توانید به چیزهای جانبی متوسل شوید تا به شما را در خلق و خوی امروز، به ویژه با تاثیر سیاره ای در حال حاضر، نشاط و شادی بدهند. اگر شما در یک مهمانی هستید، خلق و خوی شما واگیردار خواهد بود، و از این خلق و خو می توانید برای گفتن برخی از بهترین جوک ها و داستان های خود و سرگرم کردن دیگران استفاده کنید و تبدیل به یک فرد لذت بخش و سرگرم کننده شوید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز شما ممکن است بخواهید برای بازدید از دوستان در محله خود زمان بگذارید. خریدهای کوچک ممکن است لازم باشند، شاید لباس های جدید، یا وسایلی برای بهبود و یا زیباسازی منزل خود بخرید. شما ممکن است چند خرده کار نیز در میان خریدها انجام دهید. در برخی از نقاط در طول روز، شما می توانید یک تماس تلفنی برای خوش آمد گفتن به یکی از دوستان خود که مدت زمان طولانی است از او خبری نشنیده اید داشته باشید و از صحبت با او خوشحال شوید. انرژی کیهانی امروز با خودش فرصتی برای تشویق کردن عشقتان، به خصوص اگر اخیراً از شما ناراحت شده است، به ارمغان می آورد. نیازی نیست زیاده روی کنید، اما سعی کنید با هم برای گردش به بیرون شهر بروید و یا یک وعده غذایی با دوستان خود داشته باشید و به خنده و شادی بپردازید. بدین ترتیب او احساس می کند خیلی بهتر شده اید و به خود مهربان و طبیعی خود برگشته اید.

  فال روزانه متولدین مهر

  فرصتی برای کسب مقدار کمی پول، شاید با انجام کمی کار اضافی در خانه، امروز برایتان پیش آمده است. شما می توانید در مورد آن از طریق یک دوست و یا همکار مشورت کنید. یک مهمان ممکن است امروز به خانه شما بیاید، شاید برای کمک به چیزی است که باید انجام شود نزد شماست. وعده می دهیم که امروز روز بسیار هیجان انگیزی برای شما است. شما از انرژی آسمانی امروز گویی غلغلک داده می شوید. طنز نقش واقعا بزرگی در زندگی عشقی شما بازی می کند و وقت آن است که شما به این درک برسید که شما هم از همان سوژه هایی لذت می برید که طرف مقابل لذت می برد و این شما دو نفر را به هم نزدیکتر می کند. البته، شما همچنین می خواهید از خصوصیات دیگر او آگاه شوید و در این میان خنده و شادی اوقات شما را خوش و خرم می کند.

  فال روزانه متولدین آبان

  انتظار داشته باشید که امروز محرک های فکری زیادی به سمت شما بیایند. اخبار مهمی از طریق تلفن به سوی شما می آیند و نیاز دارید که اقدامی به منظور بدست آوردن پایان و نتیجه مورد نظر صورت دهید. شما ممکن است نیاز داشته باشید که در خودروی خود زمانی را سپری کنید و با افرادی تماس بگیرید و مشورت کنید. هیجان این لحظه می تواند به شما احساس خوش بینانه ای بدهد، اما مراقبت سرعت خود باشید. خستگی می تواند در حال حاضر اثر معکوس برای شما داشته باشد. انرژی امروز می تواند ذره ای طنز به یک وضعیت بالقوه پرشور و حاد تزریق کند. شما ممکن است حس کنید که کیمیای بسیاری بین شما و عشقتان بوجود آمده و می خواهید راهی برای عمیق تر کردن این عشق و علاقه بیابید. شوق و شعف کمی قطعاً به بهتر کردن اوضاع کمک می کند و شما احساس می کنید بسیار آرام و راحت هستید.

  فال روزانه متولدین آذر

  استعدادهای خلاق شما باید امروز دائماً در حال کار کردن باشند. شما ممکن است یک فرصت برای کسب درآمد بدست آوردید که باید حتماً از آن به نحو احسن استفاده کنید. هیجان و شور و شوق شما به احتمال زیاد تضمین می کند که شما تلاشتان را می کنید تا تایید کسانی که در اطراف شما هستند را بدست آورید. شهود شما نیز در سطح بالایی عمل می کند، و قدرت تخیل و روابط شما با دیگران را بیشتر می کند. از روز خود لذت ببرید! شما ممکن است این حس را داشته باشید که عشقتان در حال بازی یا پیاده کردن نوعی شوخی با شما است. انرژی امروز نشان می دهد که شما ممکن است نتوانید باور کنید که حوادث امروز واقعا چرا اتفاق می افتند. شما همیشه می توانید وضعیت پیش آمده را دگرگون کنید و آن را از دیدگاه طنزآمیزتری ببینید و می دانید که احتمالاً کار درست همین است. دلخور نشوید.

  فال روزانه متولدین دی

  بیرون رفتن و کار کردن با گروه می تواند به خصوص امروز جذاب باشد، به ویژه اگر گروه شما ورزشی و شامل دو و میدانی و یا سایر فعالیت های فیزیکی باشد. امروز یک روز عالی برای بیرون رفتن با تیم ورزشی و یا حضور در یوگا، ایروبیک، یا کلاس تای چی است. شما همچنین می خواهید به یک سفر کوتاه به خارج از شهر با برخی از دوستان بروید. کمی ماجراجویی است که امروز شما را سر حال می آورد. انرژی امروز به شما فرصتی می دهد تا نسبت به یک رابطه صمیمی استراتژی عاقلانه تری در پیش بگیرید. این ایده خوب شاید اینطور باشد که زمانی را تنها و بی سر و صدا بگذرانید و در مورد تمام گزینه های پیش رویتان خوب فکر کنید. اما در میان تمام این احتمالات، باید ایده نوعی از انتقام را نادیده بگیرید. در واقع، طنز و خنده بهترین راه برای مقابله با این قضیه است.

  فال روزانه متولدین بهمن

  پروژه های جدید و هیجان انگیز یا فرصتی جدید می تواند به شما امروز ارائه شود. این می تواند در قالب یک عشق جدید و یا حداقل یک دوست جدید باشد. چیزی که شما مدتی طولانی است مشغول به کار روی آن بوده اید، در نهایت می تواند به نتیجه برسد. آن را با شور و شوق خود برای حرکت به سوی پروژه بعدی ترکیب کنید. منتظر چه هستید؟ شما ممکن است قادر به حفظ وجهه فوق العاده خونسرد خود تحت تاثیر انرژی امروز باشید. کسی که شما فوق العاده مجذوب و مسحورش شده اید، باعث می شود که شما قاه قاه بخندید، که این وجهه ای نیست که می خواستید از خودتان بسازید. شما امیدوار بودید که حس عزت و آرامش و دانایی تان را حفظ کنید، و نه اینکه کنترل تان را به کلی از دست بدهید. اما حداقل او می تواند ببیند که شما انسان هستید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  با دوستانی که در مسافتی بسیار دور از شما زندگی می کنند تماس بگیرید. شاید هم تصمیم بگیرید به شهر آنها سفر کنید. فرصت شرکت در یک سمینار احتمالا از طریق دوستان به نوعی برایتان پیش می آید. با دوستان خود تماس بگیرید و این برایتان فرصت های جدیدی فراهم می کند. می بینید که اتفاقات زیادی می افتد، ولی سعی کنید تمرکز خود را حفظ کنید. آنچه که امروز اتفاق می افتد می تواند ذهن شما را بهم بریزد. انرژی امروز برایتان نوعی جنون در حیات عشقی تان به ارمغان می آورد که البته به بهترین شکل خودش را نشان می دهد. اگر شما در حال رفتن به یک مهمانی و یا رویداد اجتماعی هستید، پس آماده باشید که با فردی دیدار کنید که قطعاً لبخند به لب شما می آورد. او حتی ممکن است کمی دیوانه به نظر برسد، اما پس از حوادث اخیر، شما او را همچون نفس و هوای تازه ای در زندگی خود می یابید.
   

  موضوعات مشابه

  *مهسا* از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.