1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 27 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏17 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  انرژی پر از شور و اشتیاقی در فضای امروز وجود دارد. این شما را ترغیب می کند تا سعی کنید با فردی که به نظرتان جالب می رسد سر صحبت و گفتگو را باز کنید. شما حس می کنید او یک سر و گردن از دیگران برای شما جذابتر است. شما حتی جرأت آن را می یابید تا او را برای شام بیرون دعوت کنید و شامی رمانتیک میل کنید. الان زمان بسیار خوبی برای پیوستن به هر چیزی است که شما را قادر می سازد با افرادی دیدار کنید که فعالیت های مشترکی با شما دارند و شما آنها را بسیار دوست دارید. شاید این بهترین راه برای یافتن کامل ترین رابطه باشد، زیرا شما درگیر چیزی می شوید که باعث می شود روح و جان شما تازه شود. شادی و سرزندگی از شما ساطع می شود و همین است که آن فرد خاص را مجذوب شما می کند.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  انرژی امروز باعث می شود که صبح خیلی زود از خواب بیدار شوید و حتی ورزش کنید و فرم بدنی خود را حفظ کنید. مهم است که در مورد حیات عشقی خود اقدامی عملی صورت دهید و اگر امشب سر قرار می روید، باید انتظار داشته باشید که خیلی زود عاشق شوید. شما آنقدر تحت تأثیر یکدیگر قرار می گیرید که اصلاً زمانی برای صحبت کردن نمی یابید. فضای کلی امروز در محل کار اینطور است که شما بسیار زودجوش و خوش مشرب و پرحرف هستید، ولی در حال حاضر فقط می خواهید که شما را به حال خودتان بگذارند و تنها باشید. اشکالی ندارد. چیزی وجود ندارد که شما را مجبور کند این فشارهای کاری را تحمل کنید. هر کاری دلتان می خواهد انجام دهید. زندگی شما متعلق به خود شماست.

  فال روزانه متولدین خرداد

  کشش شما نسبت به فرد خاصی بسیار زیاد و قدرتمند است، به خصوص با انرژی امروز این تأثیر بیشتر می شود. هر گفتگویی که شما دو نفر دارید بسیار پرشور است و موضوع آن هر چه باشد از این صحبت ها لذت می برید. اگر احساس می کنید که باید از این انرژی اضافی خلاص شوید، شما و عشقتان می توانید به بازی تنیس بروید یا دوچرخه سواری کنید و کاری انجام دهید که این انرژی را مصرف کنید. افرادی که امروز در محل کار با آنها تماس دارید برای روند کاری شما بسیار مفید هستند، حتی اگر در محیط کاری با آنها آشنا نشده باشید. اینکه فقط خودتان باشید بطور اتوماتیک باعث می شود که خوش شانسی به شما روی بیاورد و افراد مفید و مؤثری در مسیرتان قرار بگیرند.

  فال روزانه متولدین تیر

  انرژی امروز بدان معناست که امروز پنهان کردن احساسات تان تقریباً غیرممکن می شود. اگر منتظر بودید که زمان و لحظه مناسبی برای بیان احساسات خود پیدا کنید، دیگر تعلل کردن معنایی ندارد. شرایط شما هرچه باشد، می دانید که بهتر است بی خیال شوید و بگذارید هر چه می خواهد پیش بیاید. بعد از آن است که همه چیز بین شما به روال نرمال و طبیعی خود برمی گردد. اگر در محل کار هستید، دیگران امروز بسیار موجب حواس پرتی شما می شوند و برایتان راحت نیست که تمرکز خود را حفظ کنید. به احتمال زیاد شما فارغ و آزاد از فکر و خیال خواهید بود و شاید همین برایتان بهتر باشد. بجای آنکه درونگرا شوید و گوشه عزلت برگزینید، با اطرافیان صحبت کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز مسلماً روزی نیست که بخواهید گوشه بنشینید و لم بدهید. شما امروز انرژی بسیار زیادی دارید و همچنین نیرویی شما را وادار می کند تا ماجراجو تر از همیشه باشید. اگر به مهمانی می روید شاید وسوسه شوید که با افراد جالب و جذابی هم کلام شوید و اوقات خوشی را با حرف زدن بگذرانید. اگر برای اولین بار با کسی بیرون می روید، تجربه بسیار شگفت انگیزی خواهید داشت. امروز دیگران شما را در محل کار وادار می کنند تا زیاد حرف بزنید ولی بعد از امروز دیگر نمی توانند شما را سرزنش کنند یا شما را به باد انتقاد بگیرند که در مورد کار خود چه اقدامی باید بکنید. چه در محل کارتان باشید چه نباشید، با فرد بسیار مهمی ملاقات خواهید داشت که تأثیر زیادی روی شما یا کارتان دارد.

  فال روزانه متولدین شهریور

  انرژی امروز بدان معناست که عشق شما یا شریک زندگی تان امروز حال و حوصله زیادی دارد و بسیار بانشاط و پرانرژی است. بهتر است از انرژی خود بجای وقت گذرانی برای ورزش کردن و بالا بردن قدرت جسمانی و سلامت خود استفاده کنید و به باشگاه بروید یا بدوید. اگر برای اولین بار با کسی آشنا می شوید، همه چیز برای شما دو نفر خیلی سریع پیش می رود. امروز در محل کار اطرافیان و همکاران به خودشان اجازه می دهند که به شما بگویند در مورد موقعیت شما چه فکری می کنند. فقط شما می دانید که چه چیزی برای شما بهتر است، پس به ندای درونی خودتان و فقط خودتان گوش کنید. هر چیزی که به گوشتان می رسد را باور نکنید و به آنها اهمیت زیادی ندهید.

  فال روزانه متولدین مهر

  عشق و رمانس امروز به آن سبکی که شما عادت دارید در خانه شما را نمی زند. انرژی امروز نشان می دهد که کسی که بسیار به شما علاقه مند است هیچ تردیدی در مورد بیان چگونگی احساس خود به شما و چگونگی آینده خود با شما ندارد. او ممکن است ظرافت و زیرکی خاصی برای اعلام قصد خود بکار ببرد، ولی با این حال او کاملاً با شما روراست و رک بوده و کاملاً صداقت خواهد داشت. اطلاعات مهمی امروز در اختیار شما قرار می گیرد که مربوط به کار شماست – چه شما در محل کارتان باشید چه نباشید. به این اطلاعات دقت کنید و به آن اهمیت بدهید زیرا ممکن است بعداً به آن نیاز شدیدی داشته باشید. این مهم است که چشم و گوش خود را همیشه باز نگه دارید.

  فال روزانه متولدین آبان

  انرژی فعلی برایتان فرصتی به ارمغان می آورد که از این فرصت برای داشتن زمانی بسیار گرم و پرشور با یک نفر استفاده می کنید. این فرد حتی می تواند یک عاشق که شما در گذشته او را می شناختید و از او دور افتاده بودید باشد. اگر او دوباره به زندگی شما می آید، احتمالا وی دلیل بسیار خوبی دارد، شاید به عنوانی کسب و کار ناتمامی برای انجام دادن دارد یا حتی ممکن است که بخاطر از سر گرفتن رابطه ای جلو آمده باشد. سعی نکنید همه چیز را – از جمله کار و وظایف افراد دیگر – بطور همزمان انجام دهید. حتی اگر شما امروز در محل کار نباشید، ممکن است برنامه ریزی کنید که چگونه شما و بعضی از همکارانتان می توانید شغل خود را بهتر انجام دهید. فقط در مورد خودتان نگران باشید.

  فال روزانه متولدین آذر

  ممکن است با انرژی خاص امروز شانس شروع تازه ای از نظر زندگی عشقی خود داشته باشید. اگر شما به تازگی به پایان یک رابطه رسیده ای و تصمیم گرفته بودید که برای مدتی تنها بمانید، پس باید بگوییم که امروز غافلگیر خواهید شد و فرد بسیار خاصی به سرعت قدم در زندگی شما خواهد گذاشت. از اینکه همه چیز با این سرعت جلو می رود کاملاً شوکه و شگفت زده خواهید شد. امروز در محل کار اطمینان حاصل کنید که حداقل بخشی از روز را به خنده و شادی از ته دل می گذرانید. امروز در محل کار باشید یا نه، این خنده کمک به بهبود برخی از تنش هایی که در درون شما انباشته شده اند می کند. بدین ترتیب است که شما احساس تسکین فوق العاده ای می کنید.

  فال روزانه متولدین دی

  انرژی امروز در حال حاضر نشان می دهد که شما یک روز عالی پیش رو دارید. زندگی عشقی شما سریع، پرشور و با نشاط است، حتی اگر شما دقیقا چنین احساس نکنید. شما ممکن است کشف کنید که بسیار مورد تقاضا هستید، و همه می خوانند شما را برای بیرون رفتن و شام خوردن انتخاب کنند. سناریوی موجود هرچه باشد، شما یکی از آنها را به خصوص جذاب می یابید. در محل کار، شما از افرادی که دائماً در حال لاف زدن در مورد شغل خود هستند خسته شده اید. شما اصلاً حال و حوصله تحمل و مقابله با تکبر محض این افراد را ندارید. از هر گونه گفتگویی خودتان را دور کنید و مودبانه بگویید که علاقه ای ندارید در این صحبت ها شرکت کنید. نیازی نیست به چیزی تظاهر کنید که واقعاً نیستید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  اجازه دهید گرما و محبت واقعی شما در رابطه صمیمی شما دو نفر خودش را نشان دهد. اگر شما به دنبال یک شریک واقعاً رمانتیک می گردید، پس ممکن است وسوسه بشوید که آشکارا احساس خود را به او بیان کنید تا به هدف خود که یک رابطه همیشگی و واقعی است برسید. هیچ چیز ظریفی در مورد انرژی حال حاضر وجود ندارد، بنابراین شما نمی خواهید نیاز به راهنمایی ندارید. شما می تواند کاملا بی پروا حرفتان را بزنید و هیچ * در مورد شما فکر بدی نمی کند. شما خودتان را در محل کار در میان گروهی قوی از افراد احساس می کنید و این باعث می شود که حس کنید روز بسیار لذت بخشی در پیش رو دارید، چه در محل کار باشید چه نباشید. حس بودن در کنار خانواده در محیط اطراف شما بسیار قوی می باشد، بنابراین از آن لذت ببرید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز روز خسته کننده ای نیست. به علاوه باید انتظار مکالمات خنده دار و سر زنده را داشته باشید. اگر شکایت خاصی در مورد موضوعی دارید و منبع آن را در خودتان جستجو کنید، متوجه می شوید که لطف بزرگی به خودتان و طرف خاصتان کرده اید. اگر از دید بازتری به موضوع بنگرید، می توانید درک کنید که چرا مشکل خاصی دائماً اتفاق می افتد. بدین ترتیب بر اساس این آگاهی عمل خواهید کرد. امروز به نظر می رسد که همه چیز در محل کار در جای خودش قرار ندارد، ولی اشکالی ندارد. لازم نیست حتماً اینطور باشد. به خودتان استراحت بدهید. فشار زیادی روی خود قرار ندهید که حتماً کاری فوق العاده را به انجام برسانید. فقط لم بدهید و ریلکس باشید.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.