1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 28 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏18 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز حس می کنید احساسات شما پادر هوا است. به محض اینکه احساس عاطفی شدن می کنید، نیروی قویتری شما را به منطقی بودن فرا می خواند. هر دو طرف حق دارند و سعی نکنید که بار سنگین تری روی احساس یا منطق خود بگذارید. نهاحساسات خود را کاملاً نادیده بگیرید و نه مسئله ای را کاملاً بطور عقلانی و منطقی حل کنید. نگذارید احساسات شما کنترل اعمالتان را بدست بگیرند. امروز میانه روی و تعادل حرف اول را می زند. گاهی حس می کنیم نزدیک ترین افراد به ما بسیار کله شق می شوند و روی ایده ها و اصول خود پافشاری می کنند، ایده ها و اصولی که به نظر ما هیچ معنایی ندارند. انرژی امروز باعث می شود که اگر نمی دانید قضیه از چه قرار است کمبود حرف و صحبت بین خودتان را جبران کنید. شاید طرف مقابل شما فکر کند که شما واقع گرا نیستید. ولی باید با حرف زدن و گفتگوی صمیمانه مسائل را حل و فصل کنید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز ذهنتان پر از شور و علاقه است و شاید هم کمی احساسی تر از همیشه باشید. تنها مشکل این است که شاید موقعیت مناسبی وجود نداشته باشد که بخواهید احساسات خود را خوب بیان کنید. سعی کنید در این آبهای مواج خودتان را ساحل امنی برسانید و از حمایت اطرافیان و نزدیکان خود برخوردار شوید. از افرادی که جلوی این قضیه را می گیرند دوری کنید. انرژی امروز باعث می شود که رویدادهای امروز فانتزی و حالت تخیلی و غیرواقعی داشته باشند. در مورد زندگی عشقی شما هر اتفاقی که بیفتد، کاملاً درست و واقعی نیست و شما باور نمی کنید که چنین چیزی رخ داده باشد. مسئله این است که آنچه شما می بینید واقعاً آنچه اتفاق افتاده نیست، پس بهترین کار این است که تصمیمات شتابزده ای نگیرید. کاری انجام ندهید و خونسرد باشید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز سعی کنید احساسات و عواطف شما را زیر بار خود له نکنند. ولی باید در موقع مناسب بگذارید این احساسات خودشان را نشان دهند. شاید متوجه شوید که نیروی قوی در جریان است و نمی گذارد که واقعیت خودش را نشان دهد و شما بفهمید که واقعاً چه احساسی دارید. باید اطمینان حاصل کنید که آزادانه و با صداقت آنها را به طرف مقابل می گویید. در عین حال نمی خواهید زیادی مسئله را دراماتیک کنید که همه چیز از حد خود خارج شود. بعضی اوقات مسائل بسیار پیچیده می شوند، به خصوص تحت تأثیر انرژی امروز اصلاً نمی دانید چه خبر است. هر چقدر هم که واضح و شفاف منظور خود را بیان کنید و توضیح بدهید و از گفته های خود با سند و مدرک دفاع کنید، می بینید که فردی که دوستش دارید به هیچ عنوان منظور شما را درک نمی کند. شما عصبانی و ناامید می شوید و از اینکه نمی توانید درست ارتباط برقرار کنید ناراحتید. ولی نگذارید این چیزها شما را نگران کنند، زیرا این فاز گذراست.

  فال روزانه متولدین تیر

  امروز شما بطور غیرعادی سرزنده و احساسی هستید. خوش بینی شما مرزی نمی شناسد، به همین دلیل در محل کار اگر کسی با شما مخالفت کند با او اصطکاک می یابید. پس باید امروز بسیار صبور باشید. اگر امروز مشکلی برای رابطه شما پیش آمد تقصیر شما نیست. بلکه مسئله عدم تعادل است. باید برای خودتان وقت بگذارید و خودتان را بشناسید و سعی کنید آرام باشید. بعداً احساس بهتری خواهید داشت. شاید بخاطر کمبود انرژی و آشفتگی ذهنی امروز عصبی باشید. نگران نشوید. استعدادهای خود را بکار بگیرید و بگذارید ذهنتان آرام شود و به غرایز خود گوش کنید. آهسته تر پیش بروید، بدین ترتیب موفقیت به سمت شما می آید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز باید زبانتان را نگه دارید. مردم امروز به سادگی ناراحت می شوند و هر حرفی به آنها بر می خورد. کوچکترین انتقادی ممکن است برای آنها مانند اهانتی وحشتناک تعبیر شود. اگر به چیزی شک دارید، زبانتان را نگه دارید. به درون خود مراجعه کنید و روی عواطف خود تمرکز کنید. سعی کنید صداهای ذهن خود را به حداقل برسانید و بجای آنچه به فکرتان می رسد روی ندای دلتان تمرکز کنید. مسئله ای که در مورد آن کاملاً مطمئن بودید و شکی در مورد آن نداشتید، امروز چندان هم مطمئن به نظر نمی رسد و دلیلش انرژی امروز است. در هر صورت شما نمی توانید روی آن حساب کنید. ادراکات شما و ادراک عشقشما امروز ممکن است مستعد نوعی پیچش باشد و احساسات هر دوی شما دستخوش تغییراتی شود. خودتان را به امواج چنین تغییراتی نسپارید و در عوض آرامش خود را حفظ کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  انرژی امروز باعث می شود که روزتان مستعد حادثه باشد که دلیلش فقط اشتیاق، هیجان و انرژی خودتان است. چیزی را دست کم نگیرید، به خصوص سرعت را. بی دقت نباشید. فرصت های مسافرت، تحصیل و رسانه را جدی بگیرید. شما به زمان احتیاج دارید تا در مورد رویدادهای اخیر در رابطه خود فکر کنید. ممکن است بدبین شوید و چیزهایی را در خیالتان مجسم کنید که بدتر از واقعیت هستند. برای اجتناب از فاجعه های بزرگ، بر اساس نتیجه هایی که امروز می گیرید تصمیم گیری نکنید. فرصت هایی که از ناکجا در آغوشتان می افتند را ساده هدر ندهید. به خودتان ایمان بیاورید و توانایی های خلاقانه خود را بکار بگیرید. بدرخشید و پاداش هایی که به سمتتان می آید را در بر بگیرید.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز پافشاری کنید و از مبارزه دست برندارید. شاید به نظر برسد که انگار شما در حال پیشرفت هستید و این باعث می شود که تصمیم گیری در مورد هر چیزی برایتان سخت تر شود. متوجه می شوید که دیگران هم به اندازه شما گیج شده اند. راه هوشمندانه ای برای بیان آنچه حس می کنید بیابید. تا زمانی که با حس درونی خود در ارتباط باشید می توانید با کمک دیگران مسائل را حل کنید. انرژی امروز برایتان حس و حال خاصی می آورد که شما از آن لذت می برید. با این حال، در این هنگام باید بیشتر دقت داشته باشید، زیرا در چنین موقعیتی ممکن است طرف مقابل تان به راحتی منظور شما را اشتباه متوجه شود یا حرف هایتان را سوء تعبیر کند. ولی شما پیام خود را از ته قلبان و با حرف های زیرکانه و شیرین می زنید.

  فال روزانه متولدین آبان

  نقشه حمله شما در حال حاضر به بن بست خورده است. شاید دلیلش نیاز عاطفی باشد که قبلاً آن را شناسایی نکرده بودید. مشکل اینجاست که ذهن شما یک چیز می گوید و دلتان چیزی دیگری می گوید. باید همه چیز را در حالت معلق بگذارید بماند تا اینکه توفان درونی خود را آرام کنید. محبت و مهربانی زیادی در فضا وجود دارد. انرژی امروز شاید بدان معنا باشد که نظر به اینکه شما زمانی نسبت به احساسات خود بسیار مطمئن و قاطع بودید، ولی در حال حاضر به خودتان و رابطه ای که در آن هستید شک دارید. ولی این فاز گذراست و تا زمانیکه بر اساس این سوء تفاهم اقدامی صورت ندهید، همه چیز به خوبی و خوشی می گذرد.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز به رویکرد منضبط تری برای برقراری ارتباط نیاز دارید. سعی کنید خشن نباشید و کلمات خود را محدود کنید. افراد به عبارات آرامش دهنده و لحن مهربانانه واکنش بهتری نشان می دهند. واقعیت های سرد و خشن فقط زخم های موجود را دردناک تر می کنند. لحن خود را لطیف تر کنید. به خودتان زمان بدهید تا تنها باشید و به حالت ذهنی فعلی خود بیندیشید. امروز هر چقدر هم حرف های خود را بلندتر و رساتر بگویید یا آنها را با رنگ های خیره کننده برای طرف مقابل بنویسید، این فرد که به شما بسیار نزدیک است گویی اصلاً متوجه نمی شود که منظورتان چیست. انرژی امروز شما را تشویق می کند که سعی نکنید خودتان را بر سر موقعیت دشوار فعلی دیوانه کنید و بر خودتان فشار بیاورید. آرام باشید و بگذارید مه فعلی از آسمان امروز بگذرد تا بتوانید دوباره نور خورشید را شفاف ببینید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز روزی عالی برای شماست. متوجه می شوید که همه چیز برای شما به خوبی پیش می رود و همه چیز به نفع شماست. مراقب آنهایی که می خواهند روز خوب شما را تلخ و ابری کنند و شما را با اطلاعات و چیزهایی که واقعاً با احساس شما همخوانی ندارند، بمباران کنند باشید. این اطلاعات و حرف ها هیچ ربطی به مسائل واقعی ندارند. به حرف دلتان گوش کنید زیرا آنچه حس می کنید کاملاً واقعی است. انرژی امروز باعث می شود که کمی حس کنید جهت و مسیر خود را گم کرده اید و این باعث می شود که حدس و گمان های نامعقولی در مورد عشق خود داشته باشید. شاید وسوسه شوید به چیزهایی فکر کنید که تابحال اصلاً آنها را مورد ملاحظه قرار نداده بودی، ولی توصیه ما این است که اصلاً قدم در این مسیر نگذارید و به عشقتان شک نکنید. اگر صبور باشید، می بینید که همه چیز درست می شود.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز بیشتر احساس تنبلی می کنید و روی فرم نیستید. شاید دلیلش این باشد که احساسات شما روی روان شما اثر گذاشته و نمی توانید طرز تفکر عقلانی داشته باشید. بنابراین امروز تصمیم گیری برایتان دشوار می شود. در مورد مسائل دلی، امروز رمانتیک تر از همیشه شده اید. حال و هوای عاطفی امروز باعث می شود که به خوبی با دیگران احساس همدردی کنید و برای آنها دل بسوزانید. هرچه بیشتر سعی می کنید و هرچه بیشتر به مسائلی که امروز رخ داده فکر می کنید، بیشتر و بیشتر گیج می شوید. انرژی امروز باعث می شود که همه چیز سوء تعبیر شود و بنابراین اعتماد کردن به هر خبر و اطلاعاتی که از طریق حواس پنجگانه بدست می آورید سخت می شود. تنها چیزی که شما را به سمت حقیقت راهنمایی می کند حس درونی شماست. بنابراین به آن دقت کنید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز روز خوبی برای رویاپردازی و حتی رویا دیدن است. آگاه باشید که نیروهای سازمان یافته ای سعی می کنند شما را مجاب کنند مسیری که انتخاب کرده اید چندان عملی و مؤثر نیست. لازم نیست حتماً مؤثر باشد تا شما موفق شوید. از تخیل خود استفاده کنید. بگذارید روحیه فعال و خلاق تان شما را به قدم بعدی راهنمایی کند. از قابلیت خود در تشخیص و درک نیازهای دیگران، نیرو بگیرید. انرژی امروز برایتان پتانسیل رمانس بسیار زیادی در زندگی می آورد، ولی عاقلانه نیست که طرف مقابل را دست کم بگیرید و در مدح و ثنای او به دست و پایش بیفتید. در حال حاضر شما دلتان می خواهد او را روی دکور بگذارید و تحسین کنید، ولی باید قبل از آنکه به او اعتماد و اطمینان کامل کنید، او را خوب بشناسید.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.