1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 30 اردیبهشت

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏20 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن

  فال روزانه 30 / 02 / 1393  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز در برقراری ارتباط با فردی از نزدیکان خود دچار مشکل می شوید. اگر این رابطه نوپا است، و فرد مقابل از شما بزرگتر است، شاید مشکل شما مربوط به اختلاف نظر و عدم درک یکدیگر باشد. یا اینکه شاید شما عاشق فرد دیگری شده اید و نمی دانید چطور در مورد احساسات خود با او حرف بزنید. نکته مهم این است که کاملاً روراست و صادق باشید. شما در حال صحبت کردن در مورد موضوعات مهمی هستید و احتمالاً در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران هستید. باید از این واقعیت اطلاع داشته باشید که شما ممکن است در حال بیگانه شدن با همه آن افرادی باشید که در حال نیاز دارید آنها در کنارتان باشند. شایعه پردازی و غیبت های بی اساس در مورد دیگران ایده خوبی نیست. قضاوت هایتان را برای خودتان نگه دارید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز شما به خوبی احساس جاذبه فیزیکی قدرتمند به سوی کسی دارید، اما همانطور که خودتان به خوبی می دانید، برای داشتن یک رابطه چیزی بیشتر از این لازم است. انرژی های کنونی نشان می دهند که شما در حال حاضر نیاز به بررسی دقیق تر نحوه برقراری ارتباط با هم دارید و اینکه باید ببینید آیا می توانید در آن بهبودی ایجاد کنید تا پس از آن احساس راحت تری در این رابطه داشته باشید. شما در حال حاضر در موقعیت بسیار خوبی قرار دارید. شما برای یافتن کار در بازار جستجو می کنید و امروز روز خوبی برای انجام مصاحبه و ملاقات حضوری با کارفرمایان احتمالی است. تأثیری که امروز روی آنها می گذارید، قطعاً تأثیر بسیار مثبتی است. امروز شما هیچ اشتباهی در این مورد مرتکب نمی شوید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  انرژی امروز برایتان فرصتی برای صحبت با فردی فراهم می کند که در مورد مسئله ای جدی به او اهمیت زیادی می دهید. شما مدتی است که این سوژه صحبت را پیش نمی کشیدید، ولی متوجه می شوید که دیگر نمی توانید این کار را ادامه دهید، زیرا حتماً باید در مورد آن بحث کنید. اگر بتوانید بر ترس هایتان غلبه کنید و با این قضیه کنار بیایید، همه چیز درست می شود. فردی در محل کارتان هست که امروز برایتان امید می آورد و این تفاوت بزرگی در محل کار ایجاد می کند. ناگهانی موقعیتی که کاملاً بی نتیجه می نمود، کاملاً نویدبخش می شود. دوستان شما در محل کار دارایی های ارزشمندتر از آنچه فکر می کردید هستند.

  فال روزانه متولدین تیر
  حتی اگر شما چیزی بینهایت مثبت برای گفتن به نزدیکترین فرد به خود دارید، مانند اینکه به او بگویید چقدر دوستش دارید، این هنوز هم می تواند برایتان بسیار دلهره آور باشد به خصوص اگر شما قبلاً هرگز بدین نحو با او صحبت نکرده بودید. فعل و انفعالات شدید در انرژی های امروز بدان معناست که شما ممکن است در ابراز احساسات و بازگو کردن آزادانه آنها دچار مشکل شوید. ولی اگر بتوانید جسارت خود را جمع کنید، کاملاً ارزشش را دارد که این ریسک را بکنید. ارتباط با مردم در سطح عاطفی و نه فقط در سطح ذهنی، یک مفهوم کلیدی برای شما در طول امروز است. به یاد داشته باشید که افرادی که با شما کار می کنند، و کسانی که شما از طریق کار با آنها در تماس هستید، همه و همه احساسات درست مثل شما دارند.

  فال روزانه متولدین مرداد

  انرژی امروز بدان معنا باشد که شاید امروز رئیستان یا یکی دیگر از مافوق ها، شما را به شام یا ناهار دعوت کند. از آنجائیکه شما ذاتاً خونگرم و زودجوش هستید و از تفریح و سرگرمی خیلی خوشتان می آید، امروز شاید از کل این تجربه کمی ترس داشته باشید و از خود بپرسید که قرار است در مورد چه چیزهایی صحبت کنید. با این حالا نیازی به نگران شدن نیست، فقط خودتان باشید. دعوای قدرتی که دیروز آغاز شد امروز در کل روز ادامه می یابد. امروز در محل کار بازی کردن نقش آدم های مثبت لزوماً بهترین استراتژی برای شما نیست. در عوض باید سرسخت باشید و مبارزه کنید. راست بایستید و از حقوق خود دفاع کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور
  اگر امروز در مورد قراری که شب دارید نگران و عصبی هستید، اشکالی ندارد نگران نباشید. انرژی امروز نشان می دهد که شاید شما از اینکه این دعوت را قبول کرده اید شک و تردید دارید. از اینکه هیچ چیز جالب و سرگرم کننده ای برای گفتن ندارید می ترسید و این قابل درک است، زیرا این فرد، انسان خاصی است. فقط روی حرف هایی که شریک آینده زندگی تان می گوید فوکوس کنید و طبیعی رفتار کنید. همه چیز خوب پیش می رود. امروز شروع کار با یک نقشه مطمئن بهترین و اساسی ترین کار است. مبنا و رکن کار را قوی و خوب پایه ریزی کنید تا در موقعیت خوبی برای رسیدگ به اتفاقات غیرمنتظره ای که در آینده رخ می دهند قرار داشته باشید. این رخدادهای غیرمنتظره به نفع شما خواهند بود، اگر خودتان را برای آنها آماده کنید.

  فال روزانه متولدین مهر

  انرژی امروز کائنات می تواند شما را نگران کند که مبادا چیز اشتباهی بگویید یا کار ناروایی انجام دهید. اگر شما برای قرار ملاقات مهمی بیرون می روید، شاید همین قرار علت هیجان عصبی شما باشد. اما شما نیاز به تمرکز و صحبت از ته قلب خود دارید، نه اینکه در مورد چیزهای بی اهمیت و بی معنی گپ بزنید. بجای یک سری موضوعات نامربوط و شایعات بی اساس سعی کنید صحبت های عمیق تری داشته باشید. اگر چه امروز در محیط کار تنش وجود خواهد داشت، در واقع شما می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. توانایی های شما برای رهبری گروه، در مرتب سازی و حل مشکلات جاری بسیار مفید و حیاتی خواهند بود. با دیدگاه و چشم اندازی حساس مسئولیت امور را به عهده بگیرید.

  فال روزانه متولدین آبان

  گاهی اوقات مشکل است که در مورد مسئله ای حرف بزنیم که می دانیم باید به آن پرداخته شود، ولی نمی دانیم چطور باید سر صحبت را باز کرد. انرژی های امروز موجب برجسته شدن ترس های شما می شوند، ولی به طوری که شما می توانید شجاعت و جسارت لازم را پیدا کنید تا گفتگویی را با طرف مقابل آغاز کنید. هنگامی که شما شروع می کنید، فقط باید اجازه دهید که تمام جریان صادقانه از قلب شما جاری شود. سعی نکنید که کلمات خود را دستکاری کنید. همه چیز درست می شود نگران نباشید. حساسیت باور نکردنی و توانایی شما در شناسایی نیازهای افراد دیگر، یک دارایی بزرگ تر از آنچه فکر می کنید می باشد. یک قطعه کلیدی از پازل کاری امروز با تکیه کردن بر حس ششم تان است که در جای خود قرار می گیرد.

  فال روزانه متولدین آذر

  انرژی امروز باعث می شود که زبانتان بند بیاید. می خواهید احساسات خود را به فرد خاصی ابراز کنید، ولی نمی دانید باید از کجا شروع کنید. اگر نمی توانید حرفتان را بلند بلند بگویید، آنها را در قالب نامه یا شعر روی کاغذ بیاورید یا تصویری برای او بکشید و پیامتان را به او برسانید. هزاران روش برای گفتن جمله "دوستت دارم" وجود دارد، پس از تخیل خود کمک بگیرید. در محل کار باید مواظب باشید که زیاد حرف نزنید. زیرا امروز گفتگوها و حرف ها به شما ضرر می زنند و وقتی دهانتان را باز می کنید تا حرفی بزنید، دیگر نمی دانید چطور حرف هایتان را تمام کنید. خطر زمانی خودش را نشان می دهد که شما حرفی می زنید که از گفتنش پشیمان می شوید و این به قیمت از دست دادن شغلتان تمام می شود. مواظب باشید.

  فال روزانه متولدین دی

  وسوسه انرژی کیهانی امروز این است که شما دهان خود را محکم بسته و به تماشای دوست خود بپردازید که با حرف هایش سعی می کند سکوت یخ زده بین شما را بشکند. ممکن است احساس کنید که او پس از رفتار اخیر خود سزاوار این نوع رفتار و واکنش شما است، اما به جای آنکه او را دلسرد کنید، بهتر است که به او اجازه دهید خودش را توجیه کند و مشکلات بین شما بدین ترتیب حل شود. شما در محل کارتان احساس اعتماد به نفس می کنید و انرژی فیزیکی لازم برای هر کاری که امروز در ذهنتان است را دارید. رویهم رفته، این شما را در موقعیتی عالی و فوق العاده قرار می دهد تا پیشرفت های زیادی در محل کار خود داشته باشید. از هیچ چیز نترسید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  جنبه های مختلف انرژی امروز شاید به نحوی به نفع شما باشند، چرا که شما را قادر می سازد، مرزهای خاصی که ممکن است قبلاً نادیده گرفته بودید دوباره تعیین و مشخص کنید. ولی در عین حال شاید شما را از عواقب ناشی از اعمال خاص بترساند. اگر بتوانید صادق باشید و بدون هیچ گونه نگرانی در مورد تاثیر حرفتان صحبت کنید، سورپرایز خوشایندی در انتظار شماست. فردی در محل کار که فکر می کردید دوست شماست و طرفدار شماست، امروز چیزی می گوید که خون شما را به جوش می آورد. واکنش اتوماتیک شما این است که این فرد را برای همیشه از دفتر خود خط بزنید. ولی باید با دیدگاه متفاوتی به این موقعیت بنگرید. این فرد در واقع دارد به شما لطف می کند.

  فال روزانه متولدین اسفند

  شریک زندگی شما امروز ساکت تر از همیشه به نظر می رسد و شاید دلیلش انرژی امروز باشد. با این وجود امکانش هست که او به زمانی برای فکر کردن در سکوت نیاز دارد تا مشکلات درونی یا تنش درونی خود را تسکین دهد. شاید بهترین کار آن باشد که او را تنها بگذارید و او نیز متقابلاً از این درک شما خوشحال می شود. نگران نباشید. خیلی زود همه چیز به شکل قبل برمی گردد. با آنکه در محل کار عموماً شما کارمند ثابت قدم و بسیار خاکی و در عین حال منظمی هستید، ولی رویدادهای مختلفی که در طول روز رخ می دهند شما را تهدید می کنند که تعادل خود را از دست بدهید. آماده همه این رویدادها باشید. با این تدبیر است که می توانید امروز را به خوبی و خوشی سپری کنید.
   

  موضوعات مشابه

  sanaz از این پست تشکر کرده است.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.