1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 3 خرداد

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏24 مه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  اگر امروز موقعیت های خیلی داغ و سنگینی برایتان پیش آمد، اولین واکنش غریزی شما فرار یا پریدن به موضوع دیگری است قبل از آنکه همه متوجه شوند که شما از موضوعات جدی اجتناب می کنید. این یک راه برای مقابله با سنگینی فضای امروزی است، اما در اعماق دل خود می دانید که بهترین راه نیست. آنچه شما واقعا نیاز به انجامش دارید این است که به دل خود مراجعه کنید و از این انرژی عاطفی برای رسیدگی کامل به همه چیز استفاده کنید. انرژی امروز نشان می دهد که شما برای یک ماجراجویی بزرگ آماده شده اید. اگر شما در یک رابطه درگیر شده اید و با یکدیگر به خوبی کنار می آئید، پس از حوادث امروز ممکن است شما تشویق شوید که این رابطه را به یک مرحله بالاتر برسانید. گرما و صمیمت واقعی و طبیعی بین شما وجود دارد که به سرعت در حال تبدیل شدن به عشق شدید است.. شما چیزی نادر و شگفت انگیز دارید که از آن بی خبرید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  اقدامات شما امروز می تواند رویکرد جستجوگرانه به خود بگیرند. شما می توانید بسیار عمیق تر از حد معمول در جستجوی پاسخ سوالات خود در چشم مردم بنگرید. شما می توانید به راحتی به اقدام تهاجمی بر اساس غرایز درونی خود متوسل شوید. از احساسات قدرتمند خود به عنوان یک ابزار به جای چیزی که شما را عقب نگه می دارد بهره بگیرید. مردم ممکن است برای مشاوره نزد شما بیایند، و شما در موقعیتی مناسب قرار دارد تا به آنها مشاوره بدهید. اگر شما برای قرار امشب خود نگران هستید باید بگوییم که نگران نباشید. انرژی های کنونی به معنای آن هستند که چیز خاصی در مورد این رابطه وجود دارد، حتی اگر هنوز متوجه آن نشده باشید. هنگامی که چیزهای بسیاری در معرض خطر هستند، ما به طور طبیعی تمایل به احتیاط کردن داریم و نمی خواهیم کاری کنیم که همه چیز خراب شود. فقط خودتان باشید تا همه چیز درست شود.

  فال روزانه متولدین خرداد

  مقاومت شجاعانه و تمایل تان به ظاهر شدن در نقش رهبری ممکن است امروز برای دیگران تهدیدی محسوب شود. مراقب باشید از حالا به طور خودکار فرض نکنید رهبری دیگران را به عهده دارید و باید قبل از هر چیزی از آنچه که دیگران در مورد وضعیت موجود حس می کنند، مطلع شوید. اگر به رفاه و راحتی دیگران نیز فکر نکنید، ممکن است اشتباهاتی جدی مرتکب شوید. امروز بعضی چیزها می توانند کاملاً احساسی شوند، پس مراقب باشید که فوران عواطف مشکل ساز نشوند. انرژی های کنونی شما را تشویق می کنند که در مورد احساسات خود استدلال کردن را کنار بگذارید و برای شروع باید اجازه دهید تا گرمای طبیعی شما خودش را نشان دهد. مشکل این است که شما احساس می کنید چیزی بیشتر از این رابطه سطحی وجود دارد، و آن این است که باعث می شود شما در درون احساس وحشت کنید. فقط یک روز به آن فرصت دهید تا به طور طبیعی قضیه مشخص شود.

  فال روزانه متولدین تیر

  امروز می توانید به راحتی به واقعیت پی ببرید، پس در انجان این کار شک و تردید به دل راه ندهید. اگر به دوراهی رسیدید و هیچ * نمی داند که باید چه کرد، شما پیش بروید و سررشته امور را به دست بگیرید. ایده بدی نیست که قبل از انجام هر حرکتی به همراهان خود نیز سیگنال بدهید. در کارهای خود قوی و تهاجمی عمل کنید ولی این بدان معنا نیست که احتیاط را کنار بگذارید. امروز کارهای زیادی هست که می توانید انجام دهید تا رابطه خود را از چیزی که هست بهتر کنید. انرژی امروز شما را تشویق می کند تا احساسات عمیق خود را در گوشه ای خلوت از دلتان پنهان کنید، ولی باید آزادانه و با تمایل خودتان آنها را با طرف مقابل در میان بگذارید. با آنکه شما برای او بسیار ارزش قائلید ولی گاهی دمدمی مزاج می شوید. شریک شما می خواهد که شما بطور ثابت و همیشگی عشقتان را به او نشان دهید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز شما می خواهید کشتی احساسات خود را در آبهای آرام و بدون موج برانید، ولی یادتان باشد که هر چقدر هم تلاش کنید این مسئله ممکن نخواهد بود. باد شدیدی می وزد و ممکن است شما به هر سو و به سمت آبهای ناشناخته روان شوید. شما خیلی سریع حرکت می کنید، ولی لزوماً کشتی شما واژگون نخواهد شد. هوشیار باشید. انرژی امروز برای شما نوید عشق و علاقه شدیدی را می آورد. اگر امشب برای اولین بار با کسی سر قرار می روید، انتظار داشته باشید که مناسبتی عالی باشد که دل هایتان را بهم پیوند دهد. اگر در رابطه ای دائمی هستید، شب بسیار خوب و رمانتیکی را تجربه خواهید کرد و هر دوی شما به خوبی حس می کنید که چقدر عاشق هم هستید و برای یکدیگر ارزش قائلید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  در این روز شما در بسیاری جهات می درخشید. اقدامی که شما انجام می دهید درست در راستای هدف است. قدرتی خاموش در وجود شما وجود دارد که گاهی اوقات خودش را نشان می دهد. هنگامی که این اتفاق می افتد، مردم از کیلومترها دورتر متوجه آن می شوند. انرژی امروز به شما فرصتی برای نمایش قدرت باور نکردنی و شور و علاقه خود به جهان می دهد. عقب نشینی نکنید. امروز شما نمی توانید خودتان را در کتاب یا گوشه ای گرد و خاکی از یک کتابخانه دفن کنید، زیرا انرژی امروز به شما امکان آن را نمی دهد. سرنوشت ممکن است شما را به ملاقات با کسی که می تواند کاملا برایتان فراموش نشدنی شود براند. شما حتی ممکن است متوجه آنچه در جریان است نشوید تا اینکه زمانی کشف می کنید عاشق شده اید که دیگر تیر عشق روی قلبتان فرود آمده است.

  فال روزانه متولدین مهر

  از خودتان می پرسید که چرا همه یک دفعه و بطور ناگهانی احساساتی شده اند. شما هم چنین احساسی پیدا می کنید. این یادآور آن است که روش های زیادی برای زندگی کردن وجود دارد ولی همه آنها لزوماً با مسیر شما تقاطعی ندارند. امروز این نوع نیروها به طرزی متفاوت خودشان را به شما نشان می دهند. آماده دفاع از خودتان و انگیزه هایتان باشید. انرژی های امروز احتمال بدست آوردن رابطه ای معنادار و عمیق را فراهم می کنند. این چیزی است که شما واقعاً آن را می خواستید و مدت زیادی است که به دنبالش هستید و با این حال کمی هم از آن گریزانید، زیرا باعث می شود که شما در سطحی عمیق خودتان را آسیب پذیر کنید. ولی اگر می خواهید این گرمای دوست داشتنی را تجربه کنید، باید بیشتر به آتش آن نزدیک شوید.

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز با چرندیات هر کسی خودتان را درگیر نکنید. زمان شما خیلی با ارزش است و انرژی تان خیلی قدرتمند است که بخواهید آن را برای کسانی که شما را به عنوان دوست در زمان خوشی می خواهند، هدر دهید. تمرکزتان را بر روی مشکلات خودتان بگذارید. اگر کسی داستانی گریه آور دارد، به او دقیقا همان چیزی را بگوئید که در ذهنتان است. نیازی نیست به او یک سری کلمات آرام کننده تحویل دهید که حقیقت ندارند و فقط برای دلخوشی او زده می شوند. امروز برای یک رویداد شگفت انگیز در رابطه با زندگی عشقی شما، امید زیادی وجود دارد و شما بدون شک از شنیدن آن خوشحال خواهید شد. انرژی فعلی می تواند شما را در کنار کسی قرار دهد که با شما در سطوح بسیار زیاد و عمیقی تفاهم دارد. این ممکن است به عنوان یک رابطه ساده شروع شود و به تدریج با گذشت زمان تبدیل به رابطه ای صمیمی تر شود، ولی حتی در همان ابتدا هم متوجه پتانسیل بالای این رابطه می شوید.

  فال روزانه متولدین آذر

  شما جنبه ذهنی و فکری این معادله را کاملاً در سر خود حل کرده اید. شما تمام واقعیت ها و داده ها را جمع آوری کرده اید و به نحوی همه چیز را محاسبه کرده اید که غیرممکن است کسی بتواند ایرادی در محاسبات شما بیابد. فکر نکنید که همه چیز کاملاً تمام شده اید زیرا هنوز به بخشی از موضوع نپرداخته اید و آن بخش احساساتی قضیه است. احساسات شدید ممکن است همه کاسه و کوزه شما را بهم بریزند. آماده باشید. انرژی امروز باعث می شود که احتمال یافتن عشق واقعی برای شما بالا برود. اگر امروز به مهمانی یا مناسبتی اجتماعی می روید، باید لباس هایی با رنگ های گرم و شاد بپوشید. شانس اینکه شما با فردی آشنا شوید که شما را تا انتهای رابطه ببرد خیلی زیاد است و شما قطعاً می خواهید او را در سطحی عمیق تر بشناسید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز بخاطر شدت انرژی ها و بخاطر وجود نوعی فساد، افراد نمی توانند چنین روزی را به خوبی و خوشی به آخر برسانند. البته شما چیزی برای نگرانی ندارید، زیرا ذات سازگار شما به راحتی با نیروهای سرسخت و لجوج کنار می آید. زمان خوبی برای مرتب کردن کمد خود و دور ریختن چیزهایی که لازم ندارید در اختیارتان است. اگر شما از احساس تنهایی رنج می بردید و احساس می کردید که به رابطه ای گرم و صمیمی نیاز دارید، انرژی امروز به شما کمک زیادی می کند تا این نیاز را رفع کنید. ولی شما هم باید به نوبه خود تلاش کنید و این تلاش شامل آن می شود که درهای دلتان را به سوی عشق واقعی و عمیق باز کنید و خودتان هم خودتان را دوست داشته باشید. به خودتان شانس این عشق را بدهید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  سنگر خود را امن و مطمئن کنید و اطمینان حاصل کنید که تجهیزات کامل را در اختیار دارید، زیرا قطعاً جنگی در راه است. بدانید که شما باید به طور کامل آماده شروع جنگ باشید و مبارزه کنید. بعضی از جنگ ها وجود دارند که شما در واقع از آنها خوشتان می آید – یعنی آنهایی که شما را به تلاش وامی دارند و باعث می شوند که نتایج خوبی بگیرید. به زودی روشن می شد که چه نوع جنگی در راه است. انرژی امروز در حال حاضر می تواند کلید رسیدن شما به شور و شوق و عشق واقعی باشد. ولی شما باید بتوانید به خودتان اجازه عاشق شدن را بدهید. اگر شما تازه یک رابطه جدید را شروع کرده اید، به تدریج با یکدیگر آشنا می شوید و کم کم برای هم پوست می اندازید و درک عمیق تری نسبت به هم نشان می دهید. حالا زمان عقب نشینی نیست، زیرا همه چیز عالی به نظر می رسد و باید این راه را ادامه دهید تا بعدها از کاری که کرده اید راضی و سپاسگزار باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  شما معمولاً گرایش به این دارید که در مورد مسائل عاطفی و احساساتی شوید، ولی آن را بطور واضح و آشکار به دنیای بیرون نشان نمی دهید. امروز استثنائی وجود دارد که مردم بر اساس احساسات خود عمل می کند و شما هم احساس امنیت بیشتری می کنید تا عواطف واقعی خود را به اطرافیان نشان دهید. مطمئن باشید که دوستانی پیدا می کنید که در چنین روزی نظراتی مشابه نظرات شما داشته باشند. پتانسیل خوب و شگفت انگیز زیادی در فضای امروز وجود دارد. اگر بخواهید آن را به سمت رابطه خود سوق دهید تا رابطه خود را بهتر کنید، باید کمی بیشتر تلاش کنید، زیرا خود به خود چنین اتفاقی رخ نمی دهد. باید با توجه بیشتر به عشقتان شروع کنید. صمیمیت طبیعی خود را نشان دهید و برای او هدیه زیبایی بخرید.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.