1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

کاسياس: گل بسيار بدي خوردم

شروع موضوع توسط Ali Pax در ‏28 مه 2014 در انجمن اخبار ورزشی

1. Ali Pax

Ali Pax کاربر تایید شده

دروازه‌بان رئال مادريد از گلي که مقابل اتلتيکو مادريد در فينال ليگ قهرمانان اروپا دريافت کرد، ابراز تأسف کرد.

ايکر کاسياس شنبه شب دهمين جام قهرماني رئال مادريد در اروپا را بالاي سر برد. وي در اين باره اعلام کرد که فينال بسيار سختي را مقابل اتلتيکو مادريد تجربه کرده و يکي از بدترين اشتباهاتش را در گل خوردن از گودين مرتکب شده است. وي اظهار داشت: اين قهرماني به طرزي باورنکردني باعث خوشحالي ما شد. حقيقت اين است که پس از مدتي طولاني وجودمان مملو از خوشحالي است و براي اين امتياز که خدا به ما داده تا دل ميليون‌ها نفر را شاد کنيم، از او سپاسگزاريم. من فکر مي‌کنم به خاطر تلاشمان رئال مادريد را به مقامي که شايسته‌اش بوده، يعني قهرماني در اروپا رسانديم. دهمين قهرماني‌مان در اروپا را به دست آورديم و اين باورنکردني است.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: پس از سه سال که براي رسيدن به فينال ليگ قهرمانان بسيار نزديک شده بوديم، عادلانه بود که بالاخره با تلاش، شجاعت، تعهد و اشتياق توانستيم قهرمان شويم و هرگز خسته نشديم. اين پايان فصلي فوق‌العاده بود و هرچند تقلا کرديم اما شايستگي‌‌اش را داشتيم.

دروازه‌بان رئال مادريد خاطرنشان کرد: گل خيلي بدي خوردم. احساس کردم مسئوليت اين شرايط بر گردن من است. تيم تمام تلاشش را انجام داد. فوتبال همين است؛ 90 دقيقه به اضافه وقت‌هاي تلف شده. به نظر من وقت‌هاي تلف شده منصفانه بود زيرا زمان زيادي در جريان بازي تلف شد. دو تيم از عواقب يک فصل طولاني رنج کشيدند و زماني که بازي به تساوي کشيده شد و در وقت‌هاي اضافه به پيروزي رسيديم، عدالت به وقوع پيوست. مادريد بهتر از اتلتيکو بود و بنابراين ما شايسته قهرماني اروپا بوديم.