1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه / 16 خرداد

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏6 ژوئن 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز دایم منتظر فرصتی هستید که بتوانید با فرد مورد علاقه خود که در شهر یا کشوری دیگر است تلفنی صحبت کنید. اما اتفاق های ناخواسته مانع از این کار می شوند. یا حتی ممکن است تلفن یا اینترنت مشکل داشته باشد و نتوانید با یکدیگر در تماس باشید. اجازه ندهید این مساله موجب ناامیدی شما بشود. این مشکلات موقت هستند و دوباره خیلی رود با هم حرف خواهید زد. اگر هم با فردی در محل زندگی خود در ارتباط هستید، امروز این فرصت را دارید تا جدی تر در مورد رابطه خود با هم حرف بزنید و برای آینده برنامه ریزی های مهمی داشته باشید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  مسایل مالی امروز به خوبی پیش می روند و می توانید با خیال راحت برای آینده خود برنامه ریزی داشته باشید. اما در محیط کار یا خانه هر کسی هر چیزی می گوید را خیلی راحت قبول نکنید. بهتر است در مورد صحت شنیده های تحقیق کنید و پس از اطمینان از درست بودن آنها در موردشان فکر یا برنامه ریزی کنید. نگذارید خبرهای بد حس های خوب شما را تحت تاثیر خود قرار دهند. در مورد رابطه عاطفی خود نیز این فرصت را دارید تا با یکدیگر در مورد مسایل آینده حرف بزنید و برنامه ریزی کنید. اگر با جریان زندگی همگام باشید، لحظه های شادتر و بهتری را تجربه خواهید کرد.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز بسیار به دنبال این هستید تا با دوستان برنامه ای بریزید و با هم بیرونی بروید یا در یک جا جمع شوید. اما ممکن است در این هماهنگی ها با مشکلاتی روبه رو شوید و شرایط آن طور که شما می خواهید پیش نرود. اما هراسی به دل راه ندهید. همه این مسایل موقتی هستند و باید با تمرکز روی خواسته های خود برای آنها برنامه ریزی کنید. این در مورد مسایل کاری هم مصداق دارد و باید با شجاعت به سوی آینده حرکت کنید. در مورد مسایل عاطفی، هم شاید کمی هراس داشته اشید. اما همیشه خودتان باشید و سعی نکنید احساسات خود را مخفی کنید. از چیزی هم هراس نداشته باشید.

  فال روزانه متولدین تیر

  امروز از لحاظ روحی و جسمی بسیار حس خوبی دارید و فکر می کنید از چند روز گذشته خیلی بهتر هستید. همین طور هم هست. البته شاید مشکلات کوچک یا موانعی هم سرراه برنامه های شما وجود داشته باشد. اما خیلی به آنها بها ندهید و هراسی هم نداشته باشید. می توانید با فکر باز و برنامه ریزی درست در مسیر درست قرار بگیرید. شاید لازم باشد برخی برنامه ها را به تاخیر بیندازید. بسیار مشتاق هستید بدانید فردی که دوستش دارید چه احساسی به شما دارد. اگر در رابطه عاطفی با کسی نیستید، امروز احتمال آشنا شدن و آغاز دوستی با رد دلخواهتان را دارید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز در یک جمع دوستانه یا خانوادگی شرکت خواهید کرد. اما همه افراد موجود در آن جمع تا اندازه ای استرس دارند و خیلی حس آرامش به شما نمی دهند. بهتر است شما موضوع جالبی را پیش بکشید تا دیگران هم از آن فاز بیرون بیایند و لحظه های شادی در در کنار یکدیگر تجربه کنید. اما در همه حالت مراقب حرف ها و نظرات خود باشید. از نظر عاطفی که یک روز عالی و شاد در انتظار شما است. می توانید با فردی که دوستش دارید به نتیجه های بسیار خوبی دست پیدا کیند.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز استرس هایی که در چند روز گذشته تجربه کرده اید به کلی از بین خواهند رفت. می توانید روز آرام و شادی را تجربه کنید. فقط باید مرافب احساسات خود باشید. از تصمیم گیری های مهم در این روز پزهیز کنید. شاید لازم باشد از برخی از افراد دوری کنید تا فضای متشنج و ناراحت کننده ای در انتظارتان نباشد. در مورد مسایل عاطفی نیز احساس خوب و قوی بودن خواهید داشت و بالاخره می توانید به یک حالت احساسی استوار و ثابت برسید و بتوانید حس های خود را با راحتی بیان کنید. ترجیحا با شریک عاطفیتان در مورد موضوعات ساده و روزمره حرف بزنید و تصمیم گیری خاصی هم در هیچ موردی نداشته باشید.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز همه آدم هایی که می بینید به نظرتان شاد و خالی از هرگونه فشار و استرس هستند. این حس خوبی به شما می دهد. می توانید به راحتی با دوستان، خانواده و همسایه های ارتباط نزدیک برقرار کنید. برای مطالعه و در خانه ماندن هم روز خوبی است. می توانید به خوبی همه خستگی هفته را از تن به در کنید. یا حتی فیلم تماشا کنید. اینکه احساسات واقعی خود را مخفی می کنید چندان کار درستی نیست. شما باید بتوانید در رابطه عاطفی خود، همانی باشید که هستید و از این موضوع هم هراسی نداشته باشید. هر چه بیشتر به خودتان نزدیک باشید، رابطه بهتری با عشقتان خواهید داشت.

  فال روزانه متولدین آبان

  در مورد مسایل مالی کمی امروز فکرتان مشغول خواهد بود. اما خیلی سخت نگیرید و این را بدانید این مسایل خیلی راحت قابل برطرف شدن هستند. فقط باید در زمان درست، تصمیم گیری درست و دقیق داشته باشید. با جریان زندگی همگام شوید و منتظر بمانید تا ببینید کائنات برای شما چه می خواهد. این ایمان را داشته باشید که همه چیز به سوی بهتر شدن پیش می رود. در مورد مسایل عاطفی، شاید بهتر باشد که همه چیز را شاد و پرهیجان برگزار کنید و خیلی در رابطه خود جدی نباشید. البته این شوخی و شاد بودن به این مفهوم نیست که عشق ورزی خود به طرف مقابل را فراموش کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  استرس و اضطرابی که شریک زندگی شما دارد، به شما هم منتقل می شود و نمی توانید با آرامش کارهای خود را پیش ببرید. حتی ممکن است در کار و رفتار شما هم نمود پیدا کند و احتمالا از نظر روحی روز سختی در پیش دارید. اما ناامید نباشید و بگذارید این شرایط موقتی از بین برود. با ایمان استوار به سمت اهداف خود قدم بردارید. شما هر دو یکدیگر را دوست دارید و نباید اجازه دهید مشکلات موقتی این رابطه را خراب کند.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز احتمالا استرس زیادی را تجربه خواهید کرد. شاید امید یا هیجان خود به زندگی و انجام برنامه هایتان را از دست بدهید. اما این روش درستی نیست. باید با فکر باز و مشورت گرفتن از دیگران، در مسیر درست قرار بگیرید و نگذارید موانع همه انرژی شما را بگیرند. این شرایط موقت است و خیلی سریع برطرف خواهند شد. در مورد مسایل عاطفی احساس ثبات دارید و می دانید که در این رابطه بسیار خوشحال هستید. این مساله می تواند بسیار به شما کمک کند. از این فرصت برای پیشبرد بهتر مسایل زندگی استفاده کنید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز از طرف دوستان یا خانواده یک سوپرایز خوب دارید. شاید فردی که مدت ها از شما دور بوده است، نزدتان بیاید و این موجب خوشحالی بسیار شما می شود. در جمع های دوستانه شرکت کنید و از همه انرژی ها و لحظه های خوب امروز تا می توانید بهره بگیرید و خستگی های این هفته را از تن بیرون کنید. هیچ مانعی نباید شما را از شاد بودن بازدارد. در مورد مسایل عاطفی نیز، احساس بسیار خوبی خواهید داشت و طوری می شود که امنیت بسیار زیادی را در این رابطه احساس خواهید کرد. می توانید با یکدیگر در مورد آینده صحبت و برنامه ریزی کنید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  ذر خانه با مسایل جالب و متفاوتی روبه رو خواهید بود. شاید در ابتدای روز انرژی همه پایین باشد اما در انتهای آن بسیار شاد و خوشحال خواهید بود و می توانید شادی های بسیاری را تجربه کنید. همه درهای امروز به روی شما باز هستند و می توانید برنامه های خود را اجرایی کنید. هر کاری امروز انجام دهید، به بهترین شکل پیش خواهد رفت. در مورد مسایل عاطفی نیز بسیار حس خوبی خواهید داشت. رابطه تان به پایداری رسیده است و می توانید امروز با هم در مورد آینده بیشتر حرف بزنید و حتی برای آن برنامه ریزی کنید.
   

  موضوعات مشابه

  laleh mn و گلناز2222 از این پست تشکر کرده اند.
 2. ghoghnuss

  ghoghnuss ghoghnuss کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏1 مارس 2014
  ارسال ها:
  193
  تشکر شده:
  153
  جنسیت:
  زن
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.