1. انجمن های فارس پاتوق
  مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
  رد اعلامیه

سرگرمی حیوانات

شروع موضوع توسط hami07 در ‏23 ژوئیه 2016 در انجمن دانستنیهای جالب

 1. hami07

  hami07 عضو تیم مدیریت

  تاریخ عضویت:
  ‏23 ژوئن 2016
  ارسال ها:
  179
  تشکر شده:
  220
  جنسیت:
  مرد
  سرگرمی حیوانات

  چگونه حیوانات از سرگرمی حیوانی خود لذت میبرند؟

  نکته های بسیاری در مورد سرگرمی حیوانات و حس جنسی آنها هست،‌این سوال پیش می آید که حیوانات هم از سرگرمی حیوانی خود لذت می برند. یا این احساس رضایت فقط روابط آدم ها میتواند باشد.

  سرگرمی حیوانات با سرگرمی در انسان هم شباهت دارد هم تفاوت زیادی دارد. در بین جانداران فقط انسان است که در هنگام سرگرمی با هم دیگر چشم در چشم میشوند و به نهایت ارضای جنسی میرسند. اما آیا تحریکات و حس لذت در هنگام سرگرمی و رابطه یکی از اشتراکات بین انسان و جانداران دیگر میتواند باشد؟

  در هنگام سرگرمی حیوانات چه اتفاقی برای آنها می افتد؟

  حس اوج لذت و ارضا شدن یا حس مملو از درد؟ یا کلا این یک فرآیند معمولی برای آنها تلقی می شود؟

  نمونه هایی وجود دارد از جمله:

  لاک پشت های بزرگ نر جزیره های سیشل در آفریقا به هنگام سرگرمی حیوانی ناله سر می دهند. این ناله لاک پشت نر سر می دهد می تواند نشان دهنده لذت بردن از سرگرمی حیوانی باشد. ولی لاک پشت ماده هم چنین حس لذت بخش به هنگام عمل سرگرمی حیوانی را دارد؟ اما آنها سکوت می کنند و این سکوت چه چیزی را نشان می دهد؟

  جاستی گورلاخ بیولوژیستی که مسئول مرکز لاک پشت های بزرگ در این جزیره است و رفتارهای جنسی این لاک پشت ها را بررسی می کند، بیان کرده که : لاک پشت های جنش ماده در هنگام سرگرمی به شدت زیر فشار عصبی هستند و در این زمان نزدیک شدن به آنها خطرناک است.

  تحقیقات نشان میدهد که لاک پشت های بزرگ جنس نر بسیار احساس جنسی بالایی دارد و به طور مداوم جنس ماده خود را تحریک کرده و به سرگرمی حیوانی وا میدارد. اما آیا جنس ماده این لاک پشت ها از سرگرمی خود زجر میکشند؟ یا اینکه آنها چه چیزی را در زمان سرگرمی حیوانی خود درک می کنند؟

  as2.picofile.com_file_8260837534_Picture1.png

  منطقه خاکستری

  یکی از بیولوژیست های در دانشگاه بن به نام سپاستین بالدووف که در مورد رفتار های سرگرمی حیوانات تحقیق کرده است بیان کرده که در بین حیوانات جنس ماده حس زیادی در زمان سرگرمی حیوانی نداشته اند. او بیان کرده است که در اکثر حیوانات عملیات سرگرمی حیوانی اهمیت زیادی ندارد اما برای ما روشن نیست که این یک منطقه خاکستری است یا نه.

  در این مورد تحقیقات زیادی به انجام رسیده و بر اساس آنها اینکه در حیوانات جنس ماده چه احساسی به هنگام سرگرمی حیوانی دارند بسیار سخت است و نمیشود به روشنی گفت که در حیوانات سرگرمی باعث لذت می شود یا درد!!!

  او بیان کرده که در بین حیوان ها یافتن جفت مناسب برای سرگرمی حیوانی سخت تر است ولی زمان سرگرمی آنها عموما یا سرعت انجام می گیرد. به عقیده او سرگرمی در میان حیوان ها عموما به عنوان یک معامله رخ می دهد و هر کدام از آنها می خواهند از تولید مثل خود اطمینان حاصل کنند. پس عموما وقتی که جفت ها همدیگر را پیدا میکنند حیوان نر میخواهد اسپرم خود را وارد رحم حیوان ماده کند و حیوان ماده هم پذیرای آن هست.


  سرگرمی حیوانی معامله در بین آنها

  در مورد چگونگی به ارگاسم رسیدن انسان و نوع به وقوع پیوستن آن نظرات زیادی بیان شده است. و از مهم ترین آنها احساس لذت است که انسان ها به هنگام سرگرمی خود آن را تجربه میکنند و آنها را به این انجام سرگرمی راغب می کند.

  در بعضی تحقیقات انجام شده دیده شده که در شامپانزه ماده هم احساس لذت از سرگرمی حیوانی می تواند وجود داشته باشد. به این دلیل که آنها در هنگام سرگرمی حیوانی صداهای عجیبی سر میدهند. ولی بالدووف بیان کرده که: سر دادن این صداها شاید برای ارضای جنس نر یا نوعی تحریک کردن به جهت تولید اسپرم زیادتر باشد. ولی نمیشود بطور قطع به یقین به این مورد پاسخ داد.

  as1.picofile.com_file_8260837542_Picture2.png

  رفتارهای جنس ماده عموما به شکل تدافعی است و دلیل آن هم پیدا کردن جفت برای سرگرمی با حیوانات مناسب برای تولید مثل است. آنها عموما میخواهد از توانایی جنسی جنس نرشان اطمینان حاصل کنند. پس این رفتارها در سرگرمی با حیوانات به تجاوز مربوط نمیشود. بلکه بیشتر به انتخاب در سرگرمی با حیوانات مناسب ارتباط دارد.
   

  موضوعات مشابه

  هانیه69 از این پست تشکر کرده است.
 2. تنااز

  تنااز کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏28 دسامبر 2015
  ارسال ها:
  12
  تشکر شده:
  4
  جنسیت:
  زن
  چقد جالب بودااااا
  ممنون از این اطلاعات باحال
  کاغذ دیواری
   
  Last edited by a moderator: ‏21 سپتامبر 2016
 3. هانیه69

  هانیه69 کاربر تایید شده

  تاریخ عضویت:
  ‏27 ژوئیه 2015
  ارسال ها:
  13
  تشکر شده:
  16
  جنسیت:
  زن
  جالب بود!!!!
   

کاربران با جستجوی این کلمات وارد انجمن شده اند

 1. سرگرمی حیوانات

  ,
 2. سرگرمی حیوانی

  ,
 3. عکس سکسی کارتونی حیوانات انسان نما

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.