1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  اوضاع کار کردن توی ژاپن و ایران
  رد اعلامیه

فال روزانه / 18 خرداد

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏8 ژوئن 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز دیدگاه های جدیدی که به کار و زندگی پیدا می کنید، شما را به سمت اهدافی سوق می دهد که مدت ها در حال تلاش برای تحقق آنها هستید. همیشه سعی می کنید با منطق پیش بروید و شاید امروز این امر کم یبرایتان دشوار باشد. نیروهای فیزیکی بیرونی نیز در مسیر تحقق اهداف و آرزوها به شمابیار کمک خواهند کرد و از اینکه کمی منطق را کنار بگذارید، هراسی به دل راه ندهید. به حرف دلتان گوش کنید. در مورد مسایل عاطفی، امروز احتمال آشنا شدن با فردی جدید که دنیای نیز دارد، بسیار است. شاید این فرد در میان دوستان شما باشد که مدت ها است او را می شناسید.

  فال روزانه متولدین اردیبهشت

  امروز به طور دایم در محافل دوستانه، کاری یا رویدادهای اجتماعی حضور خواهید داشت. شاید حتی از جمعی به جمع دیگر بروید. همه این جمع ها به بهبود مسایل کاری شما کمک می کنند. در میان این ارتباطات، می توانید با افراد جدیدی هم آشنا بشوید که در حوزه کاریبسیار به شما کمک کننده است. در انتهای روز به این نتیجه خواهید رسید که چقدر ارتباط با آدم های دیگر انرژی بخش است. امروز با فرد مورد علاقه تان نیز قرار ملاقات خواهید داشت. در طول این دیدار می توانید بیشتر یکدیگر را بشناسید و بیشتر به یکدیگر نزدیک شوید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز از نظر روحی و جسمی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارید. می توانید بدون خستیگی بسیاری از کارهای خود را انجام دهید و پروژه های کاری یا شخصی خود را تا حد زیادی به جلو پیش ببرید. ارتباط با دیگران انرژی بسیار خوبی به شما می دهد و به همین واسطه، در محافل دوستانه یا جمع های کاری بسیار خوشحال و شاد خواهید بود. امروز را می توانید به ورزش هم اختصاص دهید. امروز زمان بسیار خوبی برای آشنایی و آغاز دوستی با فردی است که دیدگاه های متفاوت دارد و می تواند شما را در مسیر بهتری از زندگی و عاطفه قرار دهد. شاید در میان دوستان خود فردی را بیابید که می توانید احساسات خود را با او به اشتراک بگذارید.

  فال روزانه متولدین تیر

  کارهای مشترک باعث می شود تا به یکی از دوستان یا فرد مورد علاقه خود نزدیک شوید. امرو زرا می توانید به انجام کارهای اجرایی همچون ورزش، رفتن به کنسرت، حضور در جشنواره های اجتماعی یا تماشای بازی های ورزشی اختصاص دهید. در جمع بودن حس بسیار خوبی به شما می دهد و به طور کلی موجب شادابی بیشتر شما می شود. امروز نیز ارتباطات جدید و گسترده ای را تجربه خواهید کرد و روزی عالی در پیش خواهید داشت. اگر مجرد و به دنبال عشق و رابطه جدید هستید، بدانید که امروز این فرصت برای شما پیش خواهد آمد. می توانید امروز با فردی کاملا متفاوت آشنا شوید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز اتماد به نفس بسیار بالایی دارید. خبرهای خوبی نیز در مورد مسایل مالی به گوش شما می رسد که باعث می شود در خانه با اعضای خانواده جشن بگیرید. خبرها و حس های خوب امروز انرژی بسیاری به قلب شما جاری می کند و می توانید بهتر از همیشه کارهای خود را به انجام برسانید. امکان دارد با افراد جدید نیز ملاقات هایی داشته باشید. امروز این فرصت را دارید تا فردی که مدت ها است از دور دوست دارید را بیشتر بشناسید. می توانید او را به رستوران دعوت کنید و در مورد علاقه مندی های خود حرف بزنید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز در اطراف محل کار یا محل زندگی شما رویدادی اجتماعی برگزار خواهد شد که به واسطه آن، همسایه های خود را بیشتر خواهید شناخت. حتی با افراد جدید هم آشنا خواهید شد. آشنایی های جدید موجب خوشحالی و شادابی بیشتر شما می شود. در این محفل یا جشنواره فعالیت های جالب و جدیدی را تجربه خواهید کرد. در مورد مسایل عاطفی نیز، احتمال آشنا شدن با فرد جدیدی وجود دارد. البته این ارتباط بسیار ساده و بدون احساسات شدید آغاز می وشد و بیشتر در مورد برنامه های خود با هم حرف خواهید زد.

  فال روزانه متولدین مهر

  امروز فعالیت های فیزیکی بسیاری انجام می دهید که می تواند شامل فعالیت های ورزشی باشد. البته از نظر فکری شاید کمی دچار فشار باشید که می توانید به خوبی آنها را مدیریت کنید. ارتباط با دوستان یا انسان های جدید باعث بهتر شدن روحیه شما می شود. می توانید در جمع دوستان، خانواده یا همکاران لحظه های بسیار خوبی را تجربه کنید. امروز این اجبار را در دل خود احساس می کنید که باید در مورد احساسات عمیق خود با فرد دلخواهتان حرف بزنید. همین کار را نیز خواهید کرد و با او وارد مکالمه می شوید. این مساله انرژی مثبت فراوانی به قلبشما جاری می کند و موجب شادی بسیار شما می شود.

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز شاید در محل یا جلوی خانه خود شاهد بازی و سروصدای زیاد کودکان باشید. اما به جای حساسیت نشان دادن به صدای آنها، بیرون بروید و همچون آنها، شادی های کودکانه را دوباره تجربه کنید. اگر دیگران به شما با تعجب نگاه می کردند، خیلی به آنها بها ندهید و کار خودتان را بکنید. امروز به طور کلی در مرکز توجهات هستید و بهتر است از آن نهایت لذت را ببرید. امروز با فردی از جنس مخالف وارد مکالمه می شوید که برایتان جذابیت بسیاری دارد و در خلال این حرف زدن ها متوجه می شوید به او علاقه دارید. این احساس میان هر دو شما به وجود می آید و به آشنایی بیشتر شما خواهد انجامید.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز باید منتظر آمدن مهمان به خانه خود باشید. امروز احتمالا موضوع صحبت جمع حاضر در خانه شما، فردی از گذشته ها است. البه این مکالمه خیلی طول نمی کشد زیرا باید به کارهای خود رسیدگی کنید . اما می توانید از میان این صحبت ها مسایل بسیاری بیاموزید که در کار یا زندگی شما تاثیر بسیاری دارد. انرژی های موجود در محیط باعث می شوند تا پس از کارهای زیاد، بتوانید کمی هم تفریح کنید و در کنار دوستان خود ساعات خوبی را سپری کنید. اگر در انتظار دیدن فرد موردعلاقه تان هستید که بسیار از شما دور است، امروز احتمالا این امر میسر می شود.

  فال روزانه متولدین دی

  در مورد مسایل مالی امروز می توانید منتظر شنیدن خبرهای خوب از دوستان، همسایه ها یا همکاران باشید. این خبر را از چند منبع دریافت خواهید کرد و به همین دلیل، مطمئن می شوید که صحت دارد. همچنین احتمال دارد بیشتر زمان امروز خود را در یافتن فرد خاصی رانندگی کنید و دایم از آدرسی به آدرس دیگر بروید تا بتوانید فرد موردنظر را بیابید. به جست و جوی خود ادامه دهید و بدانید که موفق خواهید شد. امروز بیش از هر زمان دیگری احساس شادابی دارید و این مساله در رابطه عاطفی شما تاثیر مثبت دارد. اگر مجرد هستید نیز احتمال آشنایی با فرد دلخواهتان زیاد است.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز با انرژی های بسیاری که دارید می توانید پروژه ای که مدت ها است در دست دارید را به انجام برسانید. این باعث می شود تا مدتی را استراحت کنید. البته این استراحت چندان طولانی نیست و دوباره پروژه دیگری به شما پیشنهاد می شود که باید ان رابه انجام برسانید. در خلال این مسایل، در محافل جدیدی نیز شرکت خواهید کرد که به آشنایی با افراد جدید، منجر می وشد. اگر به مهمانی یا جمع های دوستانه دعوت شوید، احتمال آشنا شدن با فرد دلخواهتان زیاد خواهد بود.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز احتمال دارد سفر راه دور بروید. بهتر است پیش از راهی شدن به درستی برای آن برنامه ریزی کنید تا در طول راه مشکلی برایتان پیش نیاید. امروز از نظر مالی احساس امنیت کامل دارید و همین موجب شده است تا به راحتی برای این سفر و استراحت خود برنامه ریزی کنید. در این سفر کارهای جدید انجام دهید و به واکنش های اطرافیان چندان بها ندهید. فقط از لحظه های ناب خود لذت ببرید. امروز احتمال ملاقات با فردی جدید را دارید که از نظر روحی برایتان جذابیت دارد و می توانید با او رابطه جدیدی را آغاز کنید. از این همه انرژی خوب نهایت استفاده را ببرید.
   

  موضوعات مشابه

  sheytoon و Mohandes BH از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.