1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

حسيني: از فوتبال خداحافظي نمي‌کنم

شروع موضوع توسط alicpu در ‏29 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

مدافع تيم ذوب‌آهن در مورد شايعاتي که پيرامون خداحافظي‌اش از فوتبال شنيده مي‌شود، گفت: قصد خداحافظي از فوتبال را ندارم و فعلا تمرکزم را روي حل مشکلاتم گذاشته‌ام.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00033407.jpg
    سيد محمد حسيني گفت: من مشکلاتي داشتم و به خاطر آن با مسئولان ذوب‌آهن توافق کردم و از اين تيم اصفهاني جدا شدم.

وي در مورد اينکه گفته مي‌شود پيوستن به تيم ابومسلم دليل جدايي او از ذوب‌آهن بود، ادامه داد: اصلاً بحث رفتنم به تيم ديگري مطرح نبود و به خاطر مشکلات خودم از ذوب‌آهن جدا شدم. من ذوب‌آهن را دوست داشتم و اکنون هم شرمنده بچه‌هاي تيم و مربي و مسئولان تيم شدم که نتوانستم آنها را همراهي کنم. به هر حال اين مشکلات پيش آمد که تصميم به اين کار گرفتم.

حسيني قبل از پايان ليگ يازدهم هم گفته بود که قصد جدايي از ذوب‌آهن را دارد اما با شروع ليگ اين تصميمش را فراموش کرد،‌او در اين زمينه نيز مي‌گويد:‌، همان زمان هم مشکلاتي داشتم اما گفتم که آنها را حل مي‌کنم ولي متاسفانه نشد. الان به مشهد برگشته‌ام و فعلا اولويت اولم برطرف کردن مشکلاتم است.

وي در مورد بحث خداحافظي‌اش از فوتبال گفت: نمي‌خواهم از فوتبال خداحافظي کنم چون به آن فکر نکرده‌ام اما احتياج داشتم که زماني به مشکلاتم برسم.

مدافع سابق ذوب‌آهن در مورد شايعه پيوستنش به ابومسلم مشهد تصريح کرد: تا ببينيم چه پيش مي‌آيد و خدا چه مي‌خواهد.