1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

هيچ تغييري در کادر فني ايجاد نمي‌شود

شروع موضوع توسط alicpu در ‏29 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

رئيس هيئت‌مديره باشگاه صنعت مس کرمان تاکيد کرد هيچ تغييري در کادر فني و باشگاه مس ايجاد نمي‌شود.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00002610.jpg
    محمد اسفنديار در گفت وگو با ايسنا در مورد آخرين وضعيت تيم فوتبال و باشگاه مس کرمان اظهار کرد : متاسفانه تيم مس در دو ديدار آغاز فصل با بدشانسي روبه رو شد و عليرغم آن که در هر دو ديدار از نظر کار تيمي و فني عملکرد خوبي داشت و تاکتيک خود را به حريف ديکته کرد، با بدشانسي نتوانست رضايت هواداران کرماني را به دست آورد اما من به روزهاي خوب اين تيم ايمان دارم و مطمئن هستم به زودي از اين شرايط خارج و نتايج خوبي کسب خواهيم کرد.

رييس هيات مديره باشگاه مس کرمان با حمايت از قاسمپور گفت: قاسمپور با حمايت قاطع هيئت‌ مديره به کارش ادامه مي‌دهد، باز هم تاکيد مي‌کنم که هيچ تغييري در کادر فني و باشگاه مس ايجاد نمي‌شود.

وي با بيان اينکه ، مس اعتبار فوتبال استان کرمان است و در مقطع فعلي همه بايد از اين اعتبار حمايت کنند گفت: متاسفانه در ديدار با نفت تهران برخي با عنوان ليدر با هدف لطمه‌زدن به تيم و مجموعه باشگاه حاشيه هايي را به وجود اوردند که عوامل اين اتفاقات نيز شناسايي شده و کانون هواداران باشگاه با آنها به شدت برخورد مي‌کند ، همان گونه که قبلا هم عنوان کرده بودم در مسائل باشگاه ورود نمي‌کنم، اما در صورت بروز اين اتفاقات از قبل طراحي شده، شخصا در برابر اين مسائل ايستادگي مي‌کنم.