1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

کايخون: پيروزي رئال مهمتر از گلزني من است

شروع موضوع توسط alicpu در ‏29 ژوئیه 2012 در انجمن فوتبال و فوتسال

1. alicpu

alicpu کاربر تایید شده

خوسه کايخون، مهاجم جديد رئال، با کم اهميت دانستن دو گلي که در ديدار شب گذشته مقابل بنفيکا به ثمر رساند، پيروزي تيم را مهمتر از دستاوردهاي شخصي دانست.
    awww.varzesh3.com_admin_asp_Picture_00035572.jpg
    در ديدار شب گذشته که رئال 2-5 مقابل بنفيکا شکست خورد، کايخون هر دو گل تيمش را در اين ديدار به ثمر رساند.

او در گفتگو با سايت اختصاصي باشگاه رئال گفت:" من تلاش کردم بهترين بازي ام را انجام دهم؛ دو گل من چندان مهم نبود. مهمترين مسئله کار تيمي است. ما بايد به آماده سازي مان ادامه بدهيم و رفته رفته بهتر شويم.

مي دانستيم ديدار دشواري خواهد بود زيرا آنها بازي هاي آماده سازي بيشتري انجام داده بودند در حالي که اين دومين بازي ما بود. اما ما بايد به مسيرمان ادامه بدهيم."

کايخون همچنين فاش کرد که پيش از آغاز تمرينات تيمي رئال،براي حفظ آمادگي به تنهايي تمرين مي کرد.

" سعي کردم با تمرين کردن در تابستان، به شرايط فيزيکي ام بي توجه نباشم و در شرايط خوبي، تمرينات پيش فصل را آغاز کردم. اما اکنون بايد تلاش کنم تا بهتر شوم."

رئال اکنون براي ادامه تمرينات پيش فصل راهي آمريکا خواهد شد و ديدار دوستانه بعدي اين تيم مقابل ال اي گلکسي خواهد بود.