1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه / 13 تیر

شروع موضوع توسط همراز در ‏4 ژوئیه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. همراز

  همراز عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏2 آگوست 2012
  ارسال ها:
  1,286
  تشکر شده:
  1,468
  جنسیت:
  مرد
  فال روزانه 13 / 04 / 1393


  فروردین

  امروز را می توانید همان طور که انتظار داشتید برای خود جشن بگیرید و خوشحالی کنید. در میان دوستان یا اعضای خانواده خود خواهید بود و می توانید به خوبی از عهده فعالیت های اجتماعی خود بر بیایید. از پر بودن باک بنزین ماشین خود مطمئن شوید و به دل طبیعت بزنید و از لحظه های شاد لذت ببرید. سعی کنید غذاهای سالم میل کنید. اختلاف هایی که با عشقتان داشته اید امروز از میان می روند و می توانید شادی را دوباره میان خود تجربه کنید. با هم بیرون بروید و تفریح کنید. ناراحتی های قبل را نیز فراموش کنید.
  اردیبشهت

  امروز زمان جشن و خوشحالی است. در میان جمع باشید و رفتارهای اجتماعی خود را بهبود ببخشید. شاید لازم باشد دوستان خود را بازبینی کنید و بهترین آنها را برای وقت گذرانی انتخاب کنید. در خوردن احتیاط کنید و تا حد امکان آب زیاد بنوشید. فعالیت های ورزشی را فراموش نکنید. به طور مثال صبح پیاده روی کنید یا عصر برای دوچرخه سواری بیرون بروید. رابطه عاشقانه تان کمی کدر شده است. اما اگر فکر می کنید حرفی برای بیان هست، آن را با آرامش و بدون عصبانیت به او بیان کنید. باید فاصله میان خود را حفظ کنید تا مشکلی پیش نیاید و در ذهن خود نیز هیچ * را کامل تصویرسازی نکنید.

  خرداد

  امروز بسیار دوست دارید جشن بگیرید و در میان جمعی از دوستان حاضر باشید. اما شاید بهتر باشد خیلی هم زمان خود را به تفریح سپری نکنید. لازم نیست در هر مجلسی که از شما دعوت شده است، شرکت کنید. در جمع های کوچک و دوستانه خوشحال تر خواهید بود تا جشن های بزرگ و شلوغ. احساسات خود را مخفی نکنید و در همین فرصت های شاد، خودتان باشید. آب زیاد بنوشید و فعالیت های ورزشی را نیز فراموش نکنید. در رابطه عاشقانه خود، به جای تمرکز روی موضوع های ناراحت کننده که احتمال بحث دارند، خیلی عادی و ساده با هم معاشرت کنید. اگر هم مجرد هستید، امروز به سختی می توانید فردی را بیابید که شریک عاطفی شما باشد. بهتر است مسایل احساسی را به روز دیگری موکول کنید.

  تیر

  امروز زمان جشن و خوشحالی است و باید از این فرصت ها استفاده کنید. در جمع های دوستانه یا خانوادگی شرکت کنید و سعی کنید از همه لحظه های خود لذت ببرید. این را به خاطر داشته باشید باید خودتان باشید اما نباید موجب ناراحتی شریک عاطفی یا همسرتان بشوید. گرم گرفتن با دوستان خوب است اما محدودیت ها را نیز رعایت کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید. شاید به مهمانی یا اجتماع بزرگی هم دعوت شوید. اما بدانید جمع های کوچک تر انرژی بهتر و بیشتری برای شما خواهند داشت. احتمال اینکه با شریک عاطفی خود دچار بحث بشوید زیاد است. ترجیحا از هر موقعیت ناراحت کننده ای دوری کنید تا این همه شادی که در این روز جاری است، خراب نشود.
  مرداد

  امروز به جمع ها و مهمانی های متعددی دعوت می شوید. بهتر است یکی از دعوت های دوستانه و کوچک را قبول کنید و در میان آنها شادی را تجربه کنید. در خوردن غذا نیز بسیار محتاط باشید. غذاهای ساده و سبک و حتی سالاد میل کنید تا از نظر تغذیه دچار مشکل نشوید. امروز خیلی راحت می توانید از دست شریک عاطفی خود عصبانی شوید و هر حرفی را نیز به زبان بیاورید. اما بهتر است مسایل را آسان تر بگیرید و از موقعیت های ناراحت کننده دوری کنید. وقتی زیاد از خود حرف می زنید می تواند برای دیگران بسیار ناراحت کننده باشد. در انتخاب واژه های خود دقت بیشتری داشته باشید.

  شهریور

  امروز بسیار دوست دارید حرف بزنید و هر چه در دلتان هست را به زبان بیاورید. اما بهتر است کمی سیاست داشته باشید و از انرژی های مثبت روز استفاده کنید. در جمع های دوستانه شرکت کنید و با یکدیگر این تعطیلی را جشن بگیرید. البته در تغذیه و نوع خوراکی هایی که میل می کنید بسیار احتیاط کنید. اگر متوجه شدید کسی قصد رقابت با شما را دارد، فقط به او لبخند بزنید و ساده از کنارش رد شوید. اینکه خود را همه چی تمام بدانید و دایم از توانایی های خود دم بزنید می توانید موجب ناراحتی شریک عاطفی شما بشود. در انتخاب واژه ها بسیار دقت کنید. اگر مجرد هستید شاید فرصت آشنایی با فرد جدیدی را داشته باشید. اگر فردی در زندگی شما هست، بهتر است کمی احساسی تر باشید و از سخنرانی و خودنمایی در برابر او دست بردارید.
  مهر
  شما به نوعی به کار و سخت کوشی معتاد شده اید. اما امروز تعطیل است و می توانید در کنار دوستان یا اعضای خانواده خود وقتتان را به شادی و تفریح سپری کنید. ذهن خود را از مسایل کاری خالی کنید. در عوض در جمع های دوستانه به دنبال آشنایی های جدید باشید تا بتوانید از ایده ها و فکرهای آنها در حوزه کاری خود نیز استفاده کنید. شاید کمی کدورت تا دوری میان خود و عشقتان احساس کنید. اما این مسایل را خیلی جدی نگیرید. شما بیهوده از رویدادها خسته می شوید و تا اندازه ای صبر و تحملتان کم شده است. برخی از آنها سوتفاهاماتی که خیلی زود هم برطرف می شوند. کسی که امروز از دست او شاکی هستید، فردا دوباره بسیار دوست داشتنی خواهد بود.

  آبان

  با حس استقلالی که امروز در وجود خود دارید می توانید احساسات بسیار خوب و مثبتی را تجربه کنید. اجازه دهید این همه انرژی مثبت در وجود شما جاری باشد. از این تعطیلی برای استراحت و شادی در میان دوستان یا اعضای خانواده خود بهره بگیرید. اگر به مراسم یا مهمانی خاصی دعوت هستید حتما در آن حاضر شوید و از فرصت آشنایی با افراد جدید غافل نشوید. از نظر عاطفی بهتر است خیلی خود را درگیر مسایل احساسی نکنید. حس عاشقانه شما امروز زیاد نیست. برای آشنایی با فرد جدید هم چندان فرصت خوبی نیست.

  آذر

  امروز خود را برای شرکت در جشن یا مهمانی های دوستانه یا خانوادگی آماده کنید. شاید حتی خودتان برگزار کننده یک دورهمی یا مراسم مثلا افطار باشید. از این که در میان دوستان هستید، بسیار شاد خواهید بود. شاید در میان این افراد فردی را ملاقات کردید که به نظرتان بسیار جذاب و مناسب بود. حتی شاید این اجتماعات باعث شوند تا دوستان قدیم خود را ملاقات کنید. هر چه هست، روز شادی در انتظار شما است و باید از انرژی های آن به بهترین نحو استفاده کنید. اگر شریک عاطفی دارید تصور نکنید از هر چه شما لذت می برید او نیز باید لذت ببرد. شاید در مسایل با هم تفاهم نداشته باشید و نباید این مساله موجب ناامیدی شما بشود.

  دی

  امروز گویا همه مردم شاد هستند. انرژی های این روز روی روحیه همه تاثیر گذاشته است. شما نیز می توانید از این فرصت برای خوشحالی استفاده کنید. مشغولیت های ذهنی خود را کنار بگذارید و در جمع های دوستانه یا خانوادگی که دعوت شده اید، شرکت کنید. بهترین موسیقی را برای خود بگذارید. فقط مراقب باشید در میان این همه هیجان مثبت، خیلی در مورد مسایل شخصی خود با دیگران حرف نزنید. در رابطه احساسی خود نیز لازم نیست هر چه در ذهن یا قلب شما می گذرد را به شریک عاطفی خود بگویید. البته منظور این نیست که او در جریان احساسات خود قرار ندهید، اما گاهی بد نیست بخش های از تفکرات خود را فقط برای شخص خودتان نگه دارید.بهمن


  امروز دو فاز متفاوت از هم دارید. از یک طرف می خواهید به کارهای خود رسیدگی کنید و از طرف دیگر دوست دارید در میان دوستان یا خانواده باشید. بهتر است هر دو را انجام دهید. بخشی از روز را به خود اختصاص دهید و بقیه آن را در مهمانی یا مراسمی که دعوت شده اید، سپری کنید. در این جمع می توانید با افراد جالب و جدیدی آشنا شوید و از دیدگاه های خوب آنها برای بهبود شرایط زندگی خود استفاده کنید. در مسایل عاشقانه، شاید کمی بحث یا دلخوری در رابطه شما به وجود بیاید اما آن را جدی نگیرید .


  اسفند  امروز زمان شادی و استراحت است و باید از این همه انرژی خوب استفاده کنید. با جریان زندگی مخالفت نکنید و اجازه ندهید تا افکار منفی یا مشغولیت های ذهنی شما را از اهدافتان دور کنند. با احترام و بسیار شاد با دیگران معاشرت داشته باشید. اگر به جمع یا مراسمی دعوت شدید حتما در آن خاضر شوید تا با انسان های جدید آشنا شوید و از دیدگاه های آنها برای بهبود شرایط زندگی خود بهره بگیرید. اینکه در رابطه عاشقانه خود سکوت اختیار کنید چندان جالب نیست. بهتر است در مورد احساسات خود با شریک عاطفیتان حرف بزنید. البته بخشی از وجود خود را همیشه برای خود نگه دارید.
   

  موضوعات مشابه

  faezeh_77 از این پست تشکر کرده است.
 2. deniz

  deniz کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏21 دسامبر 2013
  ارسال ها:
  193
  تشکر شده:
  1,982
  جنسیت:
  زن
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.