1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  بدترین ضربه های دنیا
  رد اعلامیه

فال روزانه / 23 تیر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏14 ژوئیه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  شاید برایتان شوکه کننده باشد اما واقعیت دارد: شما امروز در روابط اجتماعی بسیار خوب خواهید درخشید. امروز می توانید فاصله ها را از میان بردارید و مهارت های خود در ارتباطات اجتماعی را به نمایش بگذارید. البته این را به خاطر داشته باشید لازم نیست نظر همه را به خود جلب کنید. شاد باشید و چهره خود را خندان نگه دارید. در طول کار می توانید برای آخر هفته برنامه ریزی کنید تا یک استراحت حسابی داشته باشید. در مورد مسایل احساسی، برای خود یک برنامه متفاوت بچینید. باید کاری کنید که از حالت نرمال و همیشگی بیرون بیایید و در کنار هم تفریحات جدید را تجربه کنید. پیش از اینکه در مورد شریک عاطفی خود قضاوت کنید، به خوبی به همه مسایل فکر کنید.

  فال روزانه متولدین اردیبشهت

  امروز پیش از اینکه حرف های کسی را قبول یا رد کنید، به خودتان فرصت فکر کردن بدهید. همه جوانب را در نظر بگیرید و با محاسبه سرانگشتی، ببینید کدام کار درست تر است. آیا بدون کمک یا مشورت دیگران می توانید کارهای خود را به انجام برسانید؟ این را بدانید از نظر کاری و حرفه ای روی شانس هستید و موفقیت های بسیاری را می توانید برای خود رقم بزنید. امروز می توانید نتیجه همه سخت کوشی های خود را ببینید. در مورد مسایل احساسی گویا نوعی اجبار را برای خود رقم زده اید که چندان درست نیست. شاید دوست داشته باشید با شریک عاطفی خود در مورد مسایل کاری مشورت کنید. اما این کار درستی نیست. او بیشتر از اینکه شما را تشویق کند، موجب می شود تا تصمیمات نادرست اتخاذ کنید. بهتر است بیشتر در مورد مسایل خودتان با هم حرف بزنید تا مسایل کاری و حرفه ای.

  فال روزانه متولدین خرداد

  هوا گرم است یا شما در خود احساس گرمای بسیاری دارید؟ معلوم است که این گرما از شما است. شما هیجان و اشتیاق بسیاری برای پیشرفت کردن دارید. می توانید با انرژی موجود تلاش های خود را افزایش دهید و به نتیجه های دلخواه دست بیابید. موتور کاری شما کار افتاده است و می توانید همه کارهای عقب افتاده را نیز با سرعت باورنکردنی انجام دهید. روابط اجتماعی شما هم امروز خوب است و همه چیز کاملا بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت. در مورد مسایل احساسی، بسیار هیجان زده هستید و دوست دارید تفریحات جدید را با شریک عاطفی خود تجربه کنید. این کار بسیار خوب است زیرا می توانید علاوه بر با هم بودن، موجب بهبود روحیه یکدیگر نیز بشوید. امروز بیش از پیش به شریکتان نزدیک شوید و از انرژی های مثبت جاری در فضا استفاده کنید.

  فال روزانه متولدین تیر

  یک دوست واقعی هرگز منتظر نمی ماند تا دوستش از او تقاضای کمک کند. به قلب خود اعتماد کنید و هر کاری از دستتان بر می آید برای دوست یا آشنای خود انجام دهید. شاید گاهی برای خود محدودیت های زیادی قرار دهید. این در روابط دوستانه شما نیز کاملا محسوس است. اما نگران نباشید، دوستتان این مساله را به خوبی درک می کند. گاهی بد نیست کمی ریسک کنید. این بهتر از آن است که دوست شما در سکوت و تنهایی در مشکلات خود غرق بماند. دست یاری به او بدهید. در رابطه عاطفی نیز زمان آن رسیده است تا خجالت را کنار بگذارید. همه هیجان و اشتیاقات خود را بدون هیچ هراسی به زبان بیاورید و لحظه های شادی را برای خود رقم بزنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز در روابط اجتماعی خود می توانید به خوبی بدرخشید و همه توانایی های خود را به نمایش بگذارید. در محل کار خود شاید کمی حالت رقابتی پیدا کنید. اما این را بدانید که باید همه قواعد بازی را به خوبی بدانید. همه حواس خود را جمع کنید و با دقت و سنجش مسایل مختلف، ایده های خود را مطرح کنید و برای پیشرفت بیشتر خود برنامه ریزی کنید. بهتر است هر ایده ای در ذهن دارید را یادداشت کنید تا در هجمه تفکرات متنوع، موردی فراموش نشود. در مورد مسایل احساسی، زمان مناسبی برای برنامه ریزی در مورد آینده است. می توانید با عشقتان در مورد ازدواج حرف بزنید . شاید حتی بخواهید با خانواده های خود نیز در این مورد مشورت کنید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز حس خوبی به زندگی دارید. همه چیز در حالت و بسیار مثبتی قرار دارد. از نظر مالی نیز می توانید تا حدی آسایش خیال داشته باشید. با هوش و ذکاوتی که دارید می توانید به خوبی فرصت های خوب را تشخیص دهید. این را همیشه در ذهن داشته باشید انسان های موفق هرگز از شکست ها هراسی ندارند. آنها همیشه تا حدی ادامه می دهند تا به موفقیت برسند و در مسیر خود بر اساس روبه رویی با موانع امید خود را از دست نمی دهند. در مسایل احساسی، اشتیاق بسیار زیادی دارید. می توانید با شریک عاطفی خود یک برنامه شام ترتیب دهید و با هم بیرون بروید و از انرژی های خوب هوا استفاده کنید.

  فال روزانه متولدین مهر

  برای رسیدن به خواسته های خود باید ترس ها و نگرانی ها را کنار بگذارید. باید بیاموزید در کارهای خود خلاقیت و نوآوری داشته باشید تا سریع تر به اهداف خود برسید. شاید در نظر داشته باشید در مورد ایده های خود با همه عالم و آدم حرف بزنید. این کار را انجام دهید و از انجام آن اصلا هم خجالت نکشید. این موجب می شود دیگران نیز مشورت های خوبی به شما بدهند تا نتیجه بهتری حاصل کنید. امروز احساسات عاشقانه شما در بالاترین حد خود قرار دارند. می توانید با شریک عاطفی خود قرار ملاقات بگذارید و لحظه های بسیار شاد و پرهیجانی را در کنار هم احساس کنید. امروز می توانید در مورد احساسات واقعی خود بدون هیچ نگرانی با شریکتان حرف بزنید

  فال روزانه متولدین آبان

  امروز باید سر خود را بالا بگیرید و به خودتان افتخار کنید. ایده های خلاقانه بسیاری در مغز شما وجود دارند که می توانید به خوبی از آنها در جهت پیشرفت کاری خود استفاده کنید. امروز رابطه اجتماعی بسیار خوبی هم دارید. از این فرصت برای نشان دادن مهارت های خود بهره بگیرید. از این که ایده های خود را برای دیگران توصیف کنید، خجالت نکشید. همه چیز امروز به نفع شما است. امروز در احساس و هیجان غرق می شوید. به قدری عاطفه و عشق شما زیاد است که خودتان هم از آن تعجب می کنید. می توانید با این حس های زیبا با شریک عاطفی خود قرار ملاقات عاشقانه بگذارید و با بیرون بروید و خاطره های ماندگاری رقم بزنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز احساس می کنید در میان جمعیت گم شده اید. اما از این مساله ناراحت یا ناامید نشوید. خیلی خوب می توانید از ایده های خود بهره بگیرید. بدون خجالت نظرات خود را در محل کار بیان کنید. با حرف های صادقانه و نمایش توانایی ها می توانید در محل کار خود به پیشرفت های بیشتر امیدوار شوید. در مورد مسایل احساسی امروز بسیار شاد و پرانرژی خواهید بود. در کنار عشقتان می توانید هیجانات تازه ای را تجربه کنید. می توانید با هم بیرون بروید و یک شام رمانتیک داشته باشید. یا حتی از همفکری های هم برای بهبود رابطه خود کمک بگیرید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز در مسایل کاری و مالی خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد. می توانید با دوراندیشی و برنامه ریزی درست، به آینده بهتر خود امیدوار باشید. شما استعدادهای بسیاری دارید. آنها را بدون هراس و خجالت با همکاران خود در میان بگذارید. از انرژی های خوب اجتماعی خود در جهت پیشرفت کاری خود استفاده کنید. برای ساعت های کاری خود برنامه ریزی کنید تا بتوانید در انتهای روز با عشقتان قرار ملاقات بگذارید. احساسات شما امروز بسیار زیاد هستند و می توانید از آن در جهت بهبود بیشتر رابطه خود بهره بگیرید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  اشتیاقات و احساسات شما امروز بسیار زیاد هستند. همه ذهن خود را بهتر است به آرزوها و خواسته های خود بدهید تا در کار و مسایل شخصی موفق تر باشید. ایده های بسیار عالی در ذهن شما هستند. بدون خجالت یا نگرانی از پذیرفته نشدن، نظرات خود را ارائه دهید و مطمدن باشید مورد توجه مدیراتان قرار خواهد گرفت. از این همه انرژی که در هوا جاری است استفاده کنید. در مورد مسایل احساسی، یک روز عالی در پیش دارید. اگر مجرد هستید این فرصت را دارید تا با فرد موردعلاقه خود آشنا شوید و لحظه های بسیار عالی در کنار هم داشته باشید. اگر متاهل هستید نیز می توانید با یکدیگر تفریحات جدیدی را تجربه کنید و این روز را به یک خاطره بسیار عالی برای خود تبدیل کنید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز در وجود خود بسیار احساس آرامش دارید. به طور کلی از خودتان راضی هستید و تصور می کنید بر اساس برنامه های ذهنی خود پیش رفته اید. این احساسات مثبت بسیار خوب هستند و شما را در مسیر موفقیت بیشتر هدایت می کنند. هر ایده یا خلاقیتی در ذهن دارید بیان کنید. در روابط اجتماعی امروز بسیار خوب خواهید بود و می توانید مهارت هایتان را به بهترین شکل به نمایش بگذارید. در مورد مسایل عاطفی نیز یک روز عالی در پیش دارید. اشتیاق و هیجانات حسی شما بسیار زیاد هستند و به واسطه آنها با شریک عاطفی خود روز بسیار شاد و عالی را خواهید داشت.
   

  موضوعات مشابه

  Amin*, Mahimaa, یخ فروش در جهنم و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.