1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  سکوت
  رد اعلامیه

فال روزانه / 24 تیر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏15 ژوئیه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز به هیچ عنوان در خانه تنها نمانید. این تنهایی شما را بسیار اذیت خواهد کرد. بهتر است بیرون بروید و هوا بخورید. پیاده روی کنید یا باشگاه بروید. ورزش عصبانیت یا هر نوع هیجان منفی را از میان می برد و می توانید با توانایی بیشتری کارهای خود را انجام دهید. در محل کار نیز همه حواس خود را به کار بدهید. بهتر است هر ایده ای در سر دارید را بنویسید تا فراموش نکنید و در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید. در مورد مسایل عاطفی، می توانید با فرد مورد علاقه خود بیرون بروید و هیجانات جدیدی را با هم تجربه کنید.


  فال روزانه متولدین اردیبشهت

  امروز در انتظار نامه یا خبری از طرف یک دوست یا آشنا هستید.تاخیر در دریافت این خبر شما را عصبی و ناراحت می کند. اما اجازه ندهید این مساله روی شما تاثیر منفی بگذارید. روز خود را برای مساله ای که به راحتی قابل حل شدن است، هدر ندهید. در محیط کار یکی از بهترین روزهای خود را تجربه خواهید کرد. البته ریسک نکنید. اما تا جای ممکن مهارت های خود را به نمایش بگذارید. اگر قرار است کار اینترنتی آغاز کنید، امروز زمان مناسبی است. امروز احتمال آشنا شدن با فردی را دارید که از نظر روحی و اخلاقی بسیار مورد توجه شما است. می توانید با او قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات خود حرف بزنید.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز برای انجام کارهای خود با مانع روبه رو می شوید. این مساله بسیار آشفته و کلافه تان می کند. اما سعی کنید خیلی به این مسایل توجه نکنید تا روزتان خراب نشود. اگر در کار خود متوجه شدید نمی توانید تمرکز کنید، کار دیگری را به دست بگیرید. به هر صورت وظایف خود را باید انجام دهید و این مسایل نباید انگیزه های شما را از بین ببرند. در محل کار سعی کنید همه حواستان جمع باشد تا مشکلی پیش نیاید. در رابطه عاشقانه خود این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد. خیلی به جزئیات مسایل گیر ندهید تا تجربه عالی در کنار هم داشته باشید.

  فال روزانه متولدین تیر

  خلاقیت هنری و ایده های خوبی در سر دارید. می توانید از آنها برای شروع یک کار جدید بهره بگیرید. البته به قدری امروز مشغولیت کاری دارید که فرصت نمی کنید به آنها جامه عمل بپوشانید. ناامید نشوید. آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب اجراییشان کنید. در محل کار هم پیش از ارائه نظر، چند بار درست آنها را بررسی کنید. عجله در کار به نفع شما نیست. در رابطه احساسی درک بسیار خوبی از هم خواهید داشت و می توانید با هم کاملا صادقانه و با آرامش حرف بزنید. اگر مشکلی میان شما هست با همفکری هم برطرف کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز به مسایل متافیزیک و ماورا طبیعه علاقه شدیدی پیدا می کنید. این علاقه به اندازه ای است که شاید بخواهید در کلاس های آموزشی این حوزه ثبت نام کنید. حتی می توانید از کتاب ها و مقاله های مرتبط برای کسب دانش بیشتر در این حوزه بهره بگیرید. البته این علاقه مندی نباید شما را از مسوولیت هایتان دور کند. در محل کار حواستان را به کار بدهید تا مشکلی پیش نیاید. امروز این فرصت را دارید تا فرد جدیدی آشنا شوید و با او در مورد احساسات و نیازهای قلبی خود حرف بزنید. این می تواند آغاز یک رابطه طولانی مدت باشد.

  فال روزانه متولدین شهریور

  امروز یکی از اطرافیان شما بسیار ساکت است. این مساله فکر شما را مشغول می کند. دوست دارید از مشکل او آگاه شوید و در صورت توان، به او کمک کنید تا حال بهتری داشته باشد. می توانید شنونده خوبی برای درددل هایش باشید اما اصراری برای این کار نداشته باشید تا مشکل بیشتر نشود. در رابطه عاطفی خود فرصت بسیار خوبی برای شناخت بیشتر شریک عاطفی خود خواهید داشت. با هم قرار گذارید و بیرون بروید. با حرف زدن های صادقانه می توانید موجب استحکام بیشتر این رابطه بشوید. اگر مشکلی میان شما هست، با همفکری هم می توانید برطرف کنید. از این همه انرژی خوب بهره بگیرید.

  فال روزانه متولدین مهر

  شاید مشغولیت های فکری زیادی که دارید در انجام کارها و وظایف شما تاثیر بگذارند. خود را برای مسایلی که کنترلی روی آنها ندارید آزار ندهید و روز خود را بیهوده خراب نکنید. حواستان را به کار بدهید و با تمرکز بیشتر کار کنید. اگر یکی از دوستان شما غمگین یا ساکت است، به خود نگیرید. شما کاری نکرده اید که او را عصبانی کرده باشد. این ناراحتی گذرا است و او فردا دوباره به حالت همیشگی خود باز خواهد گشت. در مورد مسایل احساسی، شاید بد نباشد تغییراتی در رابطه خود ایجاد کنید. با هم در مورد سرگرمی های جدید صحبت کنید تا از خمودگی که دچار آن شده اید، بیرون بیایید.

  فال روزانه متولدین آبان

  اگر برای سفر یا استراحت برنامه ریزی کرده بودید، امروز متوجه می شوید به دلیل حجم بالای کارها و مسوولیت ها نمی توانید به این سفر بروید. ناامید یا عصبانی نشوید. این یک وقفه موقتی است و پس از انجام کارها با کمی تاخیر می توانید به خود استراحت دهید. در رابطه احساسی خود خوب است برای خودتان برنامه های جدید ترتیب دهید تا شادی و هیجان روزهای اول را به رابطه خود بازگردانید.

  فال روزانه متولدین آذر

  با ایمان به خود و مهارت هایی که دارید می توانید فرصت های مالی بسیار خوبی برای خود رقم بزنید. در مورد حرف هایی که در محیط کار می شنوید خیلی زود قضاوت نکنید. تا پیش از اطمینان از صحت شایعات بیهوده ذهن خود را مشغول نکنید. موردی برای عصبانیت یا ناراحتی وجود ندارد. اگر کسی را دوست دارید و تاکنون این مساله را با او در میان نگذاشته اید، امروز فرصت بسیار خوبی است. با او یک قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات واقعی خود حرف بزنید. این می تواند به یک دوستی خوب و طولانی مدت تبدیل شود.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز در ایجاد تعادل میان کارهای خانه و مسوولیت های کاری خود دچار مشکل می شوید. اما ناامید نشوید و نگذارید این مساله روحیه شما را خراب کند. با یک برنامه ریزی دقیق و درست می توانید همه کارها را به درستی پیش ببرید. در مورد مسایل احساسی، امروز فرصت آشنایی با فردی را دارید که بسیار شبیه شما فکر می کند. این برایتان ارزش بسیاری دارد. اگر در رابطه با کسی هستید نیز این شانس را دارید یا یک روز شاد و آرام را در کنار هم تجربه کنید. از این انرژی ها در جهت بهبود امور استفاده کنید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  امروز از همان ابتدای صبح انرژی بسیار زیادی دارید. خیلی شاد و سرحال کارهای خود را آغاز می کنید اما از نیمه های روز خستگی بر شما مستولی می شود. جای نگرانی نیست. از این مساله هراسی به دل راه ندهید. فقط باید برنامه ریزی درستی برای کارهای خود داشته باشید تا کامل و دقیق به انجام برسند. در رابطه عاشقانه خود یک تغییر بسیار مثبت را شاهد خواهید بود. می توانید با هم برای روزهای شادتر و بهتر برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد رویاهای خود آشنا شوید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  دوست دارید سفر بروید و کمی به خود استراحت بدهید. اما نگرانی های مالی مانع از این کار می شوند. ناامید نباشید. این مشکلات موقت هستند و با کمی سخت گوشی بیشتر می توانید رویاهای خود را واقعیت ببخشید. شما مهارت های بسیاری دارید. ایده های خلاقانه خود را یادداشت کنید تا در یک فرصت مناسب آنها را اجرایی کنید. در مسایل احساسی هم انرژی بسیار خوبی دارید. می توانید در کنار هم تجربه های به یاد ماندنی داشته باشید. از انرژی های این روز نهایت استفاده را ببرید.
   

  موضوعات مشابه

  صبا سادات از این پست تشکر کرده است.
 2. deniz

  deniz کاربر تایید شده کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏21 دسامبر 2013
  ارسال ها:
  193
  تشکر شده:
  1,982
  جنسیت:
  زن
  mer30 aziz
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.