1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 27 تیر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏18 ژوئیه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  امروز حوصله اینکه با دوستان خود بیرون بروید را ندارید. از نظر اجتماعی کمی ضعیف هستید و ترجیح می دهید در خانه تنها باشید. کوچک ترین مسایل نیز موجب ناراحتی شما می شود. با ورزش خود را سرگرم کنید و برای خود فیلم بگذارید و تماشا کنید. حتی می توانید در فرصت استراحت برای آینده بهتر خود برنامه ریزی کنید. ذهن باز و تلاشمندی زیاد شما کمک می کند تا بیشتر از این پیشرفت کنید. بنابراین از قدرت ایده پردازی خود غافل نشوید. در مورد مسایل احساسی، با فرد جدیدی آشنا می شوید و این دوستی بسیار سریع جلو می رود به طوری که خیلی زود به هم حس عاشقانه پیدا می کنید.

  فال روزانه متولدین اردیبشهت

  انرژی های امروز کم هستند و شما تا حدی عصبی و کلافه خواهید بود. اگر مجبور هستید در اجتماع یا گروهی از دوستان یا همکاران حرف بزنید، مطالب خود را بسیار کوتاه و خلاصه مطرح کنید. برای دور کردن استرس های خود می توانید ورزش های سبک انجام دهید یا حتی کتاب های موردعلاقه تان را مطالعه کنید. اگر مجرد هستید امروز این فرصت را دارید تا با فرد مناسبی آشنا شوید. به همین دلیل، بهترین لباس های خود را بپوشید و با روحیه خوب بیرون بروید. اگر هم در رابطه هستید، امروز با هم کمی مشکل پیدا خواهید کرد اما زود تصمیم گیری نکنید. این مشکلات موقتی هستند و برطرف خواهند شد.

  فال روزانه متولدین خرداد

  از نظر اجتماعی بسیار بی حوصله هستید و بیشتر دوست دارید در خانه تنها باشید. برای پر کردن این سکوت می توانید کتاب های موردعلاقه خود را مطالعه کنید. حتی می توانید از خلاقیت و ایده های خوب خود برای پیشبرد بهتر کارها استفاده کنید. شما توان پیشرفت بیش از این را دارید، بنابراین بهتر است رویکرد شغلی خود را تغییر دهید. در عوض، در مسایل احساسی روز بسیار خوب و پر انرژی در انتظار شما است. به فردی علاقه مند هستید و امروز این فرصت را دارید تا در کنار او آرامش را احساس کنید. هر چه بیشتر به این فرد نزدیک می شوید، بیشتر مجذوب او خواهید شد.

  فال روزانه متولدین تیر

  از نظر اجتماعی و شغلی در وضعیت خوبی قرار دارید. می توانید با تعامل با همکاران فرصت های شغلی بهتری برای خود رقم بزنید. شما ذاتا انسان شاد و خونگرمی هستید. این مساله کمک می کند تا در پیشبرد اهداف خود نیز موفق تر باشید. ایده های خود را بدون هراس مطرح کنید تا مورد استقبال قرار گیرند. اگر در محل کار نوعی کمبود مالی به وجود آمد، نگران نشوید. با هوشمندی شما ریشه این خسارت پیدا و برطرف خواهد شد. در مسایل عاشقانه نیز امروز بسیار موفق هستید. همه قلبتان را احساسات پر کرده است. اما مراقب باشید خیلی هیجانی و شتابزده رفتار نکنید. با فرد مورد علاقه خود قرار بگذارید و با آرامش در کنار هم یک روز عالی را تجربه کنید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز باید همه حواس خود را به پول و سرمایه خود بدهید. ممکن است به طور ناگهانی دچار کمبود مالی بشوید. یا شاید پولی گم کنید یا از دست بدهید. بنابراین بسیار ضروری است که امروز جانب احتیاط را رعایت کنید. در محل کار بهتر است از همکاران باتجربه خود کمک بگیرید. یا افراد متخصص مشورت بخواهید. به این ترتیب موفقیت بیشتری برای خود رقم خواهید زد. در حوزه احساس نیز امروز بسیار بالا هستید. عشق در قلب شما ریشه کرده است و می توانید یک روز بسیار خوب در کنار معشوق داشته باشید.

  فال روزانه متولدین شهریور

  شما ذاتا انسانی اجتماعی و پرشور هستید اما امروز دوست دارید تنها باشید. نمی خواهید در جمع یا میان آدم ها باشید و سکوت و استراحت را به هر چیز دیگری ترجیح می دهید. دلیل آن فشارهای کاری است که این اواخر با آن مواجه بوده اید. بهمین کار را انجام دهید. در خانه بمانید و مطالعه یا فیلم تماشا کنید. اما این را بدانید اگر با فرد مورداعتماد و موردعلاقه خود در مورد نگرانی های کاری حرف بزنید، تا حد بسیاری از بار آنها کم خواهید کرد. او می تواند راهکارهای مناسب به شما ارایه دهد. این استرس ها روی رابطه عاشقانه شما هم تاثیر منفی می گذارند. بنابراین بهتر است امروز را در استراحت به سر ببرید تا ناراحتی میان شما و شریک عاطفیان پیش نیاید.

  فال روزانه متولدین مهر

  شما به طور کلی انسان آرام و گوشه گیری هستید، اما امروز بیش از همیشه ساکت و گوشه گیر می شوید. دوست ندارید در اجتماع باشید و تنهایی را به هر چیز دیگری ترجیخ می دهید. به همین دلیل، همه دعوت هایی که از شما می شود را رد می کنید. با روحیه حساسی که امروز دارید، هر حرف یا رفتاری از نظر شما بد و ناراحت کننده است. اما واکنش بد نشان ندهید. شاید بهتر باشد امروز بر رفتار خود کنترل بیشتری داشته باشید و در مسالی عاطفی نیز کمی مهربانی و جذابیت را چاشنی رفتار و گفتار خود کنید.

  فال روزانه متولدین آبان

  گذشته ها را دور بریزید و به آینده چشم بدوزید. این فرصت را دارید تا در کار، خودتان را نشان دهید. توانایی ها و مهارت های شما زیاد هستند. از آنها بهره بگیرید و تحسین مدیر و همکاران را برانگیزید. رویدادهای ناگهانی بسیار خوبی در انتظار شما هستند. به طور مثال شاید شاما اضافه حقوق بشوید. در مسایل عاشقانه نیز امروز این فرصت را دارید تا در مورد احساسات خود برای فرد مورد علاقه تان حرف بزنید. البته تجربیات گذشته خود را در نظر داشته باشید و دوباره در مسیرهای غلط یا اشتباه قرار نگیرید. باید با صبر و بدون هیجان در رابطه خود رفتار کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  امروز مشغله فکری بسیار دارید. این مساله شما را بسیار عصبی و کلافه کرده است. شاید حتی تماس های تلفنی مشکوک یهم دریافت کنید که بیشتر موجب ناراحتی شما می شوند. اما خود را ناراحت یا نگرا ن نکنید. همه اینها برای فشار کاری و کم بودن انرژی های جاری در هوا است. در عوض، در مسایل عاطفی حس بسیار خوبی دارید. می توانید در کنار معشوق بسیار شاد و آرام باشید. در مورد عمق احساسات خود با او حرف بزنید و از فرصت با هم بودن استفاده کنید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد مناسبی آشنا و وارد رابطه شوید.

  فال روزانه متولدین دی

  امروز ممکن است با نگرانی های مالی مواجه شوید. بهتر است با چشمان باز همه سوابق مالی خود را بررسی و ریشه این مشکلات را کشف کنید. هر ایده خلاقانه ای که در سر دارید را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب از آنها بهره بگیرید. شاید امروز نتوانید خیلی از کارهای خود را پیش ببرید اما می توانید مهارت های خود را نشان دهید. همین خوب است. در مسایل عاطفی نیز بدانید صداقت داشتن بهترین کلید موفقیت است. اگر با عشقتان صادق و مهربان باشید، آرامش بیشتری را در رابطه خود احساس خواهید کرد.

  فال روزانه متولدین بهمن

  اینکه اطرافیان کمی سرسنگین هستند را به خود نگیرید. این را بدانید هر کسی مشغله های فکری خود را دارد و همه نمی توانند همیشه شاد باشند. شاید خودتان هم عصبی و کلافه باشید. همین در بزرگ تر دیدن زشتی ها موثر است. سعی کنید تنها . آرام باشید. با ورزش هایی همچون پیاده روی یا یوگا می توانید استرس های خود را تا اندازه زیادی برطرف کنید. در مسایل احساسی، خیلی شتابزده رفتار نکنید. از تجربیات گذشته خود درس بگیرید و همان راه های قبل را نروید تا دوباره تجربه شکست نداشته باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  امروز بیش از همیشه احساس تنش و کلافگی دارید. همه چیز روی مغز شما است و با کوچک ترین حرفی کلافه و عصبی می شوید. دلیل آن انرژی های کم جاری در هوا است. خیلی خود را ناراحت نکنید. فقط مراقب باشید رفتار اشتباهی نداشته باشید. شاید با پیاده روی تا حد زیادی بتوانید از این استرس ها کم کنید. در مسایل احساسی هم شاید تصمیم بگیرید به رابطه خود پایان بدهید. فکر بدی هم نیست. شاید این تلخی ها تمام شوند و فرصت برای آشنایی با فرد جدید و بهتری پیدا کنید.
   

  موضوعات مشابه

  xia mozhgan و صبا سادات از این پست تشکر کرده اند.
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.