1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

10 خصوصیت زنان که مردان از آن متنفرند

شروع موضوع توسط reza.r در ‏20 ژوئیه 2014 در انجمن آقایان

1. reza.r

reza.r فداکاری، یعنی آسایش خود را فدای آسایش دیگران کردن کاربر تایید شده

10خصوصیت زنان که مردان از آن متنفرند

بیایید واقع بین باشیم: مردها و زن ها تفاوت هایی دارند که خیلی بهتر است این تفاوت ها شناخته شوند تا اینکه در عمق ذهن مردان پنهان بمانند.

به همین دلیل از خود آقایون سوال کردیم که اگر قرار باشد یک چیز در خانم ها انتخاب کنند که از آن بدشان می آید، چه چیز را انتخاب می کنند؟ و ۱۰ موردی که در زیر می بینید، از جمله متداول ترین پاسخ ها بودند.

۱. اینکه زن ها چطور می توانند حتی ساده ترین چیزها را هم پیچیده کنند:شاید این اولین باری نباشد که این را می شنوید، خانم ها عادت دارند وقتی چیزی را نمی خواهند، اما نمی توانند بگویند چرا، موضوع را پیچیده کنند. برای آنها پیچیده کردن مسائل خیلی راحت تر از توضیح دادن است.

۲. کمبود اعتمادبه نفس در خانم ها: چطور ممکن است مردی زنی را تحسین کند که قادر به تحسین کردن خودش نیست؟

۳. زن هایی که فکر می کنند همه چیز را می دانند: این هم درست مثل مورد قبلی است. همیشه باید تعادل وجود داشته باشد.

۴. میل شدید زن ها برای تغییر دادن مردها: خیلی از زن ها با این تصور وارد یک رابطه می شوند که می توانند نقص های جزیی فردمقابل خود را عوض کنند. و بااینکه ممکن است در بعضی مسائل درست باشد، اما هیچ چیز برای یک مرد بدتر از این نیست که زن زندگی اش خصوصیات او را نپذیرد.

۵. حسادت خانم ها: داشتن حسادت در یک رابطه تاحدی می تواند سالم باشد اما متاسفانه وقتی این حسادت تا جایی پیش می رود که روابط مرد با اجتماع اطرافش را دچار مشکل می کند، او را از زن زندگی اش دورتر می کند.

۶. زن هایی که بیش از حد وابسته هستند: مردی که احساس کند در رابطه خود اسیر شده است، هر کاری که دستش برمی آید انجام می دهد تا آزادی خود را دوباره به دست آورد.

۷. زنانی که در ابتدای یک رابطه سعی می کنند به جای طرف خود تصمیم بگیرند و انتخاب کنند: هیچ اشکالی ندارد که بعد از گذشت چند سال از یک رابطه که زن می فهمد مردش چه می خواهد و چه چیزهایی را دوست دارد به جای او انتخاب کند اما مطمئناً این کار در ابتدای یک رابطه چندان مورد پسند مردان نیست.

۸. زنانی که خصوصیات زنانه ندارند: از دید آقایان زن در هر مقام و منصبی که باشد، باید زنانگی و ظرافت خود را حفظ کند (مثل طرز لباس پوشیدن و نحوه صحبت کردن) و این تنها چیزی است که مردان را وادار به تحسین خانم ها می کند.

۹: زنانی که قدرت مراقبت از خودشان را ندارند: مردان کمی در دنیا هستند که بدون جذب شدن به طرف زنی، عاشق او شوند.

۱۰. زنانی که به شدت مادی گرا هستند: برای بیشتر آقایون اینکه زنی فقط به دنبال خریدن آخرین مدل لباس یا رفتن به مسافرت های تفریحی باشد به هیج عنوان جذاب نیست. زندگی خیلی فراتر از مادیات صرف است.

البته باید هشدار بدهیم که این لیست برای همه موارد و همه آقایان صدق نمی کند. این تحقیق به هیچ عنوان علمی نبوده و فقط جنبه آماری داشته است. دوست داریم نظر شما را هم بدانیم. چیزی هست که فکر کنید در این لیست از قلم افتاده است؟ با موردی در این لیست مخالف نیستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

موضوعات مشابه

باران888, ماتادور, started و 4 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
  2. aramoon

aramoon تنهاترین برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

جالب بودن

3. mohammad_bk

mohammad_bk کاربر تایید شده

نظر همه یکسان نیس من خودم عاشق ویژگی های 1،4،5،6 هستم ! از نظر من ن تنها این اخلاق ها ازار دهنده نیس بلکه برا من ویژگیه مثبت محسوب میشه !

4. started

started برترین کاربر انجمن کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

به نظرم شما هنوز توی موقعیتش به طور کامل قرار نگرفتی چون این موارد از جمله مواردی که واسه مردا واقعا آزاردهنده است.

5. started

خیلی مطلب جالبی بود. به نظرم اینکه مرد احساس کنه اسیر یه زنه خیلی دردناکه وبه زودی ازاون زن سیر میشه. چون مردا باید قدرتشون رو یه جایی نشون بدن وبهترین حالت اینه که یه زن این فضا رو بهشون تا حدودی بده

6. mohammad_bk

ب نظرم این موارد نشون دهنده علاقه زن ها به مرد هاست ... و فک کنم تو این زمونه همه پسر ها تا حدود زیادی تو این موقعیت قرار میگیرن یا حداقل نزدیک ب این موقعیت

7. started

نظر شما قابل احترام ولی متوجه باشید که زندگیه مشترک با دوستيها خیلی متفاوته

8. mohammad_bk

حق با شماست ولی خوب نظرم فعلا همینه حداقل تا وقتی ک به قول شما توی موقعیت بعد ازدواجش قرار بگیرم

9. نینجا

نینجا منم آدمما کاربر تایید شده

واقعا مرد برای آزادیش همه کار میکنه.با این که علمی نبود از نظر من 80رصدش درست بود.مرسی

10. fire boy

fire boy کاربر تایید شده

من شماره 5 رو دوست دارم

11. امیر حسین 26

امیر حسین 26 کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

به نظر من مردها زورشون تو خونه خالی میکنن بیرون خوبه یکچین تو خونه یکچی دیگه .وباید تو خونه محدودشون نکرد اگه محدودشون بکنن دیوانه میشن و دنبال فضای بیرون خونهئ هستن

12. *مهسا*

*مهسا* دنیا میچرخه دور سرم ...

جالب بودن ... مرسی -27-
    من بیشتر با 2 و 4 و 6 و 10 موافقم
    دلایلم اینان:
    2- اعتماد به نفس خیلی مهمه ...هیچ مردی نمی تونه زنی رو دوست داشته باشه که خودش از خودش خوشش نمیاد ...
    4-میگن زنها با این آرزو با یه مرد ازدواج میکنن که عوض بشه که نمیشه و مردا با این آرزو با یه خانوم ازدواج میکنن که عوض نشه که میشه ...
    6-کافیه یه زن به طرف مقابلش زیادی وابسته شه وزیادی محبت کنه ...مخصوصا اگه این وابستگی رو ابراز هم بکنه اون موقعست که یواش یواش سرد شدن طرف مقابل رو حس میکنه ...
    10-هیچ مردی دوس نداره که زنش اونو فقط به چشم عابر بانکی ببینه که وظیفه ش فقط پول دادنه ...

13. deniz

deniz کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

14. deniz

deniz کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.