1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه / 30 تیر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏21 ژوئیه 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه امروز دوشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۳


  فال روزانه متولدین فروردین

  یک روز عالی در انتظار شما است. از انرژی های این روز استفاده کنید. احساسات شما کاملا پایدار است و می توانید در مسایل مختلف تصمیم گیری های درستی داشته باشید. با اعتماد به نفس خوبی که امروز دارید در محل کار بدرخشید و مهارت های خود را نشان دهید. برای طرح های خود نمونه تهیه کنید تا با دست پر سراغ مدیرتان بروید تا بداند تا چه اندازه در کار خود موفق هستید. در مسایل عاشقانه نیز سوپرایز بزرگی در انتظار شما است. فردی که مدت ها است دوستش دارید به شما ابراز علاقه می کند و این موجب خوشحالی بسیار شما خواهد شد.

  فال روزانه متولدین اردیبشهت

  امروز انرژی ذهنی و جسمی خوبی دارید و می توانید کارهای عقب افتاده خود را به بهترین شکل پیش ببرید. این را بدانید اطرافیان با حرف های ناامیدکننده خود فقط می خواهند جلوی پیشرفت شما را بگیرند. به آنها اهمیت ندهید و ذهن خود را برای این مسایل بیهوده خراب نکنید. اگر به دنبال شغل جدید هستید امروز بهترین فرصت است. یا حتی می توانید در روند عادی زندگی خود تحول بزرگی ایجاد کنید. در مسایل عاشقانه دوست دارید همه جانبه به عشق خود رسیدگی کنید و نیازهای او را برآورده کنید. این باعث می شود تا بیشتر به هم نزدیک شوید و رابطه تان عمق بیشتری پیدا کند.

  فال روزانه متولدین خرداد

  امروز در مسایل فکری خود دچار نوعی تشویش یا تردید هستید. احساساتتان مبهم هستند. می توانید با مشورت و حرف زدن با دیگران ریشه این امر را بیابید و راهکار مناسبی برای رفع آن بیابید. البته این را بدانید که خودتان از همه بهتر می توانید برای آینده بهتر برای خود برنامه ریزی کنید. از حسد اطرافیان غافل نشوید. در محل کار اگر روش کارتان مورد نقد قرار گرفت ناامید نشوید و با انرژی و دقت بیشتر وظایفتان را به انجام برسانید. در مسایل عاشقانه، بهتر است پرچانه‌باهوش را کنار بگذارید و به حرف های طرف مقابل نیز گوش فرا دهید.

  فال روزانه متولدین تیر

  متاسفانه برخی افراد در اطراف شما چشم دیدن پیشرفت و موفقیت شما را ندارند. آنها با حرف های نامربوط سعی در عقب نگه داشتن شما دارند. از این تله فرار کنید و خود را در دام حرف های بی پایه آنها نیندازید. شاید بد نباشد از افراد قابل اعتماد برای پیدا کردن روش بهتر زندگی کمک بگیرید. در محیط کار می توانید به خوبی روی کارهای خود تمرکز و آنها را به انجام برسانید. در مسایل عاشقانه نیز با حرف های ارزشمند می توانید به رابطه خود عمق بیشتری ببخشید.

  فال روزانه متولدین مرداد

  امروز انرژی های ذهنی شما بسیار بالا است و می توانید با دقت و هوشیاری کامل برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید. شما این فرصت را دارید تا به خوبی روی اهداف خود تمرکز کنید و برای برطرف کردن مشکلات احتمالی خود را آماده کنید. بر اساس حرف انسان های حسود از راه خود منحرف نشوید و نگذارید حرف های آنها روی شما تاثیر منفی بگذارد. در محل کار توانایی های خود را نشان دهید. در مسایل عاشقانه نیز می توانید با عشقتان برای رابطه عمیق تر و آینده بهتر برنامه ریزی کنید. سعی کنید کنترل اوضاع در دستانتان باشد.

  فال روزانه متولدین شهریور

  یک روز بسیار عالی در انتظار شما است. می توانید از این همه انرژی که در هوا جاری است به نفع خود بهره بگیرید. شما فرصت بسیاری برای نقشه کشیدن برای آینده بهتر دارید و می توانید موانع و مشکلات احتمالی را به راحتی حدس بزنید و برای آنها برنامه ریزی کنید. این را بدانید که در محل کار و در مسایل عاشقانه نیز بسیار خوب خواهید درخشید. امروز احتمال آشنایی با یک فرد جدید و مناسب را دارید. این می تواند آغاز برای یک دوستی ارزشمند باشد. حواستان را جمع کنید.

  فال روزانه متولدین مهر

  ذهن خود را از مشکلات و مسایل منفی خالی کنید. امروز زمان پیشرفت و برنامه ریزی برای آینده است. از فرصت های خود به خوبی استفاده کنید. حرف های تند و اعتراضات بیهوده اطرافیان را نادیده بگیرید و در دام حسادت های آنها گرفتار نشوید. در محل کار شاید مشکلاتی وجود داشته باشد اما می توانید با هوشیاری آنها را برطرف کنید. زود ناامید نشوید. در مسایل عاشقانه نیز این فرصت را دارید تا در مورد احساسات خود با فرد موردنظرتان حرف بزنید و او را از عمق علاقه خود آگاه کنید.

  فال روزانه متولدین آبان

  روز دشوار و پر از فراز و فرود در انتشار شما است. اما با نیروی فکری خوبی که دارید می توانید برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید. از کنایه های اطرافیان ناامید نشوید. برخی از آدم ها با حسادت های خود سعی در عقب نگه داشتن شما دارند و باید نقشه های آنها را نقش برآب کنید. در محل کار به دیگران فرصت دهید به شما کمک کنند. در مسایل عاشقانه نیز این فرصت را به شریک خود بدهید تا نظراتش را بیان کند و مشکلات موجود را با همفکری هم برطرف کنید.

  فال روزانه متولدین آذر

  قدرت فکری شما امروز بسیار زیاد است و می توانید برای آینده خود برنامه ریزی های درستی داشته باشید. دیگران به شما اعتماد دارند و برای تلاش هایتان تشویق و تحسینتان می کنند. البته در محل کار شاید ایده های شما با مخالفت روبه رو شوند. اما ناامید نشوید. این مسایل کاملا عادی است. می توانید با تغییر در روش کار خود بهبودهایی را در شغل خود ایجاد کنید. باید هوشیاری خود را در مسایل مختلف حفظ کنید تا با مشکل مواجه نشوید. در مسایل عاشقانه اما یک روز عالی در پیش دارید. با عشقتان در یک رستوران عالی قرار بگذارید و او را غرق هیجان و خوشحالی کنید.

  فال روزانه متولدین دی

  خوابی که دیشب دیده اید روی ذهن شما تاثیر می گذارند. شاید خود خواب را به خاطر نداشته باشید اما دایم حس عجیب دارید . باعث می شود در مورد همه مسایل با کمی تردید نگاه گنید. اما بهتر است ذهن خود را آزاد کنید. باید سعی کنید ریشه مشکلات کاری خود را بیابید. در مسایل احساسی نیز چندان حال خوبی ندارید. نمی دانید این رابطه آیا همان چیزی است که انتظارش را داشتید ی خیر، همین شک ها و تردیدها ذهنتان را اشغال می کند. بهتر است واقعیت ها را قبول کنید تا حس بهتری داشته باشید.

  فال روزانه متولدین بهمن

  از نظر فکری و احساسی در یک خلسه ناراحت کننده گرفتار شده اید. نمی توانید در مورد افکار و احساسات خود با اطرافیان و خانواده حرف بزنید. حرف هایتان روی دل شما سنگینی می کنند و انرژی های شما را کاهش می دهد. اگر در محل کار فردی با مشکلی مواجه شده است، خود را در مسایل او دخالت ندهید. کاری از شما بر نمی آید و بیهوده زمان خود را برای پوچ هدر ندهید. در مسایل عاشقانه این را بدانید که در یک رابطه درست و کامل قرار دارید. به آن شک نکنید. با صداقت در مورد آینده با عشقتان حرف بزنید و با هم برنامه ریزی های درست داشته باشید.

  فال روزانه متولدین اسفند

  تردید روزهای پیش همچنان در ذهن شما جولان می دهند. نمی دانید مسیری که در حال طی کردن آن هستید به نتیجه درست می رسد یا خیر. با اطرافیان رابطه چندان خوبی ندارید. همه چیز برایتان عجیب است. اما نگذارید نظرات دیگران روحیه شما را خراب کند. هرکسی بر اساس اعتقادات شما قضاوت می کند. ترجیحا راه خود را بروید و از مشکلات نیز هراسی نداشته باشید. اگر مشکلی میان شما و فرد موردعلاقه تان وجود دارد را با حرف و کمی کنکاش برطرف کنید.
   

  موضوعات مشابه

  ماتادور از این پست تشکر کرده است.
 2. ماتادور

  ماتادور یادش بخیر.. زود گذشت.. کاربر پر تلاش ( طلایی)

  تاریخ عضویت:
  ‏27 مه 2014
  ارسال ها:
  1,350
  تشکر شده:
  2,005
  جنسیت:
  مرد
  بهمن رو خوندم از زندگی پشیمون شدم!-4-
   
 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.