1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

*به جان کوزت واقعیه... همین دیشب برام اتفاق افتاد*

شروع موضوع توسط باران888 در ‏8 آگوست 2014 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. باران888

باران888 کاربر پر تلاش ( طلایی)

دیشب با مامان و بابام رفته بودیم خونه ی خاله ام وقتی داشتیم بر میگشتیم در ماشینو که باز کردم دیدم اگه سوار شم در ماشین گیر میکنه به پیاده رو منم درو بستم دیدم بابام راه افتادن رفتند گفتم حالا میایستند ولی پا رو گذاشتند رو گازو رفتند من اول فک کردم دارن شوخی میکنن (سابقه ی اینجور شوخی ها رو داشتن )بعد گفتم حتما تو خیابون میایستند رفتم تو خیابون اثری از ماشین نبود(حسی که من اون لحظه داشتم حسی بود که کوزت وقتی تو جنگل بود داشت)خلاصه عاقا گفتم بهشون زنگ نمیزنم تا برسن خونه یه ریزه نگرانم شن
    ولی بعد که دیدم خیابون خیلی خلوته (شهر ما از ساعت 8 به بعد شهر ارواحه) agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_176.gif مجبور شدم زنگ بزنم (جالب ترین قسمتش اینه که وقتی زنگ زدم بابام فک کردن من رو صندلی عقب دراز کشیدم دارم اذیتشون میکنم میخواستن گوشیشون رو خاموش کنن ولی (خدا رو شکر)) جواب دادن خیلی ریلکس میفرمایند چیه....؟؟؟؟ میگم حس نمیکنید من تو ماشین نیستم .....!!:-O agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_167.gif یه باره
    گوشی را روم قطع کردن تهش اینکه بالاخره سوار ماشین شدم ولی مامانم میگفتن دیدم وقتی ما داریم حرف میزنیم تو وسط حرفمون پارازیت نمیندازی...من فک کردم میخوای مسخره بازی در بیاری حرف نمیزنی ... agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_105.gif
    من agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_112.gif
    مامانم agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_105.gif
    بابام agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_169.gif
    به بابام میگم بابا شما نباید یه نگا به پشت سرتون بندازید ببنید من هستم نیستم ....مردم نمردم دارم میمرم
    بعد بابام با لحن خیلی شاکی agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_192.gif میگن یعنی چه ؟! وقتی در ماشینو میبندی یعنی سوار شدی ......
    من: agoolkoochik.parsiblog.com_NoteEdit_tinymce_jscripts_tiny_mce_plugins_emotions_img_117.gif

(این دفعه اولشون نبود سومین بار بود که منو جا می ذاشتن ) تا سه نشه بازی نشه

حس هم دردی با کوزت

aimages.hamshahrionline.ir_images_upload_news_pose_8509_bivayan_zr.jpg

apure_loveme.loxblog.com_upload_setayesh.gholami_image_pic_203__DA_A9_D9_88_D8_B2_D8_AA.jpg

ای خدا ننه بابای واقعی من کین ؟؟؟!!!! من طاقت شنیدن حقیقتو دارم...... بگو........ نکنه منو از بین گوریلا پیدا کردن به فرزندخوندگی پذیرفتن عایا...!

goolkoochik.parsiblog.com