1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

اعلام رسمی طلاق "فرزاد حسنی" و آزاده نامداری+عکس

شروع موضوع توسط Amin* در ‏12 آگوست 2014 در انجمن اخبار و مطالب گوناگون خبری

1. Amin*

Amin* کاربر پر تلاش ( طلایی) کاربر تایید شده

آزاده نامداری قطعاً زندگیش آبستن اتفاقاتی بوده و هر طوری هم که مدیریت کرده نتواسته جلوی رخداد بیرونی آن را بگیرد، اما من اصلا سعی نمی کنم که بگویم این اتفاق نیفتاده یا مقصرش * دیگری بوده است.
    ahodana.ir_files_fa_news_1393_5_20_45087_342.jpg
    آزاده نامداری در گفتگوی خود را با روزنامه صبا گفت:‌ آزاده نامداری قطعاً زندگیش آبستن اتفاقاتی بوده و هر طوری هم که مدیریت کرده نتواسته جلوی رخداد بیرونی آن را بگیرد، اما من اصلا سعی نمی کنم که بگویم این اتفاق نیفتاده یا مقصرش * دیگری بوده است.

"آزاده نامداري" بالأخره ماجراي طلاق از "فرزاد حسني" را پس از حدود سه ماه رسانه‌اي کرد و در گفتگويي اين موضوع را رسماً تأييد کرد.
    به گزارش دانشجو از حدود سه ماه پيش خبري دهان به دهان در ميان اهالي رسانه‌اي مي چرخيد. خبر مربوط بود به پرسر و صداترين ازدواج سال 92،‌ ازدواجي دو تن از مجريان مطرح کشور، زوج و زوجه آن بودند. «فرزاد حسني» و «آزاده نامداري» با هم ازدواج کردند و اين موضوع را رسماً و با حضور در کنسرت يکي از خوانندگان کشور اعلام کردند.
    اتفاقا همين زوج مجري بودند که براي اولين بار به طور مشترک، اجراي برنامه سال تحويل شبکه دو سيما را به عهده گرفتند. اجرايي که اصلاً نتوانست مطابق انتظار بدرخشد و پر حاشيه شد و انتقادات بسياري را هم برانگيخت؛ درست مثل خود اين دو مجري، پر سر و صدا شد و پر حاشيه.
    خبر طلاق نامداري و حسني را مدت ها بود شنيده بوديم، ولي به جهت رعايت حريم شخصي اين دو هنرمند،‌ خبر آن را منعکس نکرديم تا حريم شخصي آن ها را فداي يک خبر پرکليک نکرده باشيم. تا امروز که آزاده نامداري در گفتگوي خود را با روزنامه صبا براي نخستين بار در يک تريبون رسمي اين خبر را اعلام کرد...
    آزاده نامداري در اين گفتگو گفت:‌ آزاده نامداري قطعاً زندگيش آبستن اتفاقاتي بوده و هر جوري هم که مديريت کرده نتواسته جلوي رخداد بيروني آن را بگيرد. اما من اصلا سعي نمي کنم که بگويم اين اتفاق نيفتاده يا مقصرش * ديگري بوده است. من مي خواهم بگويم که اين اتفاق مي تواند در زندگي هر کسي بيافتد...
    گفتني است خبر طلاق آزاده نامداري و فرزاد حسني پيش از اين در محافل غير رسمي نقل شده بود
    منبع پایگاه خبری هدانا