1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

محض خنده سری اول

شروع موضوع توسط گل یخ در ‏21 آگوست 2014 در انجمن مطالب طنز آمیز

1. گل یخ

گل یخ نویسنده سابق انجمن کاربر تایید شده

بابای من امسال پیشرفت چشم گیری داشته. . . . . دیگه کولر خاموش نمیکنه امروز بلند شد رفت موتور کولر رو برداشت قایم کرد. — اینایی که هرچی روی مانیتورمیاد فقط اوکی می کنن همونایی هستن که وقتی حرف میزنی سرشونوبه علامت تصدیق تکوم میدن…!!!ایناکلامغزندارن!!! دیوونه عن دیوووووونه — آیا از بی لایکی پست های خود رنج میبرید؟ آیا کسی برایتان کامنت نمیگذارد؟ تعجبی نداره… . . . . . . حتما پسر هستید… — خورشت قرمه سبزی و خورشت کرفس مثل بچه های یه خانواده هستن که یکیشون دکتر شده اون یکی توی سبزی فروشی شاگردی میکنه! — این تبلیغ مای بی بی در حدی رو مامانم تاثیر گذاشته که میخواد دوباره منو پوشک کنه — لقمان را گفتند ادب از که آموختی گفت چه گهی خوردم با ادب شدم، ولم کنین دئیوثا — دختره اساتوس زده : ترسَم از آن روزیست که بیایی و نباشم.. پسره cm گذاشته: خوب بِتـمـرگ سر جـات دیـگه .. , , , , , مدیونید اگه فک کنید پسره من بودم .. — اس ام اس جدید پسره متولد سال 80 پست زده “مرا در بلاتکلیفی عشق و هوس رها مکن” من هم سن این بودم هروقت میرفتم دستشویی بلاتکلیف میشدم که ازین طرف باید بشینم یا ازون طرف — توی ایستگاه اتوبوس بودم دوتا دخدر داشتن باهم درمورد خرید اکانت…….. صحبت میکردن.. یکیشون که وارد تر بود به دوستش گفت:اگه میخوای اکانت بخری حتما از سایتی بخر که اسم مدیرش adminباشه!!!!!!!!!! خیلی معروفه !چند جا اسمشو دیدم!فک کنم هکر باشه!!!!!!!! — زن :سردمه مرد :پاشو یه چیزی بپوش زن :نه، خیلی سرده مرد :یه پتو بیار جلوی بخاری بنداز رو خودت زن :نه، اونجوری هم فایده نداره. خونه پدرم که بودم موقع سرما مامانم منو بغل میکرد مرد :همین مونده تا آخر زمستون مامانت و بیاریم خونمون — پسر خالم رو بردیم مرکز خون، یک کیسه خون گرفتن بیهوش شده، دو کیسه خون زدن به هوش اومد — دفترچه تلفن جنتی: کشتی سازی نوح نگهبانی غارحرا روابط عمومی شعب ابی طالب ایرانسل یزید خونه چنگیز خان مغول حوا جونم تلفن ثابت کوروش کبیر کارخانه سنگ حجرالاسود دفتر هماهنگی جنگهای پیامبر — امتحان بدون تقلب مثل عید نوروز بدون آجیل است! (دکتر شریعتی) — به به… اقايون باهم چه نسبتي داريد ؟ . . . گشت ارشاد قزوين — شما هم وقتی میخواید برید حموم، گوشیتون رو در اعماق مخفیگاه های اتاقتون پنهان میکنید؟! یا فقط من اینجوریم؟؟ شرمنده يه ساعتي پست نذاشتم حموم بودم مشغول بودم — شكسپير ﻣﯿﮕﻪ : . . . . ﺍﮔـــﺮ ﺩﺧـﺘـﺮﻯ ﺍﺯ ﭘﺴﺮﻯ ﻗﺸﻨﮕﺘﺮ ﺑـــــــﻮﺩ، ﻗـﻄﻌـــﺎً ﺑﺮﺍﻳﺶ ﻟـﻮﺍﺯﻡ ﺁﺭﺍﻳـﺶ ﻧﻤﻴﺴﺎﺧــﺘـﻨـﺪ ! … ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺩﻗـﺖ ﮐـﻨﯿﺪ ﻣـﻦ ﻧﻤﯿﮕـﻤﺎ ﺷﮑــﺴﭙﯿﺮ ﻣﯿﮕﻪ — مشكل من با سريال هاي كره اي اين نيست كه اين جنگجوهاشون مثه هواپيما پرواز ميكنن، مشكلم اينه ك :چرا هيچ كدوم سرشون كچل نيست و همه از دم موها و بلند و پرپشته !!!؟ — دخدرا وقتى لپتابشون هنگ میکنه هرکارى از دستشون بر بیاد میکنن که درست بشه مثلا موس و تند تند تکون میدن — جوک جدید به این دخترا نمیشه متلک هم انداخت، امروز به یکی شون گفتم: خانم خوشگله ، یه بوس میدی؟ گفت: از لب یا لپ ؟ هیچی دیگه ، سرمو انداختم پایین و فرار کردم ، ترسیدم بمونم بهم تجاوز کنه از مسئولین میخوام تو غذا این دخترا کافور بریزین خواهشا. — من در مقابل دختر خوشگلا: خانوم میتونم شمارتون رو داشته باشم؟ - بله اوهوم … یادداشت ميکنيد ؟؟؟؟!!!! من : نه، همین فقط میخواستم ببینم میتونم یا نه، ممنون..! اعتماد به نفس بالاس — تجربه ثابت کرده: وقتی از یکی میپرسی: تو هم میخوری؟ و اون در جواب میگه: فقط یه لقمه! تا تهِ ظرفو نلیسه ول کن نیس :)) — آقا پسرایی که ریشتون نصف و نیمه در اومده… نمیخواد ته ریش بزارین , دستتون درد نکنه — غمگینم.. . . . مثل مردی که روز تولد زنش افتاده روز مرد — تبلیغ یه آموزشگاه تعلیم رانندگی : بانوانی که پارک دوبل را طی دوره ی دو ماهه فرا گیرند از پنجاه درصد تخفیف ویژه ی ما برخوردار خواهند شد ینی فقط میتونم بگم عمق مطلب تو حلقم ! — ﺧﻠﺒﺎﻥ ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎ ﺗﻮﺳﻂ ﻣﯿﮑﺮﻭﻓﻦ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﻓﺮﯾﻦ ﺧﻮﺵ ﺁﻣﺪ ﻣﯿﮕﻔﺖ .. ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﺯﺩ : ﺧﺪﺍﯾﺎ ﮐﻤﮏ ﮐﻦ !!!… ﺳﮑﻮﺕ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭﯼ ﮐﻞ ﻫﻮﺍﭘﯿﻤﺎ ﺭﺍ ﻓﺮﺍ ﮔﺮﻓﺖ … ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺻﺪﺍﯼ ﺧﻠﺒﺎﻥ ﺁﻣﺪ ﮐﻪ ﮔﻔﺖ : ﻣﺴﺎﻓﺮﯾﻦ ﻋﺰﯾﺰ ﭘﻮﺯﺵ ﻣﯿﻄﻠﺒﻢ … ﻣﻬﻤﺎﻧﺪﺍﺭ ﻗﻬﻮﻩ ﺩﺍﻍ ﺭﺍ ﺭﻭﯼ ﺷﻠﻮﺍﺭﻡ ﺭﯾﺨﺖ ! ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﺴﺎﻓﺮﯾﻦ ﺑﻠﻨﺪ ﺷﺪ ﻭﻓﺮﯾﺎﺩ ﺯﺩ : ﺗﻮ ﺭﻭﺣﺖ ﮐﺼﺎﺍﺍﺍﻓﻆ … ﻓﻘﻂ ﺑﯿﺎ ﺑﺒﯿﻦ ﺷﻠﻮﺍﺭﻫﺎﯼ ﻣﺎ ﭼﻪ ﺑﻼﯾﯽ ﺳﺮﺷﻮﻥ ﺍﻭﻣﺪﻩ. — به این نتیجه رسیدم اگه پشه ها رو هم دوست داشته باشم . . ولم میکنند میرن. بفرما اینم پست عاشقانه که نگین من همش فان و مسخره بازی پست میزارم اینجوریه بلدم نمیخوام رو کنم. — جوک خنده دار خدایا یعنی میشه یه روز یه کیبوردی اختراع بشه که خودش بفهمه کی باید فارسی تایپ کنه کی انگلیسی؟ حروم شد نسلمون از بس به جاه گوگل زدیم لخخلمث. والا بخدااا — بچه میره دسشویی مامانش میگه تموم شدبیام دودولتوبشورم؟ بچه میگه بگومادربزرگ بیاد! میگه چرامادربزرگ؟ میگه آخه دستش میلرزه،خیلی حال میده! — من نمیدونـم بعضی دخترا چرا انقـد حساسن؟؟ اسمشو به جای مریم ، مهسا صدا کردم قهـر کرد رفت — تمرین ﮐﻨﯿﺪ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﯽ ﭘﺮﺳﻢ ﺍﺯﺗﻮﻥ : ﭼﯿﭙﺲ ﭼﺴﺐ ﺳﺲ ﻟﻮﻟﻪ ﺭﻭ ﻟﻮﻟﻪ ﯾﻪ ﯾﻮﯾﻮﯼِ ﯾﻪ ﯾﻮﺭﻭﯾﯽ ﺁﺏ ﻟﻴﻤﻮ ﺁﺏ ﺁﺑﻠﻴﻤﻮ ﺁﺏ ﺁﻟﺒﺎﻟﻮ ﺳﻪ ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ ﺳﻪ ﺳﯿﺮ ﺳﺮﺷﯿﺮ ﭼﻪ ﮊﺳﺖ ﺯﺷﺘﯽ ﺷﻴﺦ ﺷﻤﺲ ﺍﻟﺪﻳﻦ ﺷﺨﺺ ﺷﺎﺧﺼﻲ ﺑﻮﺩ ﺳﭙﺮ ﺟﻠﻮ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﻋﻘﺒﯽ ﺧﻮﺭﺩ ﺑﻪ ﺳﭙﺮ ﻋﻘﺐ ﻣﺎﺷﯿﻦ ﺟﻠﻮﯾﯽ .ﮐﺎﻧﺎﻝ ﮐﻮﻟﺮ ﺗﺎﻻﺭ ﺗﻮﻧﻞ ﺭﻳﻠﻪ ﺭﻭ ﺭﻭﻟﻪ ﺭﻭﻟﻪ ﺭﻭ ﺭﻳﻠﻪ! فقط وسطه تمرينتون نخورین زمین — انقدرحال میکنم بااینایی که مواظب وسایلاشون هستن بعدمیان قایمشون کنن که خراب نشن،گمشون میکنن! — دختره قیافش طوریه که اگه بدون آرایش از میدون عشرت آباد رد بشه میگیرن اعزامش میکنن سربازی! تازه واسش اضافه خدمت هم رد میکنن!! حالا اومده پُست گذاشته که: اگه میبینی خاصم … اگه میبینی آس ام … میبینی که من جیگر و نازم … پس بهت میگم بازم …. باید که تو برقصی به سازم! اعتماد بنفس اینا رو اگه پشگل داشت الان شده بود کیوی!! — از دختره پرسیدم برند ادکلنت چیه؟؟ خیلی شیک و مجلسی با کلی عشوه فرمود: for woman من دیگه حرفی ندارم نتیجه گیریو با خودتون میزارم. — یارو صبح اومد دم در خونمون گفت میخوایم واسه محلتون یه استخر احداث کنیم…… نیازمنده کمک های مردمی هستیم….. خیلی با حرکتشون حال کردم و رفتم یه لیوان آب آوردم واسش!!!! اصن مونده بود چی بگه بدبخت… — رفتم عابربانک نوشت زبان خود را وارد کنید… به هزار زحمت تونستم از اونجا که کارت رو وارد میکنن زبونم رو داخل کنم!! زبونم رو برق گرفت… خواستم بگم رفقا گول این حرفهارو نخورید… دروغه — یه روایت هس که میگه: . . . . .. …میبینم که مومن شدید دنبال روایت میگردیدヅ تا دیروز که دنبال پستای +18 و خاک بر سری بودین… حالا شما هیچ …اخه به من میاد روایت بگم ؟؟؟ — بچه که بودم یه بار مامانم خواست منو تنبیه مدرن کنه منو تو انباری زندونی کرد، منم اون تو شروع کردم به آواز خواندن با صدای بلند یهو دیدم در باز شد، مامانم با لولۀ جاروبرقی اومد دوباره و تنبیه سنتی کرد! نخند اين يه داستانه غم انكيزه. — من امسال با پشه های محترم خونمون به یک توافق اولیه رسیدم … تعهدات طرفین : من گزینه نظامی (پشه کش ) رو از رو میز برداشتم و اونام قول دادن غنی سازی و نیش و.. متوقف کنن :)) البته بهشون گفتم اگه بیان دم گوشم ویز ویز کنن گزینه نظامی هنوز رو میزه سایر توافقات هم محرمانس بهتون نمیگم …!!! — اصلا نمیدونم چ حکمتیه هروقت تلوزیون داره ی نمایشگاه کتابی چیزی نشون میده ی سری ملت هستن که گوشی به دست بطور کاملا اتفاقی از جلو دوربین رد میشن و خیلی شیک ومجلسی ی گوشه وای میایستن و هرازچندگاهی ی نگاه لطیفی روانه دوربین میکنن… تازه اصلاهم سه نیستنا اصلا…. فقط میخواستم بگم اینا خیلی دلای پاکی دارن … خیلی — شنیدین میگن بعد از قلب پسرا…. چین پر جمعیت ترین جای دنیاست؟!!!!!!!!!!!!! پسرا پاسخو باشين.آخه اين چه وضعشه.