1. بالاخره مسابقه کاربر برتر با جوایز ارزشمند برای فعالترین کاربران!
    هر ماه ربع سکه بهار آزادی و چندین فلش مموری به کاربران برتر به انتخاب شما!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به انجمن مسابقات و جوایز سر بزنید.
    رد اعلامیه

کسب درامد تا 300 میلیون از سایت معتبر خارج

شروع موضوع توسط moein313 در ‏12 سپتامبر 2014 در انجمن کسب و کار در اینترنت

1. moein313

moein313 کاربر تایید شده

سلام دوستان امروز میخوام یه سایت معتبر واسه کسب درامد از اینترنت معرفی کنم.کسب درامد از اینرنت تو ایران زیاد کارایی نداره چون تو ایران روش های درامد کمی وجود داره و اکثرا معتبر نیستن و بعد مدت کمی فعالیت بسته میشن که شما تو این مدت کم فعالیتشون یا نمیتونید درامد کسب کنید یا اگه درامدی بدست بیارید فرصت واریز پیدا نمیکنید و وقتتون هدر میره.البته سایت های معتبری هم وجود دارن ولی تعدادشون کمه.من یه سایت خارجی معتبر بهتون معرفی میکنم که شما با فعالیت توش میتونید 100,000 دلار بدست بیارید.پول شما مثل سایر سیستم ها تو سایت نمیمونه کمترین درامدتون هم مستقیم به حساب بانکیتون واریز میشه.حساب بانکی شما هم یه حساب اینترنتی معتبری بنام پرفکت مانی هست که مانند بقیه سایت ها (پی پال و پیزا) ایران رو تحریم نکرده و به حقوق ایرانیا احترام میزاره.تو ضیحات کامل راجع به نحوه کسب درامد و طرز کار سایت و اموزش ساختن حساب تو پرفکت مانی واموزش ثبت نام تو سایت و ...را در وبلاگ زیر نوشتم شما میتونید مراجعه کنید و عضو بشید و تو مدت کم 300 میلیون تومن بدست بیارید.

www.taktik1.blogfa.com

به زودی یه عکس از حساب یکی از دوستانم که از فعالیت تو این سایت 5000 دلار بدست اورده رو میزارم تا اثبات پرداخت این سایت باشه.