1. فارس پاتوق پیشنهاد می کند موضوع زیر را دنبال کنید

  لایی خوردن ستارگان اسپانیایی از ایرانی ها
  رد اعلامیه

فال روزانه/ 30 مهر

شروع موضوع توسط baranbahar در ‏22 اکتبر 2014 در انجمن انواع فال ها و طالع بینی ها

 1. baranbahar

  baranbahar ♥♥♥♥♥ عضو تیم مدیریت مدیریت ارشد

  تاریخ عضویت:
  ‏6 ژانویه 2013
  ارسال ها:
  18,925
  تشکر شده:
  17,502
  جنسیت:
  زن
  فال روزانه 30 / 07 / 1393

  فروردین

  امروز فکرتان پیش دوستان یا روابط قدیمی کشانده می شود. با خود می اندیشید کجای کارتان اشتباه بوده است و در چه حالتی دست از آنها کشیده اید. این تفکرات بسیار خوب هستند زیرا متوجه می شوید که چرا دیگر با آنها دوست نیستید و این ارتباط ها پایان یافته است. اما آغاز دوباره همان روابط به صلاح شما نیست زیرا دوباره موجب ناامیدی خواهد شد. فقط کافی است از گذشته ها تجربه ای برای حال خود کسب کنید و دنبال چیز بیشتری نباشید. امروز دوست دارید فردی را داشته باشید که موجب پیشرفت شما بشود. کسی که برایتان مهم است را انتخاب کنید و با او در مورد خود حرف بزنید. اگر مجرد هستید، بهترین فرصت است تا با فرد مورد نظر خود ارتباط نزدیک تری آغاز کنید. این دوستی می تواند برای طولانی مدت ادامه داشته باشد.اردیبهشت
  دیگر زمان آن رسیده تا به زندگی خود سروسامان بدهید. شما اصولا دچار نوعی بی نظمی هستید که همیشه شما را از جایگاهی که باید در آن باشید، عقب تر نگه می دارد. فقط کافی است زمانی را برای برنامه ریزی اختصاص دهید تا بتوانید برای هر کاری یک زمان مشخص داشته باشید و هر چیزی در جایگاه درست خود قرار بگیرد. اگر امروز هم این کار را نکنید خانه یا محل کارتان همانند انباری می شود و این مساله در تصمیم گیری و حتی احساسات شما هم تاثیر منفی خواهد داشت. حرف زدن خالی به هیچ دردی نمی خورد. باید مرد عمل باشید. آستین ها را بالا بزنید و کمی همت کنید تا اوضاع کنونی خود را تغییر دهید. این که به کسی وابستگی احساسی ندارید برایتان خوب است زیرا می توانید به دنبال یافتن فرد جدیدی باشید. کسی را پیدا کنید که فکر و ذهنتان را هم تغییر دهد و موجب پیشرفت شما بشود.

  خرداد

  امروز حال و هوای شما به گونه ای است که صحبت هایتان حکم شعر دارد. بسیار شمرده و با فکر صحبت می کنید در حرف هایتان، جملاتی به کار می برید که شاید در حالت معمولی از آنها استفاده نکنید. وقتی قرار است داستانی را بیان کنید، سعی کنید همه جزئیات را درست و دقیق مطرح کنید. بگذارید داستان شما تاثیرگذاری بسیاری داشته باشد. البته مراقب باشید که به خودتان مغرور نشوید و در دام تکبر گرفتار نیایید. این موجب می شود تا اطرافیان دیگر اشتیاقی برای شنیدن حرف های شما نداشته باشند. طوری حرف بزنید که آنها تا انتها همه جملات شما را گوش کنند. از ته قلبتان سخن بگویید. با القای راحتی، صمیمیت فضا را بیشتر کنید. حتی این فرصت را دارید تا احساسات و اشتیاقات درونی خود را برای فردی که دوستش دارید به زبان بیاورید. با صداقت حرف بزنید و از هر نوع دروغ، غیبت یا شایعه ای پرهیز کنید.
  تیر

  امروز خانه برایتان حکم بهشت روی زمین را دارد. هر جا که هستید، دوست دارید سریع تر به خانه برسید تا آرامش که می خواهید را به دست بیاورید. پس از سپری کردن شلوغی ها و مشغله های کاری، در گوشه دنج خانه بنشینید و با خود خلوت کنید. به مسایلی فکر کنید که باید درست شوند. امروز به معنای واقعی صلح هستید و می خواهید همه چیز در آرام ترین شکل ممکن پیش برود. احساسات خود را کنترل کنید. سعی کنید از اطرافیان انتظار چندانی نداشته باشید. حرف هایی که در دلتان هست را به نرمی برای عشقتان به زبان بیاورید. شاید امروز به عشق قدیمتان فکر کنید. اما برای تماس با او هیچ اقدامی نکنید. رابطه ای که تمام شده را باید فراموش کنید. این به نفع هر دو شما است. اگر مجرد هستید، می توانید به فرد جدیدی فکر کنید که فکرش به شما آرامش می دهد.

  مرداد

  امروز بسیار احساساتی هستید. شاید هوای پاییز هم در این امر بی تاثیر نباشد. سعی کنید از این آرامش برای مهربان بودن با اطرافیان بهره بگیرید. شما می توانید خیلی زیبا در مورد خود حرف بزنید و هر چه در دل یا در سر دارید با صداقت برای اطرافیان بیان کنید. خجالت را کنار بگذاریدو با کلمات هم بازی نکنید تا شنونده های خود را از دست ندهید. پیش از ارسال هر ایمیلی، آن را چند بار بخوانید تا ایرادی نداشته باشد. شاید لازم باشد برخی قسمت های نامه اصلاح یا حذف شوند. امروز احساس جدی بودن دارید؟ این حس در ارتباط های شما تاثیر می گذارد و تصمیم می گیرید نوع ارتباط خود با اطرافیان را تغییر دهید. برعکس همیشه امروز دوست دارید مسایل به نفع شما پیش بروند. برای ثبت نام در کلاس های جدید و آغاز کارهای نو اقدام کنید. حتی می توانید در یک کتابخانه ثبت نام کنید. امروز دوست دارید با عشقتان از هر دری حرف بزنید. بیشتر در مورد او بدانید و خود را بیشتر به او بشناسانید. این مکالمه برای هر دوی شما جالب و آموزنده خواهد بود. می توانید نگاه های جدید به زندگی پیدا کنید. اگر مجرد و تنها هستید هم بدانید که می توانید اولین قرار خود را با فرد دلخواهتان امروز تنظیم کنید.

  شهریور

  امروز پول برایتان بسیار جالب است. بیشتر ذهن شما درگیر مسایل مالی است. البته این تفکرات با احساسات هم ترکیب می شوند. شاید تمایل داشته باشید با افرادی آشنا شوید که از نظر مالی با شما تفاوت دارند و طور دیگری به زندگی نگاه می کنند. در کنار آنها می توانید مسایل جدیدی بیاموزید. این ملاقات ها حتی موجب می شود در ارتباط های خود نیز تعادل بهتری داشته باشید و بتوانید با صداقت و مهربانی بیشتر با اطرافیان معاشرت کنید. کمی از هیجان رسیدن به اهداف کم کنید. باید ابتدا کیفیت زندگی عادی خود را بهبود ببخشید و سپس انرژی هایتان را برای راه های طولانی صرف کنید. پس از یک روز کاری سخت، در خانه با عشقتان در مورد خواسته ها و تمایلات خود حرف بزنید. با هم برای بودجه ای که دارید برنامه ریزی کنید. اگر هم مجرد هستید، برای نخستین قرار با فرد دلخواهتان زمان بگذارید.

  مهر
  روز پایانی این ماه را سپری می کنید. امروز هر چه در دل دارید را بیرون بریزید و با روحیه جدید، ماه آبان را آغاز کنید. احساسات منفی را از وجود خود دور کنید. اگر نتوانید روی مسایلی که در سر دارید تمرکز کنید، نباید انتظار روز خوبی داشته باشید. با شریک زندگی خود حرف بزنید. یا به دیدار یکی از دوستان بروید. ارتباط با دیگران را فراموش نکنید زیرا این مساله می تواند در موقعیت اجتماعی شما خدشه وارد کند. با اعتماد به نفس می توانید در مسیر درست قرار بگیرید. امروز می توانید فرد مورد علاقه خود را تحت تاثیر قرار دهید و بیشتر از همیشه خود را در دل او جای کنید. ابتدا خواسته های خود را در ذهن مرور کنید و سپس با فکری منسجم در مورد برنامه هایتان با عشقتان حرف بزنید.

  آبان
  امروز نباید اشتباه کنید و به واسطه آن از دیگران عذر بخواهید. اما اگر هم لازم به این کار بود حتما این واژه را به کار ببرید و نگذارید ارتباط هایتان با اطرافیان خراب شود. اگر بتوانید احساسات درست خود را شناسایی کنید، می توانید ارتباط های بهتری با دیگران داشته باشید. از نظر احساسی نیز رهایی بیشتری خواهید داشت. شاید لازم باشد با برخی از دوستان قطع رابطه کنید تا خودتان حس بهتری به زندگی داشته باشید. اگر در گرفتن تصمیمات بزرگ با کمی مشکل روبه رو شده اید، بهتر است حرف بزنید. با سکوت کردن راه به جایی نخواهید برد. با عشقتان قرار بگذارید و در مورد هر آنچه در دل یا در سر دارید حرف بزنید. به او اعتماد کنید و از مشاوره هایش کمک بگیرید.

  آذر
  امروز خودتان را از جمع دور نکنید. با بودن در میان همکاران یا دوستان و داشتن مکالمه های متنوع، می توانید حس بهتری به زندگی داشته باشید. در میان این صحبت ها، ایده های بسیار خوبی هم کسب خواهید کرد. از اینکه درونیان خود را برای دیگران مخفی کنید دست بردارید و اجازه دهید دیگران شما را بهتر بشناسند. به روی همه لبخند بزنید و سعی کنید مهربانی درونی خود را بروز دهید. شاید با گروهی قدیمی که مدتی از آنها دور بوده اید، دوباره ارتباط نزدیک برقرار کنید. از این انرژی های جدید استقبال کنید. هیچ چیز بهتر این نیست که در میان دوستان باشید. با آنها حرف بزنید و لحظه های شادی را تجربه کنید. اگر عشق قدیمتان دوباره سروکله اش پیدا شد، ارتباط دوباره با او برقرار نکنید. اجازه دهید انسان های جدید وارد زندگی شما بشوند.

  دی

  اینکه بار اول کاری درست پیش رفت به این معنی نیست که این روند همیشه درست خواهد بود. اگر با موانع مواجه شدید، دنبال یافتن ریشه مشکل باشید. روش های خود را عوض کنید. از افرادی که در این زمینه تخصص دارند، کمک بگیرید. بهتر است امروز در مورد خود، برنامه ها و اهدافتان حسابی فکر کنید و آنها را منجسم کنید. سپس برای دیگران حرف بزنید و بگذارید نظرات خود را بیان کنند. از واکنش های منفی بپرهیزید. همیشه اتفاق های بزرگ با یک جرقه کوچک آغاز می شوند. ارتباط های مثبت برقرار کنید و به ندای قلب خود اعتماد کنید. بهترین زمان برای حرف زدن با عشقتان است. اگر مجرد هستید، امروز با فردی که از شما بزرگ تر است ارتباط نزدیک برقرار خواهید کرد. می توانید از او مسایل جدید بیاموزید.
  بهمن

  آیا آن چیزی که به دنبالش هستید را پیدا نمی کنید؟ شاید بد نباشد کمی به گذشته ها سفر کنید. در تفکرات خود به دنبال ریشه مشکلات باشید. ببینید برای چه با دوستان قدیم قطع ارتباط کرده اید. یا چیزهای که در سر دارید را در کجای زندگی گذشته جا گذاشته اید. اگر مساله مالی است، حساب های خود را چک کنید. اگر وسیله ای در خانه یا محل کار است، با دقت بیشتر اطراف را بگردید، شاید آن درست زیر دستتان باشید و شما در اثر استرس آن را نمی بینید. امروز زمان بسیار خوبی برای حرف زدن در مورد مسایلی است که در ذهنتان سنگینی می کنند. به خودتان جرات بدهید و در مورد ایده های کاری حرف بزنید. شاید بتوانید شغل خود را به هیجان بیشتری بکشانید تا علاوه بر انجام شدن وظایف، ساعات خوشی هم داشته باشید.

  اسفند

  امروز همه چیز بسیار مرموز است. گویا از هیچ چیز سر در نمی آورید. البته خودتان هم از این مرموز بودن خوشتان می آید. طوری رفتار می کنید که همه نتوانند از حرف هایتان سر در بیاورند. اما بهتر است که امروز بیشتر به عمق مسایل توجه داشته باشید . کمی هم انتقادپذیری خود را بیشتر کنید. شاید بد نباشد احساسات بد خود را نیز روی بیاورید و با ریشه یابی آنها، به طور کل از ذهنتان پاکشان کنید. شاید ارتباط های شما امروز آن طور که انتظار دارید پیش نروند. اما در عوض، می توانید با فردی آشنا شوید که همه جانبه برایتان جاذبه دارد. با او قرار دوستانه بگذارید و در یک محیط رمانتیک با هم در مورد خود حرف بزنید و بیشتر با هم آشنا شوید. اگر هم در رابطه هستید، به زبان بدن عشقتان توجه کنید و سعی کنید احساسات واقعی او را ورای کلماتی که به زبان می آورد، درک کنید.
   

  موضوعات مشابه

 1. کانال تلگرام

  اطلاعیه ها و اخبارهای فارس پاتوق ، مسابقات و جوایز
 2. گروه تلگرام

  کتاب مذهبی ، کتاب های درسی ، کتاب های علمی ، کتاب رمان
 3. برنامه تلگرام

  اپراتور ، نرم افزار های ارتباطی
 4. سرگرمی و تفریح تلگرام

  دانستنیهای جالب ، مرکز تخصصی ترول ، انواع فال ها و طالع بینی ها ، مطالب طنز آمیز ، اس ام اس و جوک
 5. آموزش تلگرام

  اخبار فارس پاتوق ، انتقادات و طرح های جدید فارس پاتوق ، نظر سنجی ، آموزش های لازم فارس پاتوق ، اطلاعیه های فارس پاتوق
 6. کانال موزیک تلگرام

  مداحی ایام فاطمیه ، مداحی ماه محرم ، موزیک های ایرانی ، موزیک های شاد ، آهنگ های خارجی ، آهنگ های پیشواز ایرانسل ، آهنگ های پیشواز همراه اول ، آهنگ های رومانتیک ، مداحی ، آهنگ های سنتی
 7. اخبار تلگرام

  اخبار حوادث ، اخبار جهان ، اخبار ورزشی ، اخبار پزشکی ، اخبار سیاسی - اقتصادی ، اخبار فرهنگی - هنری ، اخبار علمی
 8. مد و زیبایی تلگرام

  مدل لباس دخترانه ، مدل لباس زنانه ، مدل لباس پسرانه ، مدل لباس مردانه ، مدل لباس ، مدل لباس جدید ، مدل عینک ، مدل مو ، مدل ناخن ، عکس مدل
 9. کانال عکس تلگرام

  عکس های خنده دار ، عکس های بازیکنان ، عکس های ترسناک ، عکس های طبیعت ، عکس های حیوانات ، عکس های حوادث ، تصاویر عاشقانه ، تصاویر کارتونی ، عکس های اتومبیل ، تصاویر هنرمندان ، تصاویر کودکان ، عکس های متفرقه
 10. کانال فیلم تلگرام

  اپراتور همراه اول ، اپراتور ایرانسل ، اپراتور رایتل
 11. تبلیغات تلگرام و اینستاگرام

  آگهی های استخدام دولتی ، آگهی های استخدام غیر دولتی ، سوالات و پاسخ های آزمون های استخدامی
 12. کانالهای ادبی تلگرام

  تاریخ ، شعر و ادبیات ، نامه نگاری و انواع نامه ها
 13. گروه چت تلگرام

  ابزار های وبلاگ ، سئو و بهینه سازی وب سایت ، سیستم های مدیریت محتوا ، قالب های وبلاگ ، ابزار های وب سایت ، قالب های وب سایت ، معرفی وبلاگ و وب سایت های مفید ، کسب و کار در اینترنت ، کسب درآمد بدون اینترنت
 14. بهترین کانال های تلگرام

  هوا و فضا ، دانش و فن آوری در پزشکی ، دانش و فناوری در کامپیوتر ، دانش و فناوری در موبایل ، دانش و فناوری در وب سایت ها ، جنگ افزار ، تکنولوژی های روز
 15. نرم افزار اینستاگرام

  سیستم عامل ها ، لپ تاپ و تبلت ، نرم افزار ها ، سخت افزار ها ، بازی های کامپیوتری
 16. کانال پزشکی و سلامت تلگرام

  روانشناسی ، تغذیه ، بهداشت ، بیماری ها و روش درمان
 17. بهترین پیج اینستاگرام

  اخبار ورزشی ، معرفی ورزش ها و تیم ها ، شخصیت های ورزشی
 18. عکس اینستاگرام

  برنامه ریزی درسی ، مقطع آموزش ابتدایی ، مقطع آموزش راهنمایی ، مقطع آموزش متوسطه ، مقطع پیش دانشگاهی ، مقطع آموزش فنی حرفه ای ، مقطع آموزش کاردانش
 19. فیلم اینستاگرام

  مقالات کار آفرینی و طرح کسب و کار ، مقالات عمومی ، درخواست مقالات ، مقالات علمی
 20. آموزش اینستاگرام

  رشته های فنی و مهندسی ، رشته های علوم تجربی ، رشته های علوم پایه و انسانی ، رشته های هنر ، معرفی رشته های دانشگاهی ، معرفی دانشگاه های ایران ، رشته های پزشکی ، رشته های زبان انگلیسی
 21. کانال مذهبی تلگرام

  اهل بیت و علما ، احکام ، مولتی مدیای مذهبی
 22. کانال خانواده تلگرام

  خانواده ، هنر در خانه
 23. کانال آشپزی تلگرام

  انواع شیرینی ، انواع دسر ، انواع غذا ها و طرز تهیه آن ها ، خورش ها ، سوپ و سالاد ، ساندویچ و پیتزا ، سس و ترشی
 24. کانال گردش و گردشگری تلگرام

  معرفی مکان های زیارتی ، معرفی مکان های تفریحی ، معرفی مکان های شگفت انگیز ، معرفی شهرها و کشورها
 25. سایر موضوعات تلگرام

  اخبار و مطالب گوناگون خبری ، معما ها و چیستان ها ، اخبار گوناگون اینترنتی ، صندلی داغ ، گفتگو با کاربران ، بازارچه خرید و فروش ، زباله دان
 26. کانال تست روانشناسی تلگرام

  تست هوش
 27. کانال روانشناسی ازدواج تلگرام

  نکات قبل از ازدواج ، نکات بعد از ازدواج
 28. کانال مشاوره جنسی تلگرام

  راهنمایی علمی جنسی
XenForo Add-ons by Brivium ™ © 2012-2013 Brivium LLC.