1. بالاخره صندلی داغ برای کاربران ، این ماه برگذار شد!
    صندلی داغ آبان ماه ۹۵ رو هلیا با نام کاربری ( haleya ) مهمان این برنامس!
    برای اطلاعات بیشتر حتما به صندلی داغ در موضوعات آزاد سر بزنید.
    رد اعلامیه

پرستیدن این خانم توسط مردم هند بخاطر قد کوتاهش!!

شروع موضوع توسط Y*A*S* در ‏29 اکتبر 2014 در انجمن اخبار گوناگون اینترنتی

1. Y*A*S*

Y*A*S* (✘ ∂gøø∂ ƃíᴚL gøηє вα ✔) برترین کاربر انجمن کاربر تایید شده

مردم یکی از مناطق کشور هند ، یک زن را به دلیل قد کوتاهش، عبادت میکنند. به گزارش ایران ناز یک زن در هند به دلیل قد بسیار کوتاهش (82 سانتی متر)، مشهور شده و هر روز دهها نفر برای دیدار و عبادت وی در شهر مقدس هاریدوار هند حاضر می شوند. خانم انجالی بارما 65 ساله روزانه با حضور بسیاری از مردم در معبد خود روبه رو است.
    awww.irannaz.com_user_files_image_image54_0.188214001357148931_irannaz_com.jpg
    دوستدارانش از او می خواهند تا برایشان در زمینه های متنوعی از جمله موفقیت در کسب ویزای دیگر کشورها یا پیروزی در قمار دعا کنند. او روزانه پذیرای 40 نفر از شهروندان هندی است. انجالی می گوید: مردم در برابر من خم می شوند. من از این حرکت خوشم نمی آمد زیرا بسیار کوچک هستم اما هم اکنون این کار را دوست دارم. این وضعیت باعث شده ثروت بسیاری داشته باشم.
    awww.irannaz.com_user_files_image_image54_0.525944001357148931_irannaz_com.jpg
    مردم معتقدند من فرد مقدسی هستم. انجالی در سال 1947 در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمد و برای چند سال به مدرسه رفت ولی او در مدرسه مسخره می شد به همین دلیل در 10 سالگی مدرسه را ترک کرد تا اینکه به وسیله مالک یک سیرک دزدیده شد و برای سال های متمادی در آنجا باقی ماند.
    awww.irannaz.com_user_files_image_image54_0.591303001357148931_irannaz_com.jpg
    او می گوید که برای چند ماه در سیرک زندانی بود ولی درخواست های مالک سیرک را برای انجام فعالیت های نمایشی رد کرد تا اینکه توانست از سیرک فرار کند. انجالی هنگامی که 20 ساله بود، پدرش درگذشت. برادرانش برخلاف توصیه والدین از خواهر کوچکتر خود نگهداری نکرده و او را طرد کردند. او می گوید که هم اکنون زندگی خوبی دارد و همه دوستدارانش را فرزند خود میداند.
    awww.irannaz.com_user_files_image_image54_0.838715001357148931_irannaz_com.jpg